Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Goramka

Święta-odwieczny problem prezentów !

Polecane posty

Zacznę od tego że co roku mam ten sam problem a mianowicie prezenty świąteczne dla rodziny.Nie mam pojęcia co kupić dla siostry-21 lat brata-18 lat i mamy i taty oboje po 48 lat ;/ do tego ze nie wiem co im kupić przyczynia się to że są oni wybredni (na wstępie odpadają komplety olejków i soli do kąpieli, figurki i inne bibeloty,obrazy,biżuteria też odpada) lecz także brak kasy a konkretnie na głowę mogę wydać max 30 zł wiem że to mało ale cóż poradzić.Mam nadzieję że zainspirujecie mnie oraz inne osoby które mają taki problem jak ja :) jak coś mi wpadnie do głowy to dam znać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślałam nad tym żeby zrobić coś samej ale to odpada ponieważ po pierwsze nie mam zielonego pojęcia co i jak to się robi i podejrzewam że takie prezenty w mojej rodzinie by nie wypaliły ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmm ja tez tak mam
mozesz kupic szalik,rekawiczki,czapke,fajne papcie,jakas fajna koszulke do spania dla mamy dla taty pidzame,szlafrok ,dla brata fajne bokserki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmm ja tez tak mam
co podarowalas im w tamtym roku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w tamtym roku mama dostala zestaw kremow i skarpety tato skarpety i zestaw po goleniu siostra dostala perfume i ksiazke brat kubek i perfume mam jeszcze siostre dostala taka fasolke z imieniem z empiku :D i koszulke z napisem i drugi brat dosatl kubek i perfume ale w tym roku mam mniej kasy niestety ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm to ja dla taty proponowałabym coś skórzanego: pasek, czy portfel. To jest takie dośc potrzebne. Sama planuję kupić. Dla mamy pewnie standardowo jakiś zestaw kosmetyków. Dla siostry hmm proponowałabym skarpetki :D (mam w linku) bardzo fajne i zabawne. Do tego może jakiś kosmetyk :) Dla brata niestety nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Te skarpetki sa swietne tylko nie dlugo konczy sie aukcja a ja niestety musialabym sie jeszcze zastanowic czy ty mirabel albo ktokolwiek ma linka do takich smiesznych skarpetek jak te?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na pewno jeszcze będą długo długo :) jak ta aukcja się zakończy będzie znowu wystawiona. Wiem, bo ja je sprzedaję :) od razu przepraszam za reklamę, ale mi sie wydaje, ze prezent taki jak skarpetki jest jak najbardziej ok :) pozdrowionka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzia z parku
Może mamie i siostrze organizery do torebki ? Coś takiego na szybko znalazłam : http://allegro.pl/betterware-organizer-do-torebki-i1894960968.html albo samej uszyć ,jeśli potrafisz. Siostrze np. rękawiczki mitenki - takie z wełny. A panom - jakie mają zainteresowania? Może koszulki z adekwatnymi wzorkami, napisami, obrazkami??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety takie koszulki juz dostali na urodziny :( ale moze ktos inny skorzysta z tego pomyslu na prezent

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Największy problem mam z siostrą ma 21 lat pomóżcie co można jej kupić? jestem młodsza i nie mam zielonego pojęcia ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rowek_krowek
kup jej masaż na grouponie. a jak nie ma oferty groupona w Twoim miejscu zamieszkania - idź do salonu manicure, albo kosmetycznego i pogadaj, żeby właśnie jakiś vouvher Ci sprzedały i siostra sobie sama wybierze usługę. Ja w tym roku robię tylko takie prezenty. albo np karnet na basen fajny pomysł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jarooo900
Ja w tym roku kupie swojej dziewczynie na gwiazdke jaką fajna bluzkę ze sklepu www.MarketModa.pl napewno się ucieszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szz
siostrzse kup jedno z drewnianych pudełek-schowków ( ja mam w komódke za 11zl) i ozdób wg wlasnego pomyslu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko chyba nie wszyscy czytali do konca co napisalam wyraznie bylo napisane ze mam do wydania 30 zl ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Te skarpetki są świetne i chyba je kupię ale chciałabym coś jeszcze dla niej a nie tylko skarpetki ;) może polecicie coś jeszcze niedrogiego dla dziewczyny ? :) i oczywiście nadal mam problem z bratem ma 18 lat jak by co :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie miejcie mi tego za zle ale co poradzic ze bizuteri ma bardzo duzo ,przeciez nie kupie jej czegos czego sobie nie zyczy :D :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiście najlepiej kupić coś co się spodoba. My tak dla ułatwienia zawsze siebie pytamy wzajemnie "z czego" chcieliby dostać...czy coś z ciuchów, kosmetyków, czy zupełnie coś innego. Niestety nie mam żadnych pomysłów dla chłopaka, jeszcze 18-latka. Ja dla brata tylko starszego ode mnie sprawiłam lornetkę. W ogóle już pomału obkupuję, bo potem jak wszystko sie na jeden miesiąc zbierze to kasy nie starcza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie :D gdy pytam brata o mala podpowiedz co chcialby dostac to mnie zbywa :( albo odpowiada ze tygrysa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a podpowiedzcie co kupić
dla swojego narzeczonego? Znamy się pół roku tylko i nie mam pomysłu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla narzeczonego moze krzyzyk znaczy lancuszek taki osbisty i fajny prezent mysle :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie znalazlam super termofor do rak taki maly w sweterku jak myslicie kupic go siostrze ?? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goramka termofor, a raczej termoforek to ciekawy pomysł. A masz jakiegoś linka do niego, z chęcią bym zobaczyła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szkoda :) a moze na stronie rossmana bedzie ;) rossnet.pl albo na allegro tez na pewno beda jakies podobne ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krysiazosia
ja w ubiegłym roku obkupiłam rodzinę w ręczniki z imionami :) poszło szybko, bez miotania się po sklepach i pięknie !! http://www.reczniki-haftowane.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×