Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Szybka gotówka!

Polecane posty

Gość gość

Sprawdź promocje i weź pożyczkę całkowicie za darmo! Chwilówki dla każdego - na dowód przez internet! Pieniądze wypłacane już w 15 minut. Jeśli potrzebujesz pilnie gotówki na święta lub inne wydatki skorzystaj z okazji i weź darmową pożyczkę - bez bik - bez zaświadczeń - na dowód - całkowicie online Sprawdź promocje pod adresem: http://www.credit24h.pl Zapraszamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość raisza
Online to czasami pożyczam we ViaSMS bo mam zniżki w środy 50% na pożyczkę i to mi się najbardziej opłaca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiriaok
Czemu długa spłata,... ja w miesiąc spłaciłam 1000zł które pożyczyłam na viasms, nie przepłacając ani grosza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jankaka
Ja też spłaciłam o czasie pożyczkę w Tanim Kredycie chociaż spokojnie mogłam ją przedłużyć nie ponosząc żadnych dodatkowych kosztów. Oddałam tyle ile pozyczyłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yaska
w tanikredyt.pl masz tak, że nawet jak w przeciągu 30 dni nie spłacisz pożyczki to masz jeszcze dodatkowe 7 dni na spłatę bez odsetek, więc idą na rękę klientowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość metafinka
Na viasms jest tak, że jak się zarejestrujesz to dostajesz u nich pożyczkę na sms . Wysyłasz wniosek na numer 71200 i zaraz masz kasę na koncie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mysle ze na świeta to naprawdę rewelacyjna okazja zeby skorzystać z takiej gotówki. Do tego jeszcze wiemy ze jest to sprawdzone miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każdemu na święta potrzebna jest szybka gotówka, więc czemu własnie nie skorzystać z takiego rozwiązania. Moim zdaniem można spokojnie u nich pozyczyć chociazby na prezenty pod choinkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szukacie tutaj porad a nikt z Was mądry nie odsełał na taką strone https://chwillowki.pl/ Przeciez to chyba normalne żeby wcześniej porównać sobie wszystko niż podejmiemy tą ostateczną i właściwa decyzję. Kurcze, jesl już chodzi o kasę to trzeba to wszystko robić z głową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja osobiscie jednak preferuje dobre przyjrzenie się wszystkiemu na co chce się zdecydowac i w tym przypadku jeśli miałabym skorzystać z pożyczki to wybrałabym jednak na poczatku takie rozwiązanie https://chwillowki.pl/ Mysle ze warto jest wszystko sobie porównać żeby wiedzieć na co się decydujemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MireNa88
chwilowki to chyba najwieksza glupota. jak mnie na cos nie stac, to biore to na raty - to zazwyczaj lepsza opcja. ostatnio kupilam laptopa w media expert i raty 0% - oplacalo sie zdecydowanie bardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ale oczywiście, że raty sa milion razy epsze niż durne chwilówki... A, że w ME tak dobrze dają, to nie wiedziałem- dzieki pewnie skorzystam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biks
nie ma czegos takiego jak szybka gotówka :D trzeba sobie na wszystko zapracować :) szybko to można wziąć sobie raty w media expert i od razu miec rzecz. ale później trzeba uczciwie pospłacać wiec zastrzyk jest doraźny :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
KAŻDY znajdzie tutaj coś dla siebie! znajdują się tutaj kalkulatory, porównywarki ofert czy też zrestawienie kosztów pożyczek, kredytów i wiele innych ofert finasowych Zapraszam http://bankiwpolsce.oferty-kredytowe.pl/pozyc zkipozabankowe/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Truestera
Dzisiaj bardzo szybko można nawet uzyskać kredyt samochodowy. Za przykład niech posłuży Toyota Bank - niska rata za samochód, niskie koszty kredytu i gwarancja producenta, pewnie dochodzą do tego jakieś dodatkowe profity. Warto szukać dobrych ofert!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misia_joasia
jeśli już pożyczać, to moim zdaniem tylko i wyłącznie w kredyty-chwilówki. drugiej takiej dobrej firmy nie znam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×