Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nibys

szkla kontaktowe acuvue advance czy ktos kupowal on-line??

Polecane posty

czy kupowalalyscie szkla j&J acuvue advance przez internet ?? bo nie wiem ktory sklep wybrac. chodzi mi o ceny i to zeby dotarly do mnie w jakims sensownym terminie. jak kupowalyscie to czy moge liczyc na adres sklepu i ocene uslugi??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irene
ja też mam zamiar je kupić i nie mogę się zdecydować gdzie nie chcę korzystać z allegro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzilam oferte na szkla advance i bauscha za 99 zl w karakowie na ulicy dlugiej. niestety juz kupilam wczesniej za 108 ;/ eh. kurcze widzilam oferty an alegro i w sklepach on line tansze ale nie wiem jak z jakoscia i wogle. nikt nie kupowal ich przez net??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edycia80
ja też przeglądałam oferty ze sklepów w necie np. www.soczewki.net.pl i okazało się że optixy które używam kosztują 87 zł a w gabinecie okulistyczny płacę 135 zł!!!!!!! jestem gotowa je kupić na tej stronce bo jednak dużo przepłacam ale nie wiem czy jest to strona godna zaufania więc na razie się waham

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miskakrk
ja juz od dawna nie kupuje w normalnych sklepach, bo jest drozej i wygodniej mi kliknac a z priorytetem mam soczewki na drugi dzien. kupuje w tym sklepie: www.soczewki.net.pl a co jakosci i tzn. bubli to wszedzie takie moga byc i w normalnych sklepach i w tych netowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miskakrk
edycia widze, ze wspominasz o tym sklepie, ja go polecam bo juz kilka razy u nich kupowalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edycia80
MISKAKRK ja próbowałam złożyć zamówienie na www.soczewki.net.pl ale mam problem z certyfikatem strony przy próbie założenia konta wyskakuje komunikat że nawiązano połączenie z witryną która przedstawia fałszywą tożsamość nie wiem czy ty też tak miałaś jeśli tak to napisz co zrobić akceptować czy nie bo zależy mi żeby zakupu dokonać właśnie tam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bubba77
Ja od 2 lat kupuje soczewki na Allegro i za moje Optixy place teraz 70 zl a u optyka placilam 130zl!!!Wszyscy moi znajomi soczewkowcy tez kupuja na allegro.Ost jak odbieralam plyn u optyka na Florianskiej(on wystawia na allegro szkla i plyny) i przedemna byla dziewczyna i ona zaplacila za taki sam plyn 49 zl a ja 32..:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość soffii
bubba77 a możesz polecić jakiegoś sprzedawcę z allegro z którego jesteś zadowolona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bubba77 -----> ja tez bylabym zainteresowana tym optykiem mozesz podac nazwe uzytkownika. :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bubba77
hej sorry ale nie zagladalam tu od ost posta:-) nie wiem czy moge tak na kafe robic komus reklame to moze jak podacie maile to wam wysle moich sprawdzonych sprzedawcow na ktorych jeszcze nigdy sie nie zawiodlam;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja kumpela kupuje
w tym sklepie http://www.twojesoczewki.com do tej pory byla bardzo zadowolona, poza tym maja sklep we wroclawiu w rynku wiec to chyba sprawdzona firma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×