Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Wikakaf

strona nbnabuty.pl

Polecane posty

Gość Wikakaf

Cześć, mam pytanie czy ktoś z Was kupował buty na stronie nbnabuty.pl? Buty są tam bardzo przecenione, ale strona wydaje mi się jakaś niepewna a w internecie nie mogę znaleźć żadnych opini. Nie wiem czy kupować i ryzykować, mimo wszystko to 200 zł ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zamówiła pani te buty ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie nie zamówiłam :/ strona wydaje się nie jasna i wolałam nie ryzykować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też chciałam zamówić ale mam wątpliwości takie jak pani żadnych informacji odnośnie danych firmy brak możliwości zapłaty przy odbiorze !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zamówiłam, pieniądze pobrane a wysyłki brak, nie wiem co mam robić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam czy buty dotarły? bo też zamówiłam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniabiala1989
Mam ten sam problem, zamówiłam buty 15.10 a do dzisiaj butów brak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, czy panie otrzymały buty??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Ja również skusiłam się na buty z tej strony. Idzie czwarty tydzień i nie wiem, czy mam na co liczyć? Czy buty dotarły kogoś???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniabiala19
Ja zamówiłam 4 pary z tego dostałam dwie i na dodatek nie te co zamawiałam czekałam 6 tyg. Zgłaszam reklamacje i zero odzewu. Masakra oszuści i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bałam sie tu dzisiaj zagladac, ale nie jest tak zle (tak przynajmniej sobie wmawiam :)) Jestem przerazona jesli chodzi o buty, a dokładnie o model. Nie wyobrazam sobie, ze mogłabym dostać nie to co chciałam. Nigdy więcej z takich stron, ale cena kusi :-/ Aniabiala19 mam pytanko : buty sa dobre jakosciowo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniabiala19
Jakościowo w miarę ok ale na pewno nie są oryginalne choć prawie identyczne. Przykro mi to stwierdzić ale jeatem przekonana ze nie dostaniesz tych co zamawialas. Wydaje mi sie ze to pakują jak im leci i czego mają najwięcej. Paczka idzie z chin. Więc czego sie spodziewać. Ja tez dalam się oszukać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pierwsze słysze o tej stronce :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie polecam oszuści!! Zamówiłam buty czekałam ponad miesiąc przyszły chińskie podroby, dodatkowo zupełnie inny model a dział obsługi klienta, który jest tylko anglojęzyczny uważa ze to nie ich wina i mogą mi zaproponować zniżkę na kolejne zakupy. Chce je odesłać jednak i z tym jest problem bo paczka przyszła bezpośrednio z firmy produkcyjnej z Chin...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy zapłaciły Panie kwotę identyczną za strony za buty? Czy została pobrana inna kwota z rachunku bankowego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez się skusiła na te buty , kwota z kota pobrana weksza niż jest napisana .. oszuści i tyle ... z tego co tu przeczytała to wtopią ze coś przyjdzie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też czekam na buty-2 tydzień dopiero ale z tego co Panie pisza nic z tego nie będzie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oszuści! Nie ma z firma kompletnie kontaktu! Buty przychodzą po miesiącu oczekiwania prosto z Chin. Wstrętne podróbki dodatkowo niezgodne z zamówionymi butami. Zamawiasz czerwone dostajesz zielone itp. Zwroty-to jaka żart, nie ma żadnego adresu do zwrotu należy wypełnić ankietę na stronie i czekac!!!! Unikajcie jak ognia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy komuś szcześliwie udało się zwrócić te koszmarne buty i odzyskać pieniądze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zamowiłem również tam buty, w zamian dostałem zawieszke Pandory, oczywiscie podrobke. Napisalem maila do administratora strony ktory napisal mi ze przeciez zamowilem ta zawieszke... Wydaje mi sie ze za sprawa tych oszustw stoi jakiś Polak bo pisze momentami łamanym angielskim. A może trzeba to zgłosić ? jakis pozew zbiorowy. Niby wydaje sie ze nie duże sumy bo 200 zł, ale przy 100 osobach robi sie juz 20 tys...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, ja się zgadzam na pozyw tych oszuści .. u mnie z kota zdjęli 230 zł , zamiast 208 ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, u mnie również zamiast 208 zrobiło się 230. Myślę ze w grupie jest siła. Jestem na tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dramat :-( Jestem za!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy coś działamy wspólnie w sprawie odzyskania pieniędzy? Proszę o odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, do mnie wczoraj dotarli buty , taki jak zamówiła .. a juz nie miałam nadziei po tym co tu czytała ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myśle, ze jednak nie dotarło nic z zamówionego towaru a napewno nie to co zostało zamówione ktoś tu próbuje podszyć się pod zadowolonego klienta i uwiarygodnić nbnabuty.pl Jedna wielka ściema!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja czekam 2 tyg. i nadal nic mail wysłany i zero odzewu ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na tej stronie nie zamawiałam, wolę nie ryzykować. Za to mam sprawdzone strony typu renee, born2be itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×