Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

milva

szczoteczka do mycia twarzy - warto kupic?!

Polecane posty

czy macie moze jakies doswiadczenia z uzywaniem tego zjawiska? wlasnie zastanawiam sie nad kupnem takiej szczoteczki firmy oriflame. powiedzcie - fajne to czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tosik
Mniałam taką szczoteczkę produkcji innej firmy, znacznie tańszą, można ją kupić w każdej aptece czy drogerii. Nie wiem czy jest sens kupna takiej szczoteczki, bowiem taką samą funkcję spełniają peelingi do skóry. Ja tej szczotki już nie używam. Trzeba bowiem nasmarować ją środkiem myjącym by mogła 'myć"odpowiednim do rodzaju skóry, a przecież wiadomo że szczoteczka ze względu na swoje właściwości oczyszczajęce wskazana jest do skóry tłustej. Ponadto trzeba utrzymywać ją w sterylnych warunkach, dezynfekować ją bo po kilkakrotnym użyciu osiada na niej mnóstwo naskórka, rozwijają się bakterie co w konsekwencji sprawia że nie spełnia juz wtedy ona swojej roli, zamiast oczyszczać- wtórnie zakaża skórę. O wiele lepsze rezultaty daje peeling, jest to higieniczny sposób by oczyścić skórę z zanieczyszczeń -polecam gruboziarnisty peeling do skóry tłustej z Avonu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam takowe cudo, kupiłam już daaaaawno dawnoo temu:D, właśnie firmy Oriflame :) co jakiś czas wyparzam ją we wrzątku nie wyobrażam sobie mycia cery żelem bez użycia właśnie tej szczoteczki, to świetny masaź dla skóry, \"pobudza krążenie\", i ingerencja w/w wspomnianego żelu do mycia jest większa ;) sama w sobie nie podrażnia, oczywiście na brodzie, nosie i czole można myć troszkę intensywniej, na delikatniejszych policzkach już mniej... odpowiadając na pytanie Nożyczek - ja \"kręcę kółeczka\" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×