Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wellness

Sluchajcie potrzebuje pomysl na prezent dla meza

Polecane posty

perfumy ma swoje ulubione, ubran nie potrzebuje, moze jakies kosmetyki? Kurde no nie mam pomyslu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A w jakiej kwocie chcesz się zamknąć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i co twój mąż lubi? Jest typem sportowca? Mola książkowego? Kinomana...? Mało danych, kruca bomba;) Odtwarzacz mp3, albo fajne słuchawki, scyzoryk typu Swiss Army knife. Wielu mężczyzn to gadżeciarze podobno:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnkaAldonna
Dokładnie, potrzebne jest nieco więcej informacji. Ciekawym pomysłem może być np. zestaw alkoholi takich bardziej wyselekcjonowanych, jakie oferuje Salon Alkoholi Eluxo http://www.eluxo.pl/ . Jeżeli jest koneserem jakiegoś trunku, to może być ciekawa opcja:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak w ciemno bez szczegółowych informacji można jedynie polecać te standardowe prezenty jak portfel lub zegarek dla faceta. Jaki budżet posiadasz na ten cel? MaxQ.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się wspolny wyjazd to super pomysl. Ze swojej strony polecam hotel http://bayjonnhotel.pl/ w Sopocie, maja doskonale warunki i 300 metrow do plazy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyjazd to faktycznie dobry pomysł,ale może też coś praktycznego jak np koszulka jego ukochanego klubu,drużyny piłkarskiej,co o tym sądzisz? Zobacz na ExclusivSport.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małgoosia1
My mieszkamy w UK i chcę kupić mężowi przy najbliższej okazji zestaw książek polskich. Mamy tu utrudniony dostęp a znalazłam fajną księgarnię która mi dośle http://www.rewolucja.co.uk/ Wysyłka jest tania. Oboje lubimy czytać to i ja na tym skorzystam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zegarek na pewno nie. Jest taki przesąd, że wręczony przez kobietę będzie odliczał czas do końca związku i sprawdza się. Najlepiej kupić coś co jest związane z jego hobby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzka9991
Może zabierz go do spa? Wbrew pozorom faceci też lubia takie rzeczy. Zobacz sobie oferte chociażby tego salonu masażu i spa w Warszawie http://masaz-spa-warszawa.pl/ W polsce są znacznie niższe ceny niż w Anglii i opłaca się tam jeździć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magmada
Inteligentnemu facetowi kuppiłabym albo książkę albo zegarek. Myślę że powinnaś wejść na inbook.pl, a na pewno znajdziesz idealny prezent

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubi gry komputerowe? To może wtedy fajna koszulka z nadrukiem postaci? Może dziecinne, ale faceci cieszą się z takich prezentów jak nie wiem co! Albo dobra książka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna231
Ja ostatnio swojemu chłopakowi kupiłam portfel skórzany. Faceci noszą je po kieszeniach przez co coś ala skór szybko się psuje. Zainwestowałam i chlopak bardzo zadowolony. Z portfelem jeszcze nic sie kompletnie nie stało a ma go już pół roku. Zamówiłam portfel cavaldi z tej strony http://www.arwena.com/onas.php

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bravoos55
na pewno coś praktycznego, może coś z elektroniki? telefon, tablet, smartwatch? opcji jest naprawdę dużo:) mój mąż jest właśnie takim typem, więc jak zbliża się jakaś okazja to wchodzę na stronki typu sferis, eeuro i szukam inspiracji;p ostatnio dostał ode mnie słuchawki do gier hyperx bo coś wcześniej zaczął mówić, że jego dotychczasowe już szwankują więc podłapałam temat:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może jakąś golarkę z agd albo trymer lub coś z rtvki ? poaptrz sobie na takie sklepy jak sferis media czy euro może mają coś ciekawego w ofercie co brakuje Twojemu mężowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może jakąś golarkę z agd albo trymer lub coś z rtvki ? poaptrz sobie na takie sklepy jak sferis media czy euro może mają coś ciekawego w ofercie co brakuje Twojemu mężowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie mężowi, a chłopakowi kupiłam słuchawki hyperxa w sferisie na 23 urodziny, sam sobie wybrał prezent ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eusebia
Może coś z teletorium? Jakiś fajny gadżet do telefonu albo smartwach? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słuchawki hyperx to byłby dobry wybór. Mój mąż ma jakiś czas i jeszcze z żadnych nie był tak zadowolony jak z tych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wellness nic nam nie pomagasz :D domyślam się, że już kupiłaś :D ja swojemu mężowi zawsze coś do roweru kupuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja swojemu niedawno kupiłam swojemu mężowi trymer do brody od Panasonica. :) bardzo się ucieszył z tego prezentu. Myślę, że takie praktyczne prezenty są właśnie najlepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dortto
W teletorium są naprawdę fajne słuchawki Sennheisera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam praktyczny prezent w formie koszulki woolmed. Mój mąż jest bardzo zadowolony z takiego prezentu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dxorota
Mój jest fanem Star Warsów i w Teletorium udało mi się znaleźć słuchawki z Vaderem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×