Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość FigaEwelina

Sushi w Warszawie czyli burza mózgow

Polecane posty

Gość FigaEwelina

Sprawa wygląda następująco - jestem w Wawie na kilka dni i chetnie bym spróbowała kilku lepszych sushi, a na jakichś artykulach nie chce sie wzorować :) Tutaj pytanie do was - znacie jakies dobre sushi ? :P Jak tak to podajcie :) Jak na razie bylam tylko w Akashia Sushi i bylo zaskakujaco tanio jak na tak pyszne sushi, no ale szukam dalej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cukker
no to tam od siebie na poczatek moge ci zaproponowac nanaki sushi. ale tak na prawde poziom bardzo podobny do sushi w ktorym byles, tylko ze w akashia duzo taniej, takze jak wolisz. wedlug mnie po prostu wpadnij jeszcze raz do akashia, sprawdz w nanaki i bedziesz mial porownanie xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość princessa1234
Sakana na Moliera! Serio nie ma lepszego sushi. Ja mieszkam w Poznaniu, ale mam siostrę w Wawie i zawsze jak ją odwiedzam, to obowiązkowo sushi i jakaś dobra zupa lub owoce morza w Sakanie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darkCAGE
Ja rowniez moge polecic od siebie Nanaki. Swiezosc skladnikow to najwazniejsze na co zwracam uwage takze dla mnie wygrywaja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ilovesushi
Proponuje wybrać się do Sushi Wesoła! Mają przepyszne, świeże sushi w super cenach a dodatkowo miłą obsługę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bożennna
Jako mieszkanka Warszawy mogę polecić wam lokal gdzie serwują najlepsze sushi pod słońcem. Chodzi mi oczywiście o Akashie. Najczęściej jadam u nich z narzeczonym “zestaw Godzilka”. W jego skład wchodzą 44 kawałki i kosztuje jedynie 69 zł! Sushi jest zawsze świeże i obłędnie smaczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majkaka333
Ja polecam wybrać się do Nanaki Sushi!!Często u nich jadam i zawsze bardzo smakuje mi u nich sushi!Zawsze smaczne i świeże!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość judyta44
Jak myśle o sushi to od razu przychodzi mi do głowy restauracja Sushi Wesoła!Byłam u nich kilka razy i byłam bardzo zadowolona!Mają rewelacyjne sushi w super cenach;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubiejescdzis
Ja wczoraj byłam w Sushi Saska Kępa po raz pierwszy ale na pewno nie ostatni!!Przepyszne sushi mają!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×