Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Sklep drogeryjny w sieci - jaki polecacie???

Polecane posty

Gość gość

Tak jak w temacie. Chciałabym sobie po raz pierwszy sprawić kosmetyki przez neta. Dobrze gdyby był duży wybór i rozsądne ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koala_83
Mogę Ci polecić drogeriamarzen.pl Co do wyboru się nie zawiedziesz, jest w czym wybierać, zaś co do cen, to moim skromnym zdaniem przedstawiają się korzystniej niż w innych sklepach, a już na pewno są rozsądne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Koala_83, bardzo fajny sklep. Uważam, że każda kobietka znajdzie w nim coś dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w tej drogerii marzeń dość niskie ceny. mam trochę luzu w pracy teraz, może coś sobie zamówię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przyznam, że elegancki sklepik. Szkoda, że dopiero teraz na niego trafiłam. Ostatnio zaczęłam oszczędzać i lipa. Może w kolejnym miesiącu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ale takie rzeczy jak szampon mydło żele, pasty to musisz kupować na bieżąco więc zaoszczędzisz też dzięki zakupom na tej stronie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam tanie-kosmetyki.istore.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kropek 120
Na drogerii marzeń są też fajne zestawy upominkowe które można dostać tanio, także to też jest ciekawa oferta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam na allegro darmarsklep , zajrzyj tam moze cos ci wpadnie w oko rozsadne ceny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co do tej drogeriamarzen.pl fajna opcja, nie tylko z tymi zestawami upominkowymi, ale także bonusami w postaci kodów, które przy kolejnych zakupach obniżają cenę. Generalnie sporą ofertę mają, na dodatek znanych producentów. Pozdro!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
puderek pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Janka Fanka
No ja właśnie na drogeriamarzen.pl takie rabaciki zyskałam, już kilka razy robiłam zakupy. Wiadomo, że takie promocje są często, ale ciężko znaleźć sklep z równie niskimi cenami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam sklep BelleMonde. Mają kosmetyki kolorowe znanych marek, typu Revlon, Sally Hansen, Bandi, Londa itd. No i całą gamę kosmetyków bez parabenów i konswerwantów, co bardzo sobie cenię. Często trafić można na fajne promocje ;) Link do sklepu: www.bellemonde.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jemiołuszka0000
Drogerie internetowe to w większości jedno i to samo, do tego często to kosmetyki drogeryjne więc nic wielkiego pupy nie urywa :) natomiast trzeba szukać sobie drogerii, w których asortyment jest jakiś inny, ma coś nie drogeryjnego itd. mi bardzo podoba się http://www.topdrogeria.pl/ dobry sklep z tanią wysyłką i no właśnie...asotymentem innym niż w rossmanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajną porównywarkę cen różnych sklepów internetowych masz na cozacena.pl - http://www.cozacena.pl/, duży wybór, mnóstwo ofert różnych sprzedawców i można kupić dużo taniej niż w normalnych sklepach i jeszcze wszystko w jednym miejscu :) polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×