Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nie mam za duzo kasy

TANIE DOBRE buty jesienne- gdzie kupic?

Polecane posty

Gość nie mam za duzo kasy

dlatego szukam jakiś butów jesiennych w cenie okolo 30-50zł. Rok temu kupiłam cudne buty za 29zł (!) w auchanie, siostra też za około 30zł. No wiadomo, dużo się w nich chodziło, wiec przetrzymały tylko na jesien i wczesną wiosnę. Ale niestety, byłam pare dni temu w tesco, auchanie i buty jesienne kosztowały o zgrozo 149zł, drożej niz w ccc czy innym porzadnym sklepie. Czy wiecie może gdzie kupić jakieś tanie buty, byle obchodzic w niech przez te 2 miesiące :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megamega833
ja kupilam w CC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie mam za duzo kasy
a za ile? i jakie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie mam za duzo kasy
a widziałyscie moze gdzies w hipermarketach jakieś ciekawe ? :) bo w ccc kupiłam sobie ostatnio buty zimowe (przecudowne !) i mój budzet jest nieco nadszarpnięty :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biała_murzynka
allegro.pl :D kupiłam ostatnio 2 pary z 50zł łacznie z kosztem przesyłki:P ale trzeba poszperać;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o żesz ty
co to jest? to są botki??????? ło matko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MIYO
Ja też polecam poszukać na allegro, często znajduję tam buty identyczne jak te z ccc na przykład i taniej o 30-40 zł. W tym roku też tak zrobiłam i jestem zadowolona. Wiadomo, że nie będą to jakieś super buty, ale powinny wytrzymać spokojnie kawałek jesieni i zimę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cóż, ja wolę szczerze mówiąc wydac więcej kasy i kupić porządne buty i mieć na dłuższy czas i żeby mi było wygodnie i ciepłe (wolę zainwestować w buty skórzane) niż jakąś tandetę za 30 zł która po miesiącu się rozleci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina jarocka
Ja również zawsze fajnych butów szukam przez internet - tak po prostu jest zdecydowanie najłatwiej, no i jeszcze dosyć tanio przy okazji. Naprowadziłaś mnie na inny trop niż zakładałam. Te botki są super :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ftrh
Ciekawe jak mierzycie te zakupione przez internet buty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamonis
Minias - faktycznie butki ze sklepu merg fajne i tanie. A jak wygląda realizacja zamówienia. już tyle razy trafiłam na sklep, który albo za długo wysyłał, albo nie dodał rachunku i musiałam się z nim męczyć./

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miśka125
ja polecam takie kozaki gumowe świetne na deszczowe dni kosztują od 25 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Norbetasasa
A bierzesz pod uwagę sklepy internetowe? W nich zawsze cena jest trochę niższa :) Ja mogę polecić Ci ten sklepik: http://air-max.pl/ Kupiłam u nich już dwie pary butów i za każdym razem było bezproblemowo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To tutaj kupicie teraz 30% tańsze buty http://www.mivo.pl/ Polecam, bo promocja trwa tylko kilka dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak kupujesz w sklepach internetowych to polecam kupony z TANIO.CO, mozesz zapłacić sporo mniej dzięki nim. jak nie lubisz kupować w sieci, to są tam też sklepy majace punkty stacjnarne, np. popularne sieciówki to możesz obczaić i jak już wybierzesz model, kupic z rabatem w sieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale przez neta butow nie przymierzysz i nawet nie wiesz jak bedziesz sie z nich czula :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gostek04
Najlepsze są oczywiście buty firmowe. Są one najwytrwalsze. W sklepie internetowym http://ebuty.pl mają częste wyprzedaże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariapaszek
Ja głównie szukam w sieci. Obiektywnie - w necie sprzedawane obuwie jest po prostu ciekawsze, więcej wzorów. Obserwujecie sklep Merg? Często widzę stylizacje blogerek w ich obuwiu. Wygląda to naprawdę imponująco ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaja333
w internetowym sklepie http://crazyshoes24.com/pl/ na pewno znajdziesz jakieś odpowiednie dla siebie buty i to pewnie nie jedne przy tak dużym wyborze i tych cenach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość supernufka
no ale jakosc zawsze idzie w parze z ceną...niestety:) Ja kupilam na MYS Fashion, zaprojektowałąm sobie sama. wybrałąm material itp. i wiem,ze za cene, ktora place mam porzadne buty plus,ze nikt takich nie bedzie mial:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niedługo wszędzie będą przeceny, więc można wtedy zajrzeć do CCC i na pewno będzie tam coś w tym przedziale cenowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koalka1975
Szczerze powiem, że tanich butów się nie opłaca kupować. W butach chodzisz czasem cały dzień. Pół roku temu zrobiła mi się na stopie taka kulka pod skóra nie szło na to stanąć. Męczyłam się z tym parę miesięcy, wypalanie, maści z mocznikiem itd. Bywało, że nie umiałam chodzić. Okazało sie ze od obuwia... taniego! Ostatnio odkryłam fajny sklep internetowy z butami, zalukajcie http://www.butydlakazdego.pl/?str=ofertanew&x=2&p=3&aa=data Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarynka343
Kupiłam tanie buty w sklepie http://1but.pl/ jestem bardzo zadowolona z zakupu i teraz będę kupowała sobie również tam buty na lato.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×