Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pastereczka25

Sklep Toys"R"us

Polecane posty

Gość pastereczka25

Witam Wszystkich zaciekawionych wątkiem o sklepie. Sklep miał być odzwierciedleniem Europejskich sklepów Toys"R"us,niestety tak się niestało.Towar posiadają głównie z Niemiec.Spodziewałam się po takim gigancie lepszego asortymentu,który jest dostępny na rynkach Europejskich.Zabawki które są sprzedawane nie posiadają w większości instrukcji w języku Polskim a co za tym idzie jesteśmy w UE i każdy towar przychodzący powinien mieć instrukcję w JP jak również wszystkie wymagane Certyfikaty na nasz rynek.Słaba dostępność kolorystyki fotelików samochodowych i wózków albo super profesjonalna obsługa która sama nie wie co ma w dostępności.Ludzie słabo przeszkoleni odnośnie asortymentu który sprzedają.Wybrałam się w Weekend na zakupy do Toys wcześniej byłam na zakupach po prezenty świąteczne wtedy było mnóstwo sprzedawców do pomocy na dziale dla najmłodszych fachowa obsługa przy smoczkach i fotelikach,smoczki kupiłam idealne a z fotelikem się wstrzymałam bo nie miałam tyle kasy i postanowiłam że kupie go poświętach.Słuchajcie zajrzałam do sklepu po świętach po fotelik i jeszcze smoczki nie było żadnej osoby aby się cokolwiek dopytać odnośnie tego fotelika czy smoczka,a jak pani się pojawiła ze swojego działu w serdaczku fioletowym i zaczeła mi opowiadać o foteliku i bazie do tego fotelika to trochę zdębiałam ,wcześniej inna pani mi opowiadała coś zupełnie innego i prawidłowo.Płętą tego spotkania był fakt że pani z tego działu chciała mi sprzedać fotelik 9-18 a do tego bazę od nosidełka 0-13.Pani kierowniczka się pomyliła chyba z zawodem sprzedawcy art dziecięcych.Zero podejścia do klienta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj nie zgodzę się z Tobą... ja byłam w weekend w blue city i uważam że sklep super, mega obsługa i już nie powiem o asortymencie! Jest wszystko w jednym sklepie, od działu dla najmłodszych po rowerki, namioty, wózki, zabawki do ogrodu - w żadnym innym sklepie z zabawkami nie ma takiego wyboru i takiej rozmaitości...poza tym ceny są przystępne, dla każdego i full promocji...ogólnie bym powiedziała, że sklep niby z zabawkami dla dzieci a nie jeden dorosły ma mega uciechę jak ta jest;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samnaba
spam, spam, spam........ pam pam nie nabierzecie mnie na to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm byłam kilka razy w Toys R Us, nie wiem jak z obsługą, bo z założenia w żadnym sklepie o nic ich nie pytam hahaha dla mnie jest spoko, nie bylam w ich "europejskich wersjach sklepu" na plus na pewno jest fakt, że mają duzo promocji, nie da się tego zarzucić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spam??? bo ktoś wyraża swoją opinię?? Nie pisałabym o czymś, czego nie sprawdziłam i nie oceniaj czegoś o czym nie masz pojęcia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mialam okazji byc w tym sklepie ale jak tylko bede miala okazje to zobacze i wystawie swoja opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak dla mnie fajny sklep, mają super zabawki, takie które rzadko spotkać, poza tym można trafić na ciekawe okazje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krokusek111
ja akurat lubię chodzić po sklepach więc często odwiedzam blue city, ale na fb tez można sledzić promo czemu nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ssssssssssuussssss
przecież jak ktoś jest z wwy to zna, nie powiem sklep duży, sporo różności, można trafić na promocje, tyle w temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krokusek111
był ktoś ostatnio, cos nowego/fajnego w promocji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kooornelia
A ja tak się przyzwyczaiłam że jednak wole kupić zabawki w internecie i to w dobrej cenie - tak jak w tym sklepie www.tmtoys.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatnio trafiłem na promocje wyrzutni Nerf. Cena była naprawdę konkurencyjna więc zainteresowanych rodziców chcących sprawić dziecku prezent zachęcam do odwiedzenia sklepu i zakupu wyrzutni Nerf.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie polecam. Sprzedają produkt z półki ostatni,nie sprawdzą dokładnie a gdy sie okazuje że brakuje części nie chcą zwrocić gotówki tylko jakąś śmieszną kartę podarunkową, gdyż poszukiwana jest konkretna zabawka. To już pozostaje wydać kolejne pieniądze w innym sklepie. zwroty też kłamstwo że przyjmują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marzena23471
