Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość poszukiwaczka dobrych ofert

SZukam dużych ręczników, ładnych???

Polecane posty

Gość mariolka_fiolka
ja zawsze szukam duzych reczników dla mojego faceta, bo jest dosc duży ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poszukiwaczka dobrych ofert
dla faceta ten niebieski ;) w sklepie taki duzy recznik kosztował ponad 40 zł, a nawet 60 :( to dla mnie za duzo!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariolka_fiolka
na Allegro chyba kupisz najtaniej, sklepy internetowe tez mają swoje ceny, chyba ze jakas wyprzedaż!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na allegro można kupić
najtaniej,można tam dostać ten sam produkt co w zwyklym sklepie ale o wiele taniej.Teręczniki z linku oplaca się kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariolka_fiolka
a jestes taka duza ze musisz miec taki duzy ręcznik ? :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariolka_fiolka
70x140 to tez spory, tylko troche stopy bedą wystawac po za recznikiem na plaży hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na allegro można kupić
nie trzeba być dużymaby potrzebowac duzych ręczników:-PAle na laze wlaśnbie im wiekszy tym lepszy;-) Ten brzoskwiniuowy ma slicnzy kolorek:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poszukiwaczka dobrych ofert
;) no nie az taka duża to nie jestem, ale w końcu na plaże fajnie jest miec recznik gigant!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy ktos kupował reczniki
u tego sprzedawcy ????? bo zółty sliczniutki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja raczej nie kupiłabym ręczników przez net... ja muszę go dotknąć, dokładnie sprawdzić skład. musi być miękki, b. dobrej jakości, nie chcę Cię marwtić, ale takie ręczniki swoje kosztują, jeśli jego przeznaczenie ma być tylko plażowe, to ok, ale warto, żeby potem dobrze sprawdzały się jako kąpielowe ja kupuję w Makro, mam 3 wielkie ręczniki (100x150cm) (2 brzoskwiniowe i biały), są świetne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sklepowa
w moim sklepie mam grubaśne ręczniki 100% bawełny 1mx2m waga 1szt 1,5kg! ale kolory niechodliwe, brązowe i czarne, dlatego wyprzedaję je w cenie zakupu, po 16zł, mam jeszcze nieco lżejsze, o groszej gramaturze ale tylko w kolorze łososiowopomarańczowym. jeden dałam mojemu siostrzeńcowi to po każdej kąpieli przychodzi mi się chwalić, że do tej pory musiał się wycierać a teraz wystarczy, że prztyłoży ręcznik do skóry i jest sucha. no ale raczej nie mogę podawać tutaj linku do sklepu bo wykasują topik. w każdym razie w 1 tekstylnym sklepie internetowym można kupić grube ręczniki bawełniane 2mx1m w cenie 16zł/1szt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość komu potrzebny
czarny recznik, nawet za 16 zetó :P szczególnie w lecie a na allegro to w sumie jest normalny handel jak i w sklepie internetowym, czy nawet bazarku, z reguły ludzie nie piszą bzdur o swoim produkcie, bo mogą załapac neutrala lub nawet negatywa, jak komus zalezy to sprzedaje dobry produkt sama nie kupuje drogich reczników, bo przy moich dzieciakach nie wiem co by z nimi było :P lawenda rzeczywiscie bardzo ładna, w sam raz po długiej kąpieli pozdrawiam zakupocholiczki 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×