Odpowiedz na ten temat

Szukam Hurtowni Odzieży Używanej

• gość 2017.03.12 [14:58]
    Poszukuje dostawców super creamu dzięcięcego ,prosze o kontakt mo.ob@wp.pl
  • gość 2017.03.17 [07:53]
    Witam serdecznie.
    Bardzo proszę o namiary do Pani Edytki tak zachwalanejusmiech.gif
    Chciałabym otworzyć sklep,a jak zacząć to u najlepszychusmiech.gif
    Pozdrawiam i z góry dziękuję
    kachna0903@o2.pl
  • Kacha71 2017.03.20 [19:23]
    Masz ale nie wiem czy ona wogóle jeszcze dobiera sobie nowych klientów ale spróbuj 695336285 /pozdr
  • gość 2017.03.20 [19:34]
    Nie pisz bo zaraz wredna Zołza znowu swoje wywody będzie robić a Edyta prosiła żeby juz nigdzie nic nie pisać bo po co.pozdr
  • z branży 2017.03.20 [22:47]
    Kochani polecam hurtownię BB Szczecin- mają piękne dziecko i nie tylko! Odzież nowa. Zamawiałam , testowałam i jest okey.
    Jeśli to komukolwiek z branży pomoże polecam.
    Tel. 914691877
    Podchodzą do każdego klienta indywidualnie .
  • OlkaSweet Shop 2017.03.21 [08:06]
    Ja w Szczecinie kupowalam tylko raz niestety towar nie do mojego sklepu moze jak ktos ma mniej wymagajace klientki to tak ale ja cream muszę mieć na najwyższym poziomie a metke modna bez zapychaczy .Teraz sama jeżdze z siostrą po towar fakt czasu duzo to zajmuje ale chociaż wiem co mam.Pozdrawiam wszystkich poszukujących .Olka
  • zadowolonaaaaaaa 2017.03.24 [10:57]
    Witam , ja otwierałam sklep z hurtownia Fresh London , towar mają naprawdę na czasie , pachnący nie pomięty i ceny atrakcyjne.
    Dodatkowym plusem moim zdaniem jest to że pan zaprasza na dział sortowniczy i można sobie popatrzeć jak to sortują i co dają do worków.
    888 301 518 Pan Damian . Polecam
  • gość 2017.03.26 [21:42]
    Ja polecam małą hurtownię w Krzeszycach woj. lubuskie.
    Prowadzi ją miła Pani Dagmara która nie wciska byle czego - zawsze doradzi. Dostawy mają niewielkie ale średnio co 1,5-2 tygodnie. Jest też opcja wyboru usmiech.gif co mi najbardziej odpowiada bo kupuję pod swoje Klientki(daję numer telefonu:721336733), kolejną alternatywą jest wymieniona wcześniej hurtownia BB w Szczecinie. Pani Bożenka to złoty człowiek. Ja kupuję naprzemiennie - w zależności gdzie akurat jest dostępny towar, ale zawsze jestem zadowolona z jakości.
  • gość 2017.03.27 [21:48]
    Haha dobre ...widac ze sie same reklamuja to jakas masakra sie robi.Dziewczyny nie osmieszajcie sie !!!
  • gość wczoraj [15:22]
    Świetną hurtownia z odzieża uzywana jestwww.wilowscy.pl - tam o ile sie nie myle tez jest tak zwana odziez posklepowa wiec mozesz znalezc tez ciuchy z metkami.
  • gość wczoraj [17:53]
    można napisać, że zapraszamy do swojej hurtowni i podać namiar. Ale nie, bardziej wiarygodnie brzmi zachwalanie jako klientka hehe.
    Jeżeli ktoś ma naprawdę dobry adres, strzeże go jak oka w głowie, bo z tego żyje.
  • gość dziś [14:58]
    Odzież cream . Worki pakowane po 25 kg cream lux , same perełki . Wszystko w 1 gatunku ( bez odrzutu) .Cena 22 zł kg ! W każdym zestawie sporo dużych rozmiarów .Nie prowadzę sklepu stacjonarnego także to nie jest odzież posklepowa ! Zachęcam do kupienia worka próbnego. ZAPRASZAM ! numer tel . 577616390

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...