Odpowiedz na ten temat

Szczegolna okazja jaki prezent

• Optymistkamimowszystko 2012.12.13 [15:44]
    Witam
    Moi rodzice w sylwestra obchodzą 40-stą rocznicę ślubu. Będę wdzięczna za Wasze pomysły, podpowiedzi. Dodam, że mama jest elegancką kobietą, dbającą o swój wygląd. Tata lubi byc w ciaglym ruchu, bardzo lubi jeździć na nartach. Myślałam o wręczeniu w tym dniu vouchera np. na pobyt w hotelu z wykupionym pakietem Spa dla mamy a tata byłby osobą towarzyszącą. Gdy mama byłaby na zabiegach tata mgłby szusować na nartach. A potem spędzali by wspólnie czas. Hmmm sama nie wiem Czekam na Wasze sugestie usmiech.gif
    Nie jestem idealna, ale idealnie sobie z tym radzę.
  • Optymistkamimowszystko 2012.12.13 [21:34]
    UPUPu
  • fdxcvgbfgcvbn 2012.12.13 [23:40]
    fajnie tez podarowac im zestawm do picia Yerba MAte, tu sa fajne promocje: http://yerbomania.pl/?zestawy-swiateczne ,31
    Yerba Mate mocno pobudza, można nią zastąpić kawę, bądź pić jako wsparcie w okresie wzmożonego wysiłku umysłowego, np. w sesji egzaminacyjnej. Wzmacnia koncentrację. Pomaga w odchudzaniu, hamuje uczucie głodu i przyspiesza przemianę materii. Usprawnia trawienie. Zawiera wiele witamin, co korzystnie wpływa na kondycję włosów, paznokci, skóry i całego organizmu.
    Idealny prezent dla osób aktywnych, dbających o zdrowie i sylwetkę ! usmiech.gif
  • rzuku 2012.12.14 [08:33]
    może byc taki voucher i fajnie by było gdyby było to połączone z pobytem w SPA!! dla obojgasmiech.gif Co tam tylko dla mamyjezyk.gif Oboje niech zaszalejąusmiech.gif
    Poza tym ja kupiłabym tez np jakieś karaoke, czy Xboxa do domu (o ile nie mają) z jakimis grami ruchowymi (tenis, golf może bardziej, ale jest i joga), co by troszkę rozruszać "staruszków" usmiech.gif
    ........ <O_o>......
  • Optymistkamimowszystko 2012.12.18 [21:45]
    Własnie pisałam o pobycie w ramach pakietu SPA usmiech.gif Tata do Spa nieeee, znam go bardzo dobrze to nie ten typ mężczyzny który do Spa lubi chodzić. Źle by się tam czuł. Mama natomiast jak najbardziej usmiech.gif
    Ale z tym Spa chyba nic nie wyjdzie jednak...
    Prawdopodobnie kupimy im jakiś prezent/y. Dla obojga jeden będzie chyba ciężko coś wybrać nie mam pojęcia co by to mogło być. Dla każdego osobny myślę nieco mniejszy problem, nie wiem dla mamy zestaw kosmetyków, fajny zapach z wyższej półki a dla taty hmmm
    Znacie jakąś wodę toaletową czy perfumowaną o ciekawym zapachu dla kobiety i może dla mężczyzny też. No wiecie takie odpowiednie dla sześćdziesięciolatków.
    Sprawa nie jest prosta a czasu coraz mniej.
  • gość 2013.07.31 [10:31]
    moim zdaniem fajnym prezentem może być fajny portfel usmiech.gif może któryś z tej strony? http://www.mojawalizka.pl/szukaj/valentini.ht ml
  • Słonko92 2017.02.17 [11:05]
    Ale to romantyczne, że w sylwestra mieli ślub usmiech.gif Jeśli chcesz sprawić rodzicom przyjemnośc to może to być ten voucher na wyjazd, ale dołącz coś jeszcze z działu dodatki . Może interesują się czymś. Porównywarka cenwww.cozacena.pl ma fajne pomysły.
    edytowano 2017.02.17 [12:21]
  • jadwigaa89 2017.02.24 [17:24]
    A może złożyć się w większą ilość osób i kupić coś wyjątkowego? Ja z rodzeństwem kupiliśmy rodzicom projektor na teletorium i teraz całą rodziną możemy oglądać filmy prawie jak w kinie usmiech.gif
  • karolina899 2017.02.24 [20:47]
    Może jakieś dodatki galanteryjne, zawsze dobrze się sprawdzają.
    www.supergalanteria.pl
  • Ombre_Clothing 2017.05.19 [14:51]
    Witajcie! usmiech.gif Jeżeli poszukiwany jest prezent dla taty to świetnie trafiliśmy! Co powiecie na coś do ubrania? Z doświadczenia wiemy, że praktyczne prezenty są najlepsze. Dla mężczyzny w wieku 60 lat fajnym podarunkiem może być elegancki zestaw: koszula + marynarka.
    Jeżeli jesteście na TAK, to musimy się polecić. Jesteśmy internetowym sklepem Ombre.pl i specjalizujemy się w odzieży męskiej.
    Wpadajcie do nas na rozeznanie ->www.Ombre.pl
    W razie pytań służymy pomocą usmiech.gif
  • tatun 2017.05.20 [18:25]
    Swoim rodzicom podarowałem ramkę cyfrowa, wgrałem ich wspólne zdjęcia, rodzice bardzo się wzruszyli usmiech.gif może coś takiego? ja swoją kupiłem na jakiejś promocji bodajże w sferisie .

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...