Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KarolinaSokolska

Sklep obuwniczy Viola czy warto tam zajrzeć?

Polecane posty

Gość KarolinaSokolska

Cześć, jakiś czas temu otworzyli koło mnie sklep z butami i nie wiem czy warto coś tam kupić. W CCC już nie kupuję, bo 3 razy reklamowałam buty i się rozkleiły ponownie (nie liczę ile już pieniędzy wydałam!). Dajcie znać czy znacie ten sklep jest godny uwagi - co polecacie, a co nie. Widziałam, że mają ruszyć też ze sklepem internetowym, bo weszłam sobie na fanpage z ciekawości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MarcelinaSmerfetka
Hej! Ja mam ten sklep w swoim mieście i bardzo lubię ich sklep. Zawsze szukam butów z skórzaną wkładką,bo moje nogi innych butów nie tolerują.Niskie ceny i fajne modele!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pierwszy raz słyszę o tym sklepie. Nawet nie wiem czy jest w moim mieście. Ale ja raczej skłaniam się ku zakupom w sklepach internetowych. Może i was zainteresuje sklep multu.pl w którym wczoraj zamówiłam szpilki. Polecam bo nieczęsto można znaleźć w sklepach buty za 19 złotych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wolę kupować w sklepie stacjonarnym jednak. Nie zawsze mi się chce iść do sklepu ale wolę obejrzeć na żywo niż kupować kota w worku i bawić się potem w odsyłki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikaloja
Jeżeli chodzi o sklep z butami,to polecam kupować online na multu.pl mają naprawdę rewelacyjne buty i bardzo duży wybór. Ja zawsze się bałam że rozmiary będą różne, ale zachowują oryginalne, także nie trzeba się martwić że zamawiając 37 dostaniemy na przykład 38.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
multu.pl? Cóż za nachalna reklama. 2x w tym samym wątku. Gratulacje dla marketingowców ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupuję od lat w sklepie w Barcinie - świetna obsługa i względne ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czekam na sklep internetowy, bo w moim mieście nie ma sklepu stacjonarnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W moim sklepie otwierają ten sklep. Ciekawe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupiłam wczoraj szpilki na wesele kuzynki. Dam znać jak się sprawdziły - w sobotę weselicho :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kilka tygodni temu kupiłam koturny w Violi i są bardzo wygodne. Mieszkam w Tucholi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Często kupuję buty w tym sklepie, ale chyba one są tylko w malych miejscowościach.??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podjęłam z nimi współpracę blogową. Czekam na buciki :)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie kojarze tej marki, ja zamawiam w internecie buty na https://multu.pl/kobiety-home Znacie ten sklep? Świetne ceny mają. Przed miesiącem sobie zamówiłam balerinki, sandałki i jedne adidasy bo jedziemy w góry na wakacje i dałam 80zł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny! Można wygrać 1000 zł. do wydania na buty <3333 Ja już się zgłosiłam!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kiedyś zamówiłam i jakoś po paru dniach oddałam, nie wyglądały tak jak na zdjęciu. Co innego jeśli chodzi o buty z https://multu.pl/kobiety-home. Tutaj buty doszły bardzo szybko, a ceny są po prostu rewelacyjne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Multu walnij się w łeb. Nie można zamawiać to niby jak kupiłaś i oddałaś? Wasza firma zatrudnia niekompetentnych ludzi. Warto najpierw sprawdzić jak funkcjonuje firma, a potem pisać (bo wychodzicie na głupków ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×