Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość zizka

Sposoby na zatkane pory- pomóżcie!!!

Polecane posty

Gość zizka

I oczyiście nie chodzi tu o wrzywniak tylko o skórę. Mam na nosie malutkie, zarne punkciki, nie są to wągry, a właśnie zatkane pory. Co zrobić aby je "odetkać"? Do tej pory stosowałam jedynie na tę dolegliwość głęboko oczyszczający krem do mycia twrazy Clen&Clear, ale to oczywicie nic nie daje. Może polecicie mi jakieś skutezne produkty do oczyszczania? Peeling cukrowy i maseczka z zielonej glinki niewiele dają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zizka
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tili tili
taaa...ja tez bym sie chętnie dowiedziala bo mam ten sam rpoblen. topik istnieje od 2 dni i nadal nikt nie odpowiedzial

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Problem zatkanych porów dotyczy wieeelu ludzi, w tym także i mnie. Jeśli powiedziałabym, że znalazłam złoty środek w 100% zapobiegający i przeciwdziałający zatykaniu porów, nie byłoby to prawdą. Faktem jest, że można z tym walczyć - z całkiem niezłymi efektami. Ja używam w tym celu maseczki z białą glinką z Oriflame, która świetnie oczyszcza i odblokowuje pory. Poza tym efekt przynoszą częste peelingi, codzienne stosowanie toniku (rano i wieczorem) oraz dobranie właściwego kremu. Najlepsze efekty jednak przynosi wspomniana maseczka. Wiadomo jednak, że u każdego jest inaczej - nie ma idealnego sposobu, który sprawdzi się u wszystkich. Ja napisałam o swoim, ale też dołączam się do Waszej \"petycji\" i chętnie poczytam, co inni mają na ten temat do powiedzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zizka
ja uzywam maseczki z zielonej glinki, domowego pelingu cukrowego (delikatniejszy niż sklepowy), kremu do mycia głęboko oczyszczającego clean&Clear, toniku Tilia i kremu matującego Siarkowa Moc. I tak od jakiegoś czasu jest duuuuuuużo lepiej (od kiedy używam tego wszytskiego), ale to nadal nie to. Słyszałam, że dobre na to są domowe zestawy do mikrodermabrazji. Ktoś słyszał coś na ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Modnisia99
Dokąłdnie najlepsze na to są peelingi, maseczki lub kremy. Na przykład w seri skin79 pojawił się ostatnio bardzo ciekawy krem korygujący http://puderek.com.pl/kremy-bb-i-cc/1708-skin79-pore-designing-minimizing-mask-maska-sciagajaca-100-g.html i zarazem maseczka ściagająca, podobno oczyszcza pory i pomaga je zminimalizować, oraz złuszcza martwy naskórek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mysle ze warto tez pomyslec o szczoteczce do twarzy, sprawdźcie sobie opinie o Braun Face. Mysle ze to moze być naprawdę jeden z takich sposobów na to jak skutecznie pozbyć sie problemów z zatkanymi porami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Igunia

o zapchanych porach mogłabym napisać porządnego bloga haha 😛 ! ale nie tylko ja... jak patrzyłam ile kibiet przychodzi do kliniki Dethloff po poradę! tooo chyba społeczny problem ;))) i dlatego poszłam do tej świetnej kliniki jaką jest Dethloff Oni dokładnie wiedzą jak się uporać z tym problemem. Specjalista zalecił mi kilka zabiegów z medycyny estetycznej, czyli radiofrekwencje mikroigłową - zabiegi nic nie bolą, a efekt jest z tej ziemi, po prostu z niej znika 🙂 Czary mary :D!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dlatego duża wage przywiązuję do odpowiedniego mycia twarzy i zmywania makijazu. Bardzo dobra jest ta Woda micelarna do oczyszczania i demakijażu detoksykująco-matująca z Bielendy. Właśnie rewelacyjnie pory oczyszcza, już mi sie tak skóra nie świeci, nie przetłuszcza. super no i skład w 99 % naturalny. Eco Nature

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×