Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tomaszTomasz

Szukam prezentu dla brata

Polecane posty

Gość tomaszTomasz

doradźcie coś muszę kupić prezent pod choinkę dla brata. problem jest taki, że nie widuje go często mieszka w Holandii i wraca do polski kilka razy w roku. jest ode mnie dużo starszy i wyjechał jak byłem mały więc w sumie nie za dobrze wiem co lubi a co nie. w zeszłym roku kupiłem mu grę komputerową ale chyba nie był zbyt zadowolony bo zapomniał jej zabrać jak wyjeżdżał. nie mam koncepcji żadnej w tym roku. macie pomysła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaszkamanna
Może jakiś taki uniwersalny prezent jak portfel, pasek do spodni, albo krawat? Powiedz coś więcej jak się ubiera, gdzie pracuje itd. takie rzeczy chyba wiesz? Kurcze w sumie to lipa tak brata rzadko widzieć :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kup mu książkę, coś polskiego, czego nie dostanie w Holandii, może Dukaja albo Grzędowicza? Albo jakiś fajny zestaw książek (to już w zależności od kasy, jaką dysponujesz).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomaszTomasz
Brat pracuje w jakiejś firmie holenderskiej zajmującej się finansami. on jest taki bardzo elegancki , zawsze w garniaku albo chociaż w koszuli. w sumie to śmieszne jest bo nawet jak jest u rodziców to w koszuli chodzi. w sumie pasek chyba dobry pomysł i chyba nie jest to drogie. tak patrze na allegro i co sądzisz np. o tym: http://allegro.pl/paolo-scali-elegancki-pasek-dlugosc-do-125cm-i2830179489.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powinieneś kupić coś uniwersalnego;) Może jakiś portfel, kalendarz z notatnikiem, koszule, pasek, ciepłą czapkę lub rękawiczki, szalik, jakiś fajny kubek( widziałam fajny w kształcie obiektywu fotograficznego), przenośną pamięć w fajnym kształcie, dobre słuchawki do komputera... Najlepiej idź do specjalnego sklepu z upominkami i moze tam Ci się cos spodoba;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhdbhfbkdjfbkvhjzcnsdkjfvbjn
ten pasek wygląda fajnie, dobry pomysł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość areomenak
Spoko, sprawdź tylko długość zależy czy brat jest szczupły czy przy kości. Ale tak to spoko fajnie opakowany, a jak braciszek taki elegant to powinno mu się podobać. Może tym razem nie zapomni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomaszTomasz
on jest raczej szczupły i wysoki. ale tu jest napisane że jest regulacja jakaś więc chyba powinno pasować. no i skórzany a nie skóropodobny, a z tego co mówił jak tata mamie kupił skóropodobną torebke dwa lata temu to on tylko skórzane rzeczy uważa. oby mu się spodobał. może wywiezie na sobie jak coś :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewaabra
kup mu książki - fajnie jest odprężyć się w samolocie i poczytać ... Pan Lodowego Ogrodu - Pakiet Cena rynkowa: 156,80 zł - - - NASZA CENA: 119,49 zł http://allegro.pl/listing/user.php?us_id=26079086 W skład pakietu wchodzą: PAN LODOWEGO OGRODU - TOM 1 PAN LODOWEGO OGRODU - TOM 2 PAN LODOWEGO OGRODU - TOM 3 PAN LODOWEGO OGRODU - TOM 4 Świat lodowego ogrodu Władza uzależnia, szczególnie w połączeniu z magią. Wyobraź sobie, że stałeś się bogiem ktoś miałby cię tego stanu pozbawić? No fuckin way! Nie liczą się sentymenty, dobro wspólne, misja i przyjaźń. Pan Lodowego Ogrodu to powieść napisana z rozmachem godnym dzieł Hieronima Boscha, Stevena Spielberga, J.R.R. Tolkiena czy Georgea R.R. Martina. Nikt nie wie, co się dzieje z grupą naukowców. Vuko Drakkainen ma ich odnaleźć i sprowadzić na Ziemię lub zabić i zatrzeć ślady. Z taką misją przybywa na Migdaard - świat kryjący w sobie rasę istot rozumnych oraz magię. Tymczasem, niektórzy już dawno zginęli, inni sięgnęli po magię i obwołali się bogami. Nikt nie chce wracać. Żaden z nich nie odda łatwo władzy, jaką zdobył. Vuko przemierza krainy Midgaardu szukając sojuszników by ukończyć misję. Czy wykona zadanie? Pan Lodowego Ogrodu to czterotomowa powieść napisana przez Jarosława Grzędowicza. Premiera czwartego i ostatniego tomu będzie miała miejsce 30 listopada 2012r. UWAGA! Koszt wysyłki podany jest dla całego pakietu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość berenika1985
z takich klasycznych prezentów to proponuję pasek czy koszulę. Jeśli ma być to coś oryginalniejszego to na Gruperze widziałam multimedialne kursy językowe- fajny i przydatny prezent :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natka656
Może właśnie coś klasycznego jak skórzany portfel czy coś z odzieży albo może trochę nowocześniej jak bilet do teatru czy płytę z dobrą muzyką. Fajne oferty widziałam na zakupach grupowych w niskich cenach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bart_kowa
Te słuchawki Kruger&Matz prezentują się świetnie!!! Mają też dobre opinie w sieci więc warto, ja sama bym takie chciała dostać;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spróbuj dobrać coś, co go pasjonuje, doskonały przykład - prezentmarzen.com/poznaj-nurkowanie-we-wroclawiu/ Fajne prezenty naprawdę nie muszą kosztować jakoś wybitnie dużo, kwestia szukania i doboru czegoś, co będzie rzeczywiście fajne ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość huberth
Za tyle to jeszcze można, ale wiesz, zazwyczaj takie rzeczy kosztują o wiele więcej, nawet kilka razy więcej i weź wtedy kup coś takiego. Jeśli trafi się promocja, to luz, można korzystać, bo nawet się to opłaca ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może jakiś dres czy coś takiego? Każdy facet w końcu ludzi biegać czy wybrać się na siłownię :) Zerknij tutaj: http://superstar-originals.pl/ Mają duży wybór fajnych bluz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PanidobraradaPaa
Kup np. jakąś koszulkę z Adidasa. Tutaj masz ich masę: http://superstar-originals.pl Ceny są przystępne, a koszulki są naprawdę dobrej jakości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miloszfirek
Mnie moja dziewczyna ostatnim razem dała bilecik na gokarty. Godzinę śmigałem. Raczej kupujemy sobie ciekawe prezenty. Nigdy nie było nudy. I wcale nie jesteśmy bogaci - kupujemy wszystko za grosze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to chyba ty znasz brata najlepiej :) www.youtube.com/watch?v=G4uoOwny5Uo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stareczka77
Ja napisałabym,że faceci najbardziej lubią elektroniczne gadżety tak więc to może będzie dobry pomysł, nie uważacie? :) Można zakupić na przykład tablet albo w tańszej wersji pendrive. Fajnym pomysłem są również wygodne słuchawki do słuchania muzyki - niemniej na tym nie polecam oszczędzać ponieważ jakość bardzo często zależy od ceny. Świetne są te: http://www.skapiec.pl/site/cat/49/comp/4088967 NO ale te 150 zł trzeba za nie dać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×