Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość doradźcie coś

Solidny stanik który się nie rozciąga. Gdzie kupić ? Jaka firma ?

Polecane posty

Gość doradźcie coś

Słuchajcie z góry uprzedzam że zarabiam słabo więc nie stać mnie na bieliznę za cenę z kosmosu. Dostałam kiedyś od mamy stanik który używałam chyba z 5 lat, baaardzo często go nosiłam i przez ten czas oprócz lekkiego przetarcia tkaniny w ogóle nie zmieniał kształtu, tzn. dobrze mnie ściskał i w ogóle się nie rozciągał. Ten stanik to nie był kupiony w Polsce więc nie wiem gdzie mogłabym kupić coś podobnego. Teraz tamten się zniszczył więc musiałam wyrzucić. Wszystko inne co kupowałam to szybko się niszczyło. Ostatnio potrzebowałam kupić sobie nowy stanik. No więc kosztował on gdzieś tak 50-60 zł i teraz po dwóch miesiącach już widzę że w obwodzie jest luźniejszy i się przez ten czas materiał w obwodzie trochę rozciągnął. Nie wiem gdzie i za ile można kupić stanik który mi się po dwóch miesiącach nie rozciągnie. Wydaje mi się że to nie zależy od ceny tylko od tego czy jest szyty z elastycznego, rozciągającego się materiału czy z takiego sztywnego. Niestety jak chodzę po sklepach z bielizną to wszystkie staniki takie są elastyczne nawet takie po 100 zł. A ja bym chciała żeby w obwodzie był jakiś nierozciągliwy materiał. Ktoś coś doradzi ? Jak to jest u was ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kupuję "Kingi" i jestem bardzo zadowolona. W dobrych sklepach bieliźniarskich napewno znajdziesz "Kingę" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po pierwsze zacznij od dobrania właściwych rozmiarów (tak, -ów, w zależności od cech stanika nosimy ich zazwyczaj kilka!), bo to podstawa: http://www.atlastravel.nazwa.pl/mariska/index2.html Po drugie poczytaj jak stanik zakładać i jak oceniać czy dobrze leży i trzyma (zapięty na pierwszą, zewnętrzną haftkę tak powinien leżeć idealnie nowy, pozostałe haftki są właśnie na wypadek rozciągnięcia materiału w czasie użytkowania, co niezależnie od marki i modelu zachodzić będzie bo biustonosze nie są ze stali): http://smallcup.blox.pl/2010/02/Merytoryki-ciag-dalszy-zakladamy-biustonosz.html http://besame.blox.pl/2007/02/Stanikowo-poradnikowo.html Bez tej wiedzy nie ma się co wybierać na zakupy ;) A dobre marki... Jest ich wiele, tylko nie są dostępne w pierwszym lepszym z brzegu sklepie (o takim np. Allesie zapomnij, rozciągliwce potworne): Freya, Panache, Cleo, Ewa Michalak (w tej firmie wyjątkowo liczysz rozmiar na stronie sklepu i wyjątkowo obwód będzie zbliżony do Twojego obwodu pod biustem, bo marka robi naprawdę ścisłe i dopracowane modele), Audelle, Curvy Kate, Comexim, LaSenza (ale ta do kupienia online: www.lasenza.co.uk), Fantasie, Fauve, niektóre staniki Dalii... W prawie każdej z nich są modele i ściślejsze i luźniejsze, ale jak się umie przeliczać rozmiary i wie na co zwracać uwagę to nie jest to żadnym problemem przy zakupie :) Masę dodatkowych informacji znajdziesz na stronach z mojej sygnaturki :) Cena na pewno jest ograniczeniem (na dobry biustonosz trzeba wydać te 80 zł i więcej, zależnie od marki, modelu, promocji), ale pamiętaj, że lepiej mieć 2 dobre niż 10 tanich a do niczego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doradźcie coś
Dzięki za rady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamachichi
ja używam tylko feliny, ale nie są za tanie, z tym, że ja mam duży biust