Ja jestem stałą klientka ze względu na duzo dzieci w rodzinie, przekonałam się, że mają najlepsze ceny i duzo promocji. Często są przecenione całe serie, np. Lego -30%, albo czasami na początku sklepu sa rzeczy za pół ceny i one sie zmieniaja można duzo ciekawych rzeczy trafić. Ja do sklepu w Szczecinie przychodzę chyba odkąd istnieją, zrezygnowałam juz ze Smyka totalnie, tam nie ma takiego wyboru i wiecznie jest bałagan i mało miejsca. W Toys R Us jest jedna Pani która pracuje chyba od początku, taka w ciemnych włosach ona zawsze super doradza i ma dobre podejście do klienta, w dodatku na wszystkim sie zna w tym sklepie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sklep beznadziejny. Tak jak już ktoś pisał wcześniej, "wciskają" swoje karty podarunkowe, zamiast zwracać gotówkę. Nie polecam. Promocje może mają, ale ceny w trakcie promocji i tak dość wysokie (można kupić taniej gdzie indziej). Nie szanują Klientów. A ich sklep internetowy to już w ogóle porażka - nie mają aktualnych stanów. Wysyłają zamówienie w kilku dostawach i w różnych terminach, dopiero na końcu dowiadujesz się, że coś z zamówienia anulowali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgodnie z prawem sklep nie ma obowiązku przyjmowania zwrotów. Więc tak jak interpretuje ta karta podarunkowa jest traktowana jako wymiana. Zatem zanim się stwierdzi, że ktoś coś "wciska", proponuje najpierw zapoznać się z odpowiednią ustawa dotycząca kupna-sprzedaży w naszym kraju a dopiero potem można wyciągnąć jakiekolwiek wnioski. Sklep nie ma obowiązku przyjmowania zwrotu (możliwe jest to wtedy, gdy dokonał zakupu przez internet). Zatem zanim zrobicie pani aferę w sklepie, że nie chce Wam oddać pieniędzy, zapoznajcie się z odpowiednią Ustawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
karty podarunkowe "wciskają" przy zwrocie w sklepie INTERNETOWYM!!! (więc jak najbardziej jest tam możliwy zwrot i powinien on być dokonany w takiej formie jak płatność (a skoro płaciłam i gotówką i kartą podarunkową to czemu akurat mam zwrot na kartę a nie gotówkę, skoro chciałam zwrot gotówki? wiadomo, że sklep wmusza karty podarunkowe, zmuszając cię do wykorzystania potem ich u nich). pozdrawiam pracowników sklepu, którzy uaktywnili się na forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lisza
Witam dokładnie mi też wciskano karty podarunkowe do cholery co to jest zakupiłam 2 zabawki warte 660zł po czym się popsuły w odległym czasie oczywiście i pani mi wciska bon podarunkowy co to ma być!!!!!!!płaciłam kartą płatniczą nie mają prawa tak robić. Mam na to radę poruszcie główną siedzibę tego sklepu oczywiście w PL opowiedzcie o co chodzi i gotóweczkę odzyskacie. A i sytuacja tego typu pani mi wyrzuciła potwierdzenie pierwszej wymiany towaru i powiedziała że to nie potrzebne po czym dodała że jeżeli zabawka będzie wymieniana trzeci raz wtedy zwracają gotówkę to jakieś kpiny gdy zorientowałam się że na 2 potwierdzeniu jest zaznaczone że wymiana była pierwszy raz zadzwoniłam do sklepu i pani mi mówi że mam sobie wpisać sama że 2 razy była wymiana nie dajcie się tak .Musiałam jechać do sklepu aby pani mi wpisała sama że towar był wymieniany 2 razy i musi być pieczątka uwaga na nie kompetencję pracowników .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, miałam niemiłą sposobność zagościć w sklepie Toys r us w posnani. Pojechałam do sklepu z 7miesięcznym dzieckiem celem przymierzenia malca do fotelika i fotelika do auta. O chęci przyjazdu uprzedziłam telefonicznie jednocześnie upewniając się że wybrany przeze mnie model fotelika jest na stanie sklepu. Za obsługą czekałam 15min, po czym pojawił sie pan który na wstepie poinformował że nie zna sie na fotelikach a.kolega z tego dzialu pojawi się za 2h... pan walczyl z fotelikiem ponieważ nawet wyciągnięcie pasów i ustawienie fotelika w pozycji pollezacej okazało sie za.trudne... oczywiscie wycofałam sie z zakupu towaru, a fotelik kupiłam w innym sklepie :-) serdecznie NIE POLECAM, obsługa fatalna!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Porównaj cie ceny ze sklepu com. Rżną nas jak chcą niektóre zabawki w Polsce maja 100% wyższą cenę niż w USA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Magda
kupilam wczoraj fotelik samochodowy, nie uwierzycie, ale ta wielka firma nie przyjmuje zwrotów fotelików ani wózków, bo z góry zakładają ze jak wzięłabym fotelik na jeden dzień i miałabym wypadek to produkt będzie niepełnowartościowy. Poczułam się jak oszust i krętacz. Zero zaufania, najlepsze jest to że oni mają podwójne standardy, bo takiej polityki w Niemczech nie mają. Ja już nic tam nie kupię. Pozdrawiam toys r us!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×