Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

c.halinna

słucahwki do mp3

Polecane posty

gdzie zakupić mogę tanio przez internet dobrej jakości słuchawki?? mam na ten cel przeznaczone 100zł i nie chce wydawać więcej. Najlepiej zeby były to słuchawki douszne (takich jeszcze nie miałam i chcę wypróbować). zastanawiam się nad słuchawkami creative. a może znacie też jakieś dobre firmy robiące słuchawki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Creative to, w moim odczuciu, najlepsza firma jeśli chodzi o sprzęt muzyczny. Przejrzyj ofertę sklepu magicznaplaneta, powinnaś zmieścić się w kwocie nawet 50złotych, więc zostanie jeszcze na prezenty mikołajkowe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość creativy maja beznadziejny
dzwiek-nic dziwnego, w koncu zajmuja sie glownie sprzetem komputerowym a nie sluchawkami z dobrym brzmieniem z dousznych moge polecic sennheiser mx 400 lub jesli wolisz wiecej basow to mx 450-kosztuja ok 50-70zl i biorac pod uwage, ze sa to sluchawki douszne maja naprawde niezly dzwiek ogolnie polecam sie zainteresowac ta firma (ewentualnie kossem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meloman234
creative to dno. Senheiser jakis składany. Koss, Sony też nie sa złe, albo chociaż panasonic. Przy dousznych ważne jest jak się układaja w uchu. Osobiście wolę nauszniki ale składane np. senheiser px lub podobne. Jakie masz to mp3? Znowu jak badziewne to będzie to słychać w dobrych słuchawkach. Najlepiej idź do sklepu gdzie możesz posłuchac słuchawek przed zakupem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najlepsze słuchawki to sennheiser, koss, ewentualnie phillips. Ostatnio nawet miło zaskoczyły mnie samsungi. Najtaniej można znaleźć na electro, w sumie spore przeceny są teraz. Przy słuchawkach zwracaj uwagę na szerokość pasma przenoszenia. Im szerze - tym lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panic
sennheiser faktycznie ma dobre słuchawki, ale ze swojej strony poleciłabym Ci PHILIPS SHE9600, na torres.pl kosztują 96 zł, są wygodne i jakość dźwięku po prostu rewelacyjna, także na prawdę opłaca się je kupić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×