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamachichi, po pierwsze zweryfikuj rozmiar (Felina na duże biusty to nie bardzo ma staniki więc pewnie nosisz za duży obwód ze złą miską...): http://www.atlastravel.nazwa.pl/mariska/index2.html A po drugie zobacz, jest masa o wiele tańszych firm z lepszą rozmiarówką i o wiele ciekawszą i ładniejszą ofertą. Słyszałaś o Panache, Freyi, Cleo, Curvy Kate, Showgirl, Masquerade, Ewie Michalak? Nie? A powinnaś, zapraszam na strony z mojej sygnaturki! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamachichi
przyznam się, że nie słyszałam, ale na pewno sprawdzę, ja już od wielu lat używam feliny, kiedyś nie było takiego wyboru a kupno stanika to był jakiś koszmar, pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Werooonikaa1
biustonosze i bielizna Lupoline, Gaia lub Gorsenia. Na 100% znajdziesz je na http://ekskluzywna.pl Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izkkka
okupantka, porównywanie staników z H&M do tych z Lady's Place czy podobnych sklepów (bo nie "tylko w Warszawie, w całym kraju są takie: http://stanikowamapa.blox.pl/strony/listasklepow.html ) to jak porównywanie malucha i mercedesa :D bielizna H&M (i innych sieciówek) to marna rozmiarówka i słaba jakość, należy omijać szerokim łukiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polecam serwis
popytaj sie na balkonetka.pl , napewno rozciągają się polskie w większości :( triumfy , freye , M&S a jak chodzi o ścisłe obwody to bardzo ciężko znaleźć takie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ktoś napisał wcześniej że lepiej mieć 2 dobre staniki niż dużo byle jakich. Tak mnie natchnęło żeby zapytać ile macie staników? Ja coś koło 10 sztuk z tego większość to taniocha, dopiero parę miesięcy temu kupiłam stanik za 150 zł z audelle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość revitaly
Ja jak kupiłam z siecowóek to po kilku praniach mi gumeczki wyszły, ostatnio nabyłam sobie z nipplex pierwszy raz i jest ok. Nie rozciąga się, piorę w pralce i wygląda tak samo. Teraz widziałam że na Fb mają akcję testerską gdzie można u nich wypróbować za darmo bieliznę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość revitaly
Ja jak kupiłam z sieciówek to po kilku praniach mi gumeczki wyszły, ostatnio nabyłam sobie z nipplex pierwszy raz i jest ok. Nie rozciąga się, piorę w pralce i wygląda tak samo. Teraz widziałam że na Fb mają akcję testerską gdzie można u nich wypróbować za darmo bieliznę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shdyehdjsmdnd
ja po prostu kupuje ciaśniejszy w obwodzie, jak mierze to taki, że ledwo ledwo sie dopoinam, ściska mnie jak narzedzie tortur potem jest ok i ytrzymuje ten stan długo Konrad, Kinga - polecam te firmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimoza09832
polskie Kris Line służy mi najlepiej. Rozmiary mają do KK, więc sie mieszczę :) Mi osobiście nic się ze stanikiem nie dzieje po praniu, używam go już 3-4 miesiące i jest jak nowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michalina222
ja moge polecic bielizne ze strony kontri.pl . jakośc jest naprawdę dobra. żaden stanik mi się nie rozciąga. kupuję tam od jakiegoś czasu i jestem bardzo zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja kupuję staniki w Salonie Zdrowego Biustu i nie narzekam jakościowo i komfortowo jest naj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprawdziłam już wielu różnych producentów. Zdecydowanie numerem 1 jest dla mnie Triumph. Zakupy zawsze robię online - www.telimena.pl, bo już znam swój rozmiar biustonosza, a do tego od czasu do czasu trafiają się naprawdę fajne promocje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biana2
Ja również mogę polecić Liparie. Mają naprawdę biustonosze godne uwagi. Świetna jakość, super materiały - bardzo wygodnie się nosi. Ja mam jeden stanik od nich już ponad rok a i tak go uwielbiam. https://www.liparie.pl/biustonosz.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maryśia444
To prawda, że ciężko jest kupić dobry i wygodny biustonosz za niewielkie pieniądze. ja kiedyś trafiłam na http://damskie.net/kobieta-bielizna-osobista.html i muszę Wam powiedzieć, że nie mam zamiaru się nigdzie przenosić. Mają wspaniałą bieliznę i w ogóle chętnie robię u nich zakupy bo takiej jakości w takich cenach nie znajdę nigdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna311
Ja zazwyczaj kupuję w esotiq. Mam problem ze sporym biustem przy niskim obwodzie, a u nich jest bardzo dobra rozmiarówka, a staniki mi się nie rozciągają. W promocji kupisz stanik już za około 60 zł. Ja lubię ich bieliznę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobre są staniki z Chantelle. Można je znaleźć na złotych wyprzedażach w niezłej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam sprawdzić ofertę firmy Anstel https://www.anstel.pl/ - tutaj jest bardzo duży wybór bielizny, zarówno bardziej swobodnej, jak i na specjalne okazje. Ja sobie tutaj kupowałam bardotkę i gorset – obie rzeczy świetnie się noszą i nie uwierają mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćpaulina
Curvy Kate do znudzenia!!! Nic sie nie dzieje, slicznie akceptuje 40 stopni w pralce, po czterech latach wlaz drut i wcale mu sie nie dziwie, zachowuja forme i kolor. jestem posiadaczka kolekcji- Firma jest moim zbawieniem - mam spory biust i 65 pod nim, niwiele firm uwaza, ze mamy prawo egzystowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×