Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MEBpasjonatka

szukam mebli kolonialnych

Polecane posty

Gość MEBpasjonatka

mozecie polecic miejsca gdzie kupie wysokiej jakosci meble kolonialne nie wydając milionow? wiem ze chcę jak wszyscy: tanio i dobrze ;) Ale nie musi być cuper tanio, tylko przyzwoicie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na jakichs targach..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no na pewno nie w IKEA :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1518
Polecam HIT MEBLE. Sklep mają tylko w Poznaniu, ale sprzedają także przez internet. http://www.hitmeble.pl/ to ich strona internetowa z ofertą. Sam też u nich kupowałem. Mają bardzo bogatą ofertę i niskie ceny. Meble wykonują bardzo szybko i dowożą do klienta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w dobie mebli z salonów meblowych ciężko będzie o meble kolonialne. Ale szukaj, każdy szuka mebli dla siebie więc może uda Ci się natrafić na Twoje wymarzone meble.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fuunke
Jeśli kolonialne, to koniecznie Meblomoda! ;) Sprawdź na stronie ich sklepu internetowego www.meblomoda.pl albo wybierz się do salonu, bo ich meble naprawdę robią wrażenie, zwłaszcza na żywo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proponuję poszukać na http://www.batdom.pl/ze ,0,9/zestaw-zt3.ehtml , całkiem nieźle wyposażony sklep. Można samodzielnie dobierać kolorki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proponuje www.mebleramadan.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
IKEA i większość sklepów raczej odpada, albo targi, albo na allinisde.pl Widziałam tam kilka bardzo fajnych zestawów takich mebli :) Mam też od nich parę rzeczy ale w innym stylu, są bardzo dobrze wykonane i była naprawdę tanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gieńka88
Tak jak już ktoś tu napisał, zdecydowanie polecam sklep Meblomoda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja prowadzę gospodarstwo agroturystyczne i meble zamawiałam na www.hitmeble.pl Jak najbardziej polecam zapoznać się z ich ofertą. Meble stoją już u mnie ponad rok i nic się nie dzieje, mimo, że już sporo osób ich używało a ceny mają bardzo też bardzo rozsądne. Mogę z czystym sumieniem polecić meble z tego sklepu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FurnitureHunter
Witam. Tak się właśnie składa ,że mam takie hobby a mianowicie wyszukuję jedynie starych mebli kolonialnych(z pewnością nie w Polsce ) a następnie zajmuje się ich renowacją a następnie sprzedaje je i te meble rzeczywiście mają dusze. Wydaje mi się ,że mam spore doświadczenie w temacie jakości tych mebli i powiem jedno,że kiedyś te meble były naprawdę robione solidnie ,z dobrego drewna ,bardzo często drewno wykorzystywane było ze starych okrętow ,drzwi ,okiennic itp. W dzisiejszych czasach wszystko stawiane jest na ilość nie na jakość ,wszędzie dotarły już maszyny stolarskie nawet Indie :) W dzisiejszych czasach wykorzystuje się drewno z plantacji ,gdzie nie ma ono takich wartości jak stary Teak czy Palisander. Tak na marginesie to większość moich klientów są właśnie z Warszawy:) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Solidne i niedrogie meble znajdziesz www.met-pol.pl . Jak potrzebujesz to biznesu kolonialnego to jak najbardziej ci się sprawdza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piękne meble kolonialne są w tym sklepie www.dobremeble.net . Ja urządziłam z nimi moja sypialnie i teraz szykuje się do salonu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majka 31
Od siebie mogę Wam polecić stronę decorindia.pl Mam meble z tej firmy, konkretnie kolekcja ROYAL, bo zależało mi na dobrym i masywnym drzewie. Mają wiele kolekcji, meble na pewno są warte swojej ceny. Do tego darmowa wysyłka na terenie całej Polski, co je dużym plusym, bo poprzedniej firmie za dostarczenie zapłaciłam niezłą sumę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość232
W małopolsce są w Limanowej, ja tam urządzałam salon i sypialnię.Gorąco polecam bo wyglądają wspaniale :)) www.mojedelhi.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli szukasz wysokiej jakości mebli kolonialnych, to ja śmiało mogę polecić http://mebleramadan.pl/. Mają naprawdę spory wybór, są one wysokiej jakości, a i ceny nie biją po oczach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli szukasz mebli kolonialnych wysokiej jakości, to polecam zajrzeć do http://mebleramadan.pl/. Mam naprawdę dobre doświadczenia z tymi meblami. Kupowałam już trzy lata temu, sprawują się świetnie i strasznie się cieszę, bo wniosły do mojego mieszkania dużo klasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×