Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Wkurzona7

tania kawa

Polecane posty

doradźcie mi! Wszytko mi się w domu kończy, a tu Święta się zbliżają, goście przyjdą..... a z kasą krucho. Czy w sklepach typu Lidl, Biedronka - można dostać tanią kawę (rozpuszczalną i zwykłą) - ale smaczną? Kiedyś kupiłam w Lidlu - to była paskudna..... Liczę na was! :-) A jeszcze jak ktoś by wiedział - to proszek do prania........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość -------m--------
w Biedronce jest dobra kawa rozpuszczalna i proszek do prania (duze opakowanie) kosztuje 15 zl. Proszek na prawde dobrze pierze i moze sie rownac z tymi markowymi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w biedronie kupuje zawsze rozpuszczalną...nie pamiętam jak się nazywa ale chyba arabica czy jakos...kosztuje coś koło 7 zł i jest bardzo dobra...kiedyś piłam nescafe ale ta to już ekskluziw w dzisiejszych czasach :/ w ogóle biedrona ma dobre produkty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pampaja
Polecam Ci z Leclerca rozpuszczalną Gold - taniusia a nie umywa się do innych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edka fredka
nescafe nie jest droga juz za 11-13zl w promocji mozna kupic 200g!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie kupij tej Arabiki z biedronki, jest paskudna:O ja lubie jacobs zolta, kupisz duze opakowanie za mniej niz 12zl. a zwykla- makswell house czy jakos tak:) cos ok.4-5zl za to wieksze opakowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja rozpuszczalna pije na zmiane maxwella brazowego i fascina z polo market, kosztuje ok6 zl i jest ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nescafe dla mnie jest okropna,popsula sie ze 2 lata temu,jakas taka kwasna jest fuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie ma czegoś takiego jak
dobra tania kawa. Nie ma czegoś takiego jak dobra mielona kawa- toż w tym kawy jest w najlepszym razie 80%, reszta to śmieci. Zachwycać się takimi kawami może tylko ktoś, kto nigdy nie pił kawy z wyższej pólki, mielonej na bieżąco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O mój temat odżył! :-) Jak miło - bo problem ciągle aktualny. Zakupy robię w przyszłym tygodniu! Mając na myśli \"dobra\" kawa - mam na myśli taką, którą można podać gościom i będą pili bez obrzydzenia - no i samemu pić z przyjemnością. Gdyby mnie było stać na tę po 100 zł za 10dag ;-) to nie pytałabym tutaj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie piję sypanej kawy odkąd zaszłam w drugą ciążę...no obrzydła mi kompletnie...syna urodziłam w sierpniu i nadal nie mogę patrzeć na kiedyś ulubioną żółtą tchibo...dlatego piję arabię z biedronki bo mi podpasował smak i cena :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cafe fuego
http://www.biedronka.pl/ teraz jest w promocji Cafe fuego 200 g za 10,99zl ja ją bardzo lubie bo ma fajny smak. A co do kaw ziarnistych to sie zgadzam ze aromat calkiem inny ale jeszcze trzeba miec czas zeby sie z mieleniem bawic :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do mielenia - to jestem w takim wieku, że pamiętam, kiedy można było tylko ziarna kawy kupić, a rozpuszczalna to była tylko zbożowa, a i to nie..... Ale fakt - nie chce mi się. Chcę mieć w domu i rozpuszczalną i sypaną - bo różni ludzie piją różną, zresztą ja sama też lubię odmiany. Dzięki wszystkim za porady!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość VIOLAAK
w lidlu super kawa rozpuszczalna i mielona typu GOLD i nie droga.POLECAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ftd7ugyiuohijk
Zwykła kawa to Gala 500g kosztuje 7 zł,albo Maxel Haus-7zł--obie dobre i tanie.kupuje w realu,netto,albo czasem trafie w biedronce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ftd7ugyiuohijk
Drogie nie zawsze znaczy dobre,to dla tych co wszystko z górnej półki niby kupują! Czasem kupisz dobrze i niedrogo,Gale pije od lat jest b.dobra.Więc polecam,sprubuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ftd7ugyiuohijk
Spróbuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 111111111ama
SpróbujE ,bo znam jest super,dzięki za przypomnienie,czasem też biore MK Cafe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja pije kawę z ekspresu Senseo i przyznam, że saszetki do niego nie są takie drogie, być może dlatego, że kupuje w caffetea.pl, a tam maja po prostu nizsze ceny. Poza tym ta kawa smakuje wyśmienicie, jest aromatyczna, pachnie cudownie. Polecam spróbować!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RudaHera
Całkiem niezłą kawę i w przystępnej cenie mają na a.pl - ja tam robię zakupy i jestem bardzo zadowolona z dostawy i produktów, więc mogę Ci śmiało polecić. Myślę, że taka kawa zaspokoi nawet najbardziej wybrednych smakoszów kawy. Przynajmniej mnie i mojego miśka zaspokaja ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja zwykłej kawy już nie pijam. Odkąd mam ekspress senseo to tylko lavazza w saszetkach. Minus jest taki, że musze zamawiać je z caffetea.pl, bo w moich sklepach jej ni ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nieszczęśliwa77
Polecam kawę rozpuszczalną z Lidla Aroma Gold 100 g kosztuje ok. 9 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
neee ta kawa z lidl nie jest dobra. Próbowałam ja kiedyś, ale jest strasznie kwaśna, albo ja źle ją przyrządzałam. Wole swoją sparwdzoną lavazzę, ale kto co lubi i kto co woli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, ja tez mam ekspres na saszetki (philips senseo). ale nie uważam że to minus, że kwa do niego nie jest powszechna. Pewnie kosztowałaby krocie, a caffetea.pl to sklep internetowy, więc siłą rzeczy nie jest tam drogo a wybór kaw jest bardzo duży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To fakt,że na caffetea.pl jest duży wybór. Z kawą jest tak,że te bardzo tanie mają bardzo nikły aromat i kiepski smak. Wiem, bo sama kiedyś tylko takie piłam - kiedy w końcu posmakuje się naprawdę dobrej to róznica jest kolosalna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znów mój temacik odżył :-) Ale zawsze w sumie aktualny. Ja też lubię dobrą kawę, ale wiadomo - raz na wozie, raz pod wozem. :-) Ciekawe ile litrów kawy (różnej) wypiłam już od chwili założenia tego tematu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×