Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość melis_ka

szukam konsultantki avon

Polecane posty

Gość melis_ka

szukam konsultantki avon, u ktorej bym mogla zamawiac ksmetyki ja i moja kolezanka. czekam na oferty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buniaaaa
a skąd jesteś jeśli mogę wiedzieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli nie znalazłaś jeszcze odpowiedniej osoby - Konsultantki zachęcam do podjęcia współpracy ze mną :) Oferuję gwarantowane 10% opustu, szybką realizację i przy większych zamówieniach możliwość negocjacji opustu. Dodatkowo daję dostęp do ofert przeznaczonych wyłącznie dla Konsultantek (produkty nowości, produkty z wyprzedaży, produkty wycofane ze sprzedaży w okazyjnych cenach) Jakbyś była zainteresowana to czekam na odpowiedź zwrotną :) luiza225@gazeta.pl Pozdrawiam, BerryTEDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!!! Jestem konsultantką Avon-Białystok i zapraszam do zamawiania kosmetyków jak nie masz swojej konsultantki to możesz u mnie .Przy zamówieniu za 20zł próbka gratis!! e-mai:emila1715@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kara3107
Hej ! Też jestem konsultantką Avon Jestem z Wrocławia u mnie masz od 5-10% rabatu oraz przy każdym zamówieniu dostajesz róbkę. Szukam też osób kttóre same chciałyby zostać konsultantkami :) mój e-mail: karina@e-net.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość azumi1988
hej. jestem konsultantka Avon od kilku lat, a nawet kims wiecej, oferuje swoim klientkom kosmetyki o 20% tansze, mozliwosc wysylki bez dodatkowych kosztow, do zamowienia dorzucam gratisy, serdecznie zapraszam do wspolpracy nowe klientki jak rowniez nowe konsultantki moja stronka: http://odkryj-avon.strefa.pl kontakt gg 1274161 zapraszam serdecznie, pozdrawiam Kataryzna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hypnozis
Cześć:) Jestem konsultantką Avon z Warszawy. Najbliższe mi okolice ti: Warszawa-Wesoła, Praga Południe, Targówek, Sulejówek, Stara Miłosna, Halinów, Okuniew. Chętnie przyjadę, pokażę kosmetyki, doradzę. Dla klientek gwarantowane 10% opustu oraz oferty nie prezentowane w katalogu, dostępne tylko dla konsultantek (produkty, które dopiero będą nowością, bonusy, produkty w okazyjnych cenach i wiele, wiele więcej). Przy stałej współpracy możliwy DOWÓZ KOSMETYKÓW po wcześniejszym ustaleniu. Przeważnie w weekendy. Zapraszam wszystkie chętne Panie. Proszę o kontakt: magdalena.bialek@interia.eu lub 504 799 943 Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hiacyntka82
Serdecznie zapraszam do zamawiania kosmetyków AVON. Jestem konsultantką z Krakowa (Wola Duchacka). Sylwia e-mail: sylwia-hiacynta@o2.pl gg 7254219

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konsultantka warszawa okolice
jeśli któraś z Pań szuka konsultantki z w-wy i okolic to zapraszam do kontaktu ze mną: avonkosmetyki@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Konsultantka P-ń
Jestem konsultantką z Poznania. Jeśli ktoś miałby ochotę zamówić kosmetyki z Avonu to zapraszam:) E-mail: avon1poznan@o2.pl Katalogi dostępne na stronie internetowej Avonu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina0593
witam, jestem konsultantką AVON (Kraków i okolice) chciałabyś zamówić kosmetyki ??? Zapraszam do mnie ;) Zakupy za min 25 zł próbka kremu itp gratis zamówienie za 50 zł próbka perfum a za 100 zł gratis ode mnie kosmetyk :)) Zapraszam. karolina0593@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anetka00711
Jestem konsultantka avonu z mikołowa. Jesli szukasz konsultantki lub chcesz zostac konsultantka prosze o kontakt pod nr tel:505-594-250 lub nr gg 43511254

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneta1988
Zapraszam do Współpracy Avon aneta1988_@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANIKA2222
ZAPRASZAM do obejrzenia katalogu i zamówienia u mnie lub zapisania się do firmy: MARIZA- http://www.mariza.com.pl/ lub FM GROUP-www.perfumy.fm albo do AROMA GROUP-www.anika2222.aromagroup.pl GG-8861243

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, jestem konsultantką z okolic Żagania i Zielonej Góry ale bez problemu kosmetyki mogę dostarczyć pocztą na terenie całej Polski. Chętnych zapraszam na e-mail: picja@onet.eu Gwarantuje rzetelne podejście do zamówienia i terminowość. Więcej pytań można zadawać na e-mail. Serdecznie zapraszam i pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marllena
Witam Avon proponujewspaniałe kosmetyki zapraszam do kontaktu ze mną pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marllena
Podaje kontakt: 694 502 564 zapraszam do Avon!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anexik
Chętnie zaoferuję swoją pomoc, jestem konsultantką z Lublina jeśli jakaś dziewczyna/kobieta byłaby zainteresowana kosmetykami proszę pisać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emilia S
Jestem konsultantka AVON z Bydgoszczy. Jezeli chcesz sie zapoznac z aktualna oferta napisz do mnie! emila071292@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dołącz do świata Avon i przekonaj się jakie to przyjemne! Zostań konsultantką i korzystaj z dostępnych przywilejów! Tylko teraz możesz mieć kosmetyki tańsze o 40% Skontaktuj się ze mną aby poznać więcej szczegółów - nic nie tracisz !Zawsze pomogę, nowym konsultantkom daję katalogi, próbki i upominek. jolanta.k19@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelintta
Witam Jestem Konsultantką z SOSNOWCA . Bardzo chętnie pomogę klientką w zakupie kosmetyków oraz będe przedstawiać wszelkie możliwe zniżki , serdecznie Zapraszam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelintta
mój e-mail to : nazeliev1@interia.pl ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chciałabym zaprosić chętne osoby do współpracy w firmie AVON.Okolice Inowrocław ,Pakość ,Barcin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marlena M
Poszukuję chętnych do współpracy z AVON od zaraz!!!! Nie płacisz wpisowego,nie musisz składać zamówienia co katalog,nie ma kar za nieskładanie zamówień,możesz zarobić nawet do 40% zebranego zamówienia. Dla nowych konsultantek program TPS,a w nim super prezenty m.in. wody toaletowe,krem,mus do ciała,tusz do rzęs. Napisz a udzielę Ci szczegółów :) Mail : Malinka0017@wp.pl Telefon: 781069091 Marlena Gdańsk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konsultantka Warszawa
Witam! Jestem konsultantką Avon z Warszawy. Jesteś zainteresowana zamówieniem kosmetyków? To świetnie! Chętnie odpowiem na Twoje wszystkie pytania i wątpliwości. Warszawa i okolice Legionowa. Zapraszam!!! kosmetykiori.avon@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KonsultantkaAvon
Jestem konsultantką. Okolice Inowrocławia i Bydgoszczy. Zapraszam do współpracy :) kontakt ze mną: madzik9212@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Puliśkaa
Jestem konsultantką z Zielonej Góry i okolic (Nowa Sól i okolice) zachęcam do współpracy ze mną. 100% gwarancji, szybkość, możliwość rabatu + dodatkowe prezenty :) Śmiało pisz ! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maggie96
Jestem konsultantką AVON na terenie Krakowa .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×