Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Etykro

Smartfon Xiaomi

Polecane posty

Gość Etykro

Witajcie, zastanawiam się nad kupnem smartfona xiaomi a dokładnie Xiaomi Mi, czy warto kupować smartfony tej marki czy kupić jednak jakiegoś taniego samsunga albo huawei bo takie też mam na oku? mam budżet dość okrojony, bo tylko do 800zł a xiaomi są tanie i jak na taka cenę dobre i co ważne mają żywotną baterię. Póki co interesuje mnie ten model http://electronics.waw.pl/xiaomi-mi-4-216gb/59 co sądzicie o tym pomyśle? miał ktoś styczność ze smartfonami xiaomi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój mąż zamawiał niedawno Xiaomi, co prawda nie używa go długa ale wygląda na to że jest ok :) ładny, lekki, cienki mega fajny aparat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Xiaomi to wcale nie jest taka chinska firma typu "no name" jak niektorzy twierdza.Ich telefony mozna juz kupic w takich sklepach jak Media Expert czy Euro Rtv Agd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aguncia
moim zdaniem warto, niedawno zdecydowałam się na zakup xiaomi redmi note 3s i jestem bardzo zadowolona:) w sumie nie zastanawiałam się długo nad zakupem, jak zobaczyłam ten telefon na wystawie w sferisie, to wiedziałam że muszę go mieć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lukasoo
Ten model z linku jest fajny, powiem Ci, że Xiaomi nawet przewyższają te Samsungi i inne bardziej znane marki, przynajmniej według mnie. Poszperałem jeszcze trochę po tym sklepie i może pomysl jeszcze o tym modelu: http://electronics.waw.pl/note-pro-prim-3/59 jest droższy ale lepszy :) pod produktem w sklepie są recenzje klientów, poczytaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wieczuj
Xiaomi można teraz w ogóle dostać u operatora, bodajże w Play. jak wrzucałem w www.komorkomat.pl to były jakieś oferty, aż byłem w szoku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja xiaomi widziałam normalnie w sferisie :) ogólnie słyszałam że będzie to konkurent smasunga nr 1 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zulakula
tak, na komorkomacie znalazłam ofertę i dzięi temu zamówiłam sobie xiaomi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zakus555
Na electronics.waw.pl są przyzwoite ceny wielu modelu Xiaomi, ja stamtąd kupiłem model Note 3 Pro. Kiedyś był problem z ich dostępnością z tego co pamiętam bo nie mogłem długo znaleźć, ale gdzieś w sieci ludzie polecali ten sklep i w końcu się udało znaleźć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Etykro
Dzięki za odpowiedzi, kupiłem ostatecznie tego Mi4 http://electronics.waw.pl/xiaomi-mi-4-216gb/59 miałem budżet do 800zł tylko a ten model wydał mi się najbardziej odpowiedni dla mnie, duża ilość pamięci RAM oraz pamięci wewnętrznej jak na smartfon w takiej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majka_JakJezowska
Jesli nie masz zajawki na Iphony (bo jak sie ma, to wiadomo, zadnego innego smartfona sie nie kupi), to jest to bardzo ladny i porzadny telefon. Moj brat ostatnio sobie kupil w Media Expert. Nie wiem ile wydal, bo akurat wygral 750 zl w jakiejs ichniejszej ankiecie i mogl to wydac na cokolwiek ;), ale to jest do sprawdzenia w necie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przemekk
xiaomi i huawei sa spoko. Jesli masz budzet ograniczony to sprawdz sobie smartfony z bestcena.pl z tego co sie orientuje zawsze wypadaja taniej niz sieciowek czy innych sklepow. Ja na zakupie telefonu zaoszczedzilem ponad stówe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój mąż kupował w sferisie na promocji i raty 0% także też mu się udało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeto xiaomi jest w media expercie nawet... normalnie w sklepie. Przy okazji jest szansa na wygranie bonu na 7 i pół stówki po zarejestrowaniu paragonu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam autoryzowany sklep x-kom kupiłem tam swojego Xiaomi 4A a teraz promocja https://www.x-kom.pl/xiaomi + 2 lata gwarancji w Polsce + Wsparcie Polskiego MIUI + Polska dystrybucja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no jak xiaomi w jakimś me, to polecam ubezpieczyć od razu, bo mój jk zlądował na glebie to się szybka wykrzaczyła. ale generalnie i tak jestem mega zadowolony z fonika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Xiaomi Redmi Note 4, albo 4X. 4X bardzo fajny, spokojnie się zmieścisz z ceną - 749 zł w sferisie jest, w innych sklepach nieco gorzej to wygląda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi się wydaje, że Xiaomi to taka tańsza kopia Iphona. Nie wiem czy zdecydowałabym się na kupno telefonu, kóry nie jest jakoś szczególnie popularny na polskim rynku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MateuszMateusz
Właśnie szperam w necie bo widzę, ze sferis sprzedaje te telefony i na papierze wydają się być naprawdę spoko za niewielkie pieniądze. Już jakiś czas temu zastanawiałem się nad 4x z tym, ze strasznie boję się zamawiać z za granicy bo później może być różnie z realizacją naprawy gwarancyjnej. Mam teraz p8 lite i chciałbym coś bardziej płynnego, w tej chwili mam 2/16 GB a w tym 4x jest 3/32GB więc w teorii powinno być lepiej z tym, że jak to jest w praktyce? Ktoś może się wypowiedzieć??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dużo bardziej bym wolała huaweia np p9 lite lub nova, huawei stał się nr 2 na rynku w sprzedaży telefonów tuż za samsungiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Editka2677
Ja kupowałam swojego xiaomi mi5 stąd http://electronics.waw.pl/ nie narzekam na xiaomi, według mnie dobra marka smartfonów. Tylko trzeba z z polskich sklepów zamawiać jak np tamten bo z chin to może być problem czasem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dejvidbitovny
Ta s8 prezentuje sie bardzo przyzwoicie, tez sie wahalem czy nie kupic, ale jak narazie zostaje przy swoim iphonie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sferis i prolajn aktualnie królują w sprzedaży Xiaomi, nie opłaci się sprowadzać z za granicy nawet, kupisz taniej ale dowalą Ci cło i vat. Wyjdzie na to samo albo drożej, a tu masz jednak polską firmę i polską fakturę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgodze się z poprzedniczką :) teraz już wiele sklepów sprzedaje xiaomi i to wersje na europejską dystrybucję i ceny telefonów nie są wysokie, xcom ma oficjalną dystrybucję ceny troszkę wyższe sferis wspomiany wyżej ma ceny niższe ale dystrybucja też jest polsko europejska czy inne sklepy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie mąż też dokładnie ten zamawiał i też w sferisie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiaa25
Ja zamówiłam na bestcena.pl dwa smarfony. Jesli chodzi o xiaomi to niewiele sie znam, ale jesli sie a jakis zdecydujesz to polecam Ci te stronke bo maja duzo taniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×