Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Taniej

Spyllo.pl

Polecane posty

Gość Taniej

Może nie wszyscy jeszcze wiedzą, więc napisze ;) Oprócz powszechnie dostępnych porównywarek cenowych, takich jak ceneo, dostępne jest też bezpłatne monitorowanie cen http://spyllo.pl/. Wystarczy się zalogować, wkleić link z produktem z konkretnego sklepu (np. perfumy :p) i ustawić monit. Później ma maila/sms wysyłane są monity o zmianie cen produkty, więc my sami już nie musimy tego śledzić. Praktyczna sprawa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Igs
no nie wszyscy jeszcze wiedzą, ja się dopiero teraz dowiedziałam :p szkoda, że nie zajrzałam tu wcześniej, pewnie moje świąteczne zakupy wyniosłyby mnie znaczniej taniej, ale... i tak dzięki za namiar, skorzystam, tym bardziej, że jest to darmowe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szopmenka
znam, korzystam, również polecam ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chanel Dior
Nie znam, ale chętnie skorzystam, lubię markowe ciuchy, ale nie koniecznie mam tyle pieniędzy, żeby kupować je bez promocji. A Ten sposób nie wymaga zbytniego wysiłku ode mnie, więc spróbować nie zaszkodzi xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ira 7
A ja znalazłem bardzo fajny outlet www.togershop , na którym są markowe ciuchy za połowę ceny i nie trzeba czekać na wyprzedaże , bo produkty są oryginalne a połowa ceny przez cały rok obowiązuje. polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×