Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Keris886...

Sklep internetowy z tanimi meblami

Polecane posty

Gość jest wiele stronale opinie
w większości negatywne,wpisz w google meble,wyskoczy ci sporo,ale spr.stronki nie mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zajrzyj sobie na esmebel.com. Mają tam meble z najlepszej jakości drewna. Koleżanka z pracy zamawiała ostatnio stolik bukowy i jest zadowolona z obsługi. Zamówienie dotarło na drugi dzień ( w salonie u nas w mieście powiedzieli że najwcześniej sprowadzą za 2 tyg). Samo wykonanie bardzo solidne. No i mają fajną opcję malowania od razu mebli na życzenie klienta. Ceny też są okey :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zamawiałam na myin.pl komplet stół + krzesła. Zakochałam się w nich, jak tylko zobaczyłam je na zdjęciu :) Zamówienie przyszło w 3 dni :) bardzo miła obsługa, przyjmująca ze spokojem moje niekończące się pytania (pierwszy raz zamawiałam przez internet). Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piwonia321
Ja zamawiałam meble w sklepie internetowym: http://www.najlepszemeble.pl/ i jestem bardzo zadowolona. Dobrej jakości, prezentują się praktycznie tak samo jak na zdjęciach. Mam nadzieję, że posłużą mi jeszcze długo ;) Sama kiedyś miałam dylemat czy zamawiać ze sklepu internetowego, czy nie ale cieszę się, że się zdecydowałam. Nigdzie u siebie w mieście nie znalazłam tego o co mi chodziło. Dopiero w sieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lucas33
Ja bym radził wybrać się do Meblowni i tam poszukać takich rzeczy, mają duży wybór i przystępne ceny jak na tę jakość. Sklep jest na Lipowej w Opolu, ale jak coś to do dyspozycji masz też ich stronę – www.meblownia.net . Unikalne rzeczy, fajna odtrutka dla tych sieciowych mebli z długich serii, które mają prawie wszyscy w domach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każdy chciałby się wyróżniać wśród swoich znajomych, bądź też wyrazić swoje upodobania. Ale jak to zrobić z klasą i gustownie? Jak pokazać to co nam się podoba, co w nas "siedzi"? Może wydawać się to trudne, jednak od wielu lat istnienia na rynku staramy się dopasować do potrzeb naszego klienta. Wyszliśmy naszemu klientowi na przeciw dając mu możliwość wspólnie z naszymi specjalistami zaprojektować swoją wymarzoną kuchnie. Tworzymy unikalne wzory, a przy swoich pracach wykorzystujemy najnowsze technologie. Na naszej stronie znajdziecie wiele ciekawych pomysłów.  Zapraszamy do współpracy,  WFM KUCHNIE http://www.wfm-kuchnie.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Margo141
Ja kupiłam tutaj http://meblearkadius.pl/ To był mój pierwszy tak duży zakup przez internet, więc się trochę bałam, ale obyło się przez żadnych problemów. Kupione łóżko jest faktycznie łóżkiem, dostarczone szybko i bez problemów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DariaStudiuje
Meble ze sklepu arkadius są jak dla mnie najlepsze, a mam porównanie bo często jako student się przeprowadzałam. Interesuje się architekturą wnętrz więc zwracam uwagę (bądź pytam) za meble mam mieć w pokoju w którym będę mieszkać. ostatnio właśnie były z arkadius. bardzo eleganckie widać było że nie są najnowsze ale nie zniszczone, nic nie poprawiane. tzn że są bardzo solidne. jak kiedyś już kupię własne mieszkanie to na pewno się u nich zaopatrzę w meble.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×