Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

DerekK

Tanie tusze i tonery

Polecane posty

Czy ktoś z was zna sklepy www oferujące tanie tusze? Zastanawiam się nad e-atramenty.pl Ceny dobre i wygląda na solidną firmę. Gdzie wy kupujecie tonery i tusze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ToneryOtwock
Po dobre zamienniki tonerów i tuszy zapraszam do naszego sklepu http://www.toneryotwock.pl/. Prowadzimy sprzedaż w pełni kompatybilnych zamienników, które poza niską ceną odznaczają się wysoką jakością druku i bezpieczeństwem użytkowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja znalazłem świetne tusze do drukarek na tej stronie toneryotwock.pl. Mają naprawdę tanie zamienniki tuszu. Używam od dawna, drukuję bardzo dużo i jakość jest idealna, nic się nie dzieje z drukarką, a tusze są dużo tańsze niż oryginały. :) Warto. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patrzyłeś tutaj http://www.profibiuro.pl/ Może rozważ kupno zamienników, tutaj majż bardzo dobre. Cenowa wychodzą o wiele korzystniej niż oryginały a różnicy w wydruku nie widać. Moim zdaniem zamienniki się o wiele bardziej opłacają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie używałam nigdy zamienników, ale wiem, że tanie tusze i tonery mają w Arso. Moja kumpela tam kupuje. Podobno są rzetelni, mają bogatą ofertę usług i potrafią doradzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anastazja4390
Osoby, które mają drukarki Epson z systemem ITS też nie muszą martwić się zamiennikami. System ten jest bardzo tani w eksploatacji i bardzo wygodny. Coraz więcej osób docenia także to, że oryginalne pojemniki z tuszem do tych drukarek są bardzo tanie i jakość wydruku po ich napełnieniu pozostaje niezmiennie dobra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adik356
To prawda, że te drukarki Epson są tanie w użytkowaniu. Tu można więcej o nich poczytać http://www.epson.pl/inktanksystem . No i dobre jest to, że nawet po napełnieniu jakość wydruku pozostaj***ardzo dobra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maggie705
Tanie to znaczy jakie koszty są tych drukarek? Jak to wygląda w praktyce w przeliczniku? Ktoś to liczył? Czytając o nich sporo ciekawych rzeczy się dowidziałam, ale zastanawiam się czy też jakoś wydruku jest taka ładna po napełnieniu ich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adik356
Z tego co się orientuje to wydruk jest także ładny jak przed napełnieniem. Koszt druku czarnobiałej strony A4 - poniżej 1 grosza, koszt druku w kolorze - poniżej 2 gr, koszt wydruku zdjęcia (pocztówka) - poniżej 16 gr – bez kosztu papieru. Moim zdaniem bardzo dobre rozwiązanie z taką drukarką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maggie705
Czyli mają wiele zalet a czy mają jakieś negatywne strony? Z tego co zauważyłam to są trochę kosztowne, ale to znów nie taka wada bo przecież koszty po jakimś czasie taniego drukowania jej się zwracają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Duży wybór tuszy praktycznie wszystkich marek można znaleźć na www.arsa.pl Są tam oryginały i zamienniki. Kupuję tylko tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smyki
ja kupuję od wielu lat kupuję zamienniki activ jeta i nie mam zamiaru póki co zmieniać na inne, bo wiem, że nie znajdę lepszej jakości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed zakupem warto skorzystać z którejś z dostępnych na rynku porównywarek cen - ja przed decyzją często zaglądam na panoszczedny.pl Z tego co widzę, to tusze też mają - możesz porównać ceny: http://panoszczedny.pl/produkty/tusze Ja akurat od lat kupuję u siebie w miejscowości w sklepie stacjonarnym, ale nie wszystko się zawsze dostanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tusze i tonery zawsze kupuję w sklepie www.czarnynabialym.pl, możesz zamówić przez internet, szybko wysyłają zamówienie. Mają atrakcyjne ceny i dobry wybór

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ula78
A teraz widziałam, że Epson ma promocję na subskrypcje MS Office Personal 365 na rok za darmo za zakup modelu jakiegoś z strony: http://www.epson.pl/msoffice . Wybór naprawdę spory drukarek miedzy innymi : L365, L805, L220, L1800 itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milenka2
Ja również kupuje zamienniki z ActiveJeta według mnie są najlepsze, kupuje w sferisie bo tam maj najtaniej do mojej drukarki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polinka32
Jak mowa o drukarkach i tuszach to racja Epson jest dosyć dobrym pomysłem do użytku domowego lub firmowego. Sprzęt bardzo dobry i funkcjonalny. Ja mam model L365 i naprawdę jest świetny. A promocja Epson racja godna uwagi tylko trzeba się śpieszyć bo do 30,06,2016 nie jest dużo czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yetii85
Mi się jeszcze obiło o uszy, że mają również nadal promocję jeszcze w Epson na gwarancję i zapas tuszu przedłużoną do 31,03,2017 to prawda? Bo tak naprawdę w rezultacie zakup dosyć korzystny jak na zakup jednej drukarki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
możesz na electro.pl poszukać, bo kiedyś zamawiałam u nich. Było tanio i szybko przesyłke miałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gacek55
Według mnie zamienniki z ActiveJeta są bardziej pewne, nigdy nie miałem problemu z przysychaniem tuszu a i jeśli chodzi o wydajność to też dają radę jak dla mnie. Z tego co się orientuje w sferisie mają dość duży wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malti
Na początku też używałem activejetów, ale teraz zamawiam w sferisie actisy, są trochę tańsze i na co dzień mi jakość wystarcza, no chyba, że mam do podrukowanua zdjęcia to biorę wtedy activy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma co kupować "najtańszych" bo często jakościowo odstają. Polecam Ci wejść na stronę asarto.pl i tam znaleźć tusz lub toner. Moim zdaniem chyba najlepsze zamienniki, a na pewno najlepsze z jakich korzystałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podobnie jak Flynnek polecam Asarto. Korzystam z nich z moim chłopakiem z tego i wydruki są naprawdę ładne, nie widzę różnicy między oryginałem a zamiennikiem. oprócz ceny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asarto wydaje się dobre. Jakiś czas temu kupiłam, druki wychodzą dobrze, więc chyba o to chodzi. Ja też mogę polecić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milenka2
te actisy wydają mi się zbyt tanie, boje się ich soróbować żeby drukarki nie zepsuć, wolę jednak te activjety sprawdzone, może dużo nie oszczędze bo te 14 zł na tuszu, ale lepszy rydz niż nic, korzystałeś malti z tych actisów? W sferisie widziałam ze są połowe tansze od activjetów.. ale sama nie wiem czy ryzykowac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EdytaHall
Jeśli boisz się actisów to weź Asarto - z nimi nigdy nie miałam problemów. Możesz przedzwonić do ncih, powiedzą Ci gdzie kupić, w razie problemów nie ma kłopotu z wymianą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MiśiaOlusia
heh, nieźle.. ja też wolę asarto od innych tonerów, choć zzebra też była spoko. Ale przez podejście do klientów zdecydowanie wolę firmę asarto. Mam wrażenie, że to jedna z niewielu firm, która jest dla ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×