Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Sth

Srebrna czy złota?? I jaka spódnica?? HELP

Polecane posty

Dziewczyny, pomózcie mi. Mam zamiar kupić sobie srebrną lub złotą satynową bluzkę z bufkami i do tego jakąs spódniczke. Tylko do tych kolorów jakie będa pasować najlepiej?? chodzi mi o kolor. Z góry dzięki za pomoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tym razem
ja stawiam w tym sezonie na czerwien i szary, sporo tez widze granatow.. te kolory swietnie mozesz kombinowac.. srebro i zloto , tak samo czarna spodnica.. to nudne, chyba, ze uda ci sie kupic czarna spodnice swietnie skrojona i bardzo dobrego materialu, a takie sa drogie powyzej 300 zl..buty koniecznie peep toe.. to na tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem dziewczyny, czy oglądacie taki angielski program na 2 czy 1 leci, \"jak się nie ubierać\", czy coś w tym stylu. Tam sa takie dwie babeczki, angielki i one mówią, ze nie nalezy łaczyć czerni z kolorami. Tymrazem---> tez się zastanawiałam nad taką ognistą czerwienią. Widziałam, też wiele takich ubrań w sklepach. A jak myslicie czy pasowałaby taka czerwona satynowa bluzka i do tego, spódnica w kolorze stalowym (szarym) + czerwone półbuty??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tym razem
zalezy jakie dodatki do tego..proponowalabym jakas apaszke badz chuste na wlosy w tym samym kolorze badz srebrnym..i tylko jedna czesc garderoby czerwona, czyli jesli spodnica to buty juz nie.. ale mozesz zrobic np tak: kremowa bluzka, szara spodnica i czerwone buty plus do tego jakas apaszka z odrobina czerwonego badz np kremowa bluzka do tego czerwona spodnica z szarymi badz srebrnymi butami.. zastanow sie jakeigo koloru bedziesz miec torebke to tez duzo robi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tym razem
jaka masz cere, jesli planujesz czerwona bluzk? bo to bardzo ryzykowny kolor.. no chyba, ze jestes bardzo ciemnej karnacji z ciemnymi wlosami, barzowe oczy itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tym razem
latwiej by bylo, gdybys napisala cos o swoim wygladzie, wadze itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm no więc tak cere mam jasną, latem pojawia sie kilka piegów na nosie:D Włosy w kolorze popielatego blondu, szare oczy. Brak super wcięcia w talii:O, biust miska B, płaski tyłek, ogólnie nie jest źle;). Hmm tylko, ze mam umięśnione nogi, szczególnie uda. No i mam 171 cm wzrostu. To tak pokrótce:) Więc co mi kochana teraz doradzisz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tym razem
na brak wciecia w talii jakis pasek z duza klamra, na maly biust marszczenia/ kieszonki/ zakladki? na bluzce, do koloru wlosow i karnacji nie pasowala by Tobie czerwona bluzka.. polecam cos w kolorze kosci sloniowej badz delikatnie kremowego, niska nie jestes, wiec czerwone spodnice mozesz ubrac, buty tez..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liskowaa
mi się bardzo podobają złote albo czarne skórkowe :) widziałam ostatnio nawet na http://afunguard.com/ bardzo fajne takie przed kolanko i rozkloszowane :) ale wiadomo nie każdemu będzie to pasować, najlepiej sobie poprzymierzać :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proponuję Ci zerknąć tutaj https://naia.com.pl/spodnice . Mają duży wybór genialnych spódnic ;) Sama kupiłam niedawno tą pierwszą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może szara spódnica? Tutaj widziałam całkiem fajną w dobrej cenie https://naia.com.pl/spodnice ;) Będzie ładnie podkreślać talię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×