Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość bnjvgrkf

szmatex/lumpex/second hand - sklepy online

Polecane posty

Gość bnjvgrkf

czy znacie jakies sklepy online tego typu??? czy zostaje tylko allegro?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam zamiar taki ząłożyć ale dopiero zostaje otworzony po świętach, ale ceny dla dzieci od 3-5 zł a dorosły około 8 zł wszystkie markowe cicuhy i eleganckie . jak coś to można pisać to jak będzie otwarty to dam znać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A znacie takie sklepy z ubrankami dla dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widzę, że nie jestem pierwsza. ja również polecam amoramor.pl udało mi się tu upolować sukienkę hμ dosłownie za grosze. sukienka niby używana, ale chyba niewiele bo jak dla mnie wygląda jak nowa. Już upatrzyłam sobie kolejną sukienkę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na trendmania.pl mają fajne ubrania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnjbv
Zapraszamy do nowego Second Handu Online z damską odzieżą używaną na Garderobianki.com.pl Czekają konkursy i promocje;) Dostawa w każdy poniedziałek i czwartek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oo, ja też się otwieram, ale to za kilka tygodni. Widzę, ze moje założenia, że popyt na tego typu miejsca nadal jest bardzo duży. Wiem, że to już nie jest temat szmat, tylko kupują tam ludzie ceniący sobie oryginalność i towar który jest nie tylko dobry jakościowo, ale też nie powoduje spustoszenia w portfelach. Mam już dostawcę; http://www.stuttgarter-mode.com/about.html - juz nie mogę się doczekać opinii na temat ciuchów. Niemcy, Austria…będzie fajnie. Co sądzicie o takim wyborze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sklep z odzieżą używaną dla dzieci: www.lisek****isek.com W sklepie oprócz odzieży używanej i nowej, można znaleźć zabawki dla dzieci, akcesoria dla niemowląt, wystrój pokoju dziecka, czy nawet odzież i biżuterie dla kobiet. Wszystko to renomowanych marek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja polecam wyjatkowa-szafa.pl - tanio, super jakosc i szybka wysylka. A jak wiadomo zadne nowe tanie ubrania nie przebija jakoscia ubran z second handow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taaak...znam ten sklep www. ubraniowelove.pl Kupuję w nim również. Koleżanka mi go poleciła, bo sama tam kupuje i upolowała już sporo fajnych okazji. Rzetelny naprawdę. Rzeczy jak ze sklepu ekskluzywnego. Polecam!! Naprawdę warto zajrzec. Niedrogi, a ciuszki fajne i ładnie pachną. To nie byle jaki szmatex. Ja przynajmniej jetsem bardzo zadowolona. Pozdrawiam Was wszystkie..Nina :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Omexa
Ja najczęściej kupuję na http://gabciuch.pl/ Lubię ten lumpeks, bo mają sporo markowych ubrań, za które normalnie musiałabym oddać pół wypłaty... A tam kupuję za małe pieniądze i jeszcze korzystam z rabatów ;) dla córeczki kupuję w drugim sklepie - gabciuszek.pl Polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość omni34
Można też szukać takich ubrań, tam gdzie ogłaszają sie prywatne osoby np. allegro, tablica lub http://odkupuj.pl/#&panel1-1 Bardzo duzó osób sprzedaje ubrania, których już nie potrzebuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziutka89
Ja często kupuję na Decobazaar (dział Vintage). Mam tam na oku kilku sprawdzonych sprzedawców, do których wracam od dawna i nigdy się nie nacięłam :) Poza tym bardzo fajny sklep assembleage.com, w którym zrobiłam zakupy dwa razy i zakochałam się :) Fajne ciuchy z wyższej półki, a mój portfel bardzo nie schudł :) No i oczywiście allegro;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak się wpisze "vintage" w większości sklepów pojawią się fajne rzeczy stylizowane na dawne lata. Osobiście korzystam obecnie tylko z kupowania nowych ubrań przez sieć, bo mam złe wspomnienia związane z allegro ;) Lepiej już kupić coś chociażby na allinside.pl za takie same pieniądze jak w second handzie a ma się pewność, że jest nowe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patisonka01
Ja ostatnio zakupiłam parę rzeczy w http://hunny-bunny.pl/ i jestem zadowolona :) Fajna jakość za małe pieniądze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
www.e-komoda.pl, to nowy sklep, warto zajrzeć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja niedawno odnalazłam nowy sieciowy lumpex....powiem szczerze, że mają fajne ceny a ubrania dostałam czyste i pachnące...byłam bardzo pozytywnie zdziwiona:) to sklep www.e-komoda.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
www.szafraj.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no dawać więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
archetype.pl mają całkiem modne ciuchy i są różne zniżki. No i przede wszystkim mają normalne zdjęcia, a nie na platikowym manekinie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyna z Vinted otworzyła nowy second hand online - www.blackolivestudio.pl. Znajdziecie go też na instagramie i facebooku :) Asortyment całkiem spory, ładna oprawa graficzna, a do tego zniżki i darmowa dostawa, wpadajcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×