Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość malenkusia

Telefon dla Seniorów

Polecane posty

Gość malenkusia

Pojawiło się pare modeli telefonów specjalnie dla seniorów (np. MyPhone 1050 simply) Czy warto zakupić dziadkom coś takiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam niepotrzebna nokie 3310
przyda sie?moge sprzedac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysle ze najlepszym
telefon dla starszej osoby bedzie nokia. Jest najprostsza w uzyciu. Zwlaszcza te starsze modele jak np 3310. Wyrazny wyswietlacz, wieksze przyciski, proste menu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gieronex
Polecalbym tego myPhona niz jakas stara Nokie 3310, ktorej soft jest juz przestarzaly, no i ma swoje lata, a awarie sie juz zdarzaja....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moj akurat jest w stanie ideal
nym wiec polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ile chcesz za ten dla seniora telefon? On ma ponoć duze cyfry i litery, mam dośc słaby wzrok, więc byłby wskazany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malenkusia
zaden telefon po chocby dwóch latach nie jest już zbyt użyteczny. psuje się, bateria siada a o nową trudno- tyl to wiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malenkusia
no wlasnie to są takei specjalne telefony, nie błyszczące bajerami ale za to łatwe w obsłudze z dodatkowi funkcjami jak przycisk SOS i dlatego się zastanawiam czy nie przydałby się im bardziej niż stacjonarny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pudziex
Polecam jak najbardziej myPhone, ponieważ jest to telefon wysokiej jakości..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smirnyj
Zgadzam się. Jakość to jeden z największych pozytywów tego telefonu... a dwuletnia gwarancja door2door jest tylko tego potwierdzeniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lokker
za ktorym modelem dokladnie optujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie podoba mi się stwierdzenie-telefon dla seniora. Czy to ma oznaczać, że starsi ludzie gorzej radzą sobie z obsługą telefona? Chyba tak. Z moich doświadczeń wynika, że jeżeli tak się dzieje to nie dlatego,że tzw seniorzy nie są w stanie przyswoić pewnych informacji tylko młodzi w nieodpowiedni sposób im je przekazują. Ja dziadkowi kupiłam na torres.pl LG BL-20 Chocolate- nie dość, że jest bardzo dumny z tego, że potrafi obsługiwać taki sprzęt:) to jeszcze zmotywowało go to do przyswajania sobie różnych nowoczesnych nowinek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja babcia gdy zobaczyla
te serie na seniorow to ich WYSMIALA !!! Nie jest moze jakas nowoczesna, ale chce cos co wyglada jak komorka, a nie cegla z cyferkami ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malenkusia
dla dziadków to może i faktycznie ta gwarancja drzwi do drzwi jest dobra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malenkusia
ta gwarancja drzwi do drzwi jest chyab dobrym rozwiązaniem dla dzaidków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
serdecznie polecam. moi dziadkowie jutro dostaną ode mnie po takim telefonie. zobaczymy jak wypadnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzeczywiście, bardzo proste w obsłudze te telefoniki, ale z tego co widziałam, to cenowo nie wypadają zbyt atrakcyjnie... Swojej mamie kupiłam za stówę aparacik LG, nieskomplikowany, w sam raz dla kobiety tylko wykonującej telefony, mogę szczerze polecić, dorwałam go w torres, może jeszcze są?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdecydowanie polecam sprezentować dziadkom telefon specjlanie dla seniorów! byli bardzo wdzięczni i szczęśliwi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość syskaa87
To superpomysł! Zwłaszcza, że te telefony nie są drogie. Moja babcia - która nigdy nie miała komórki w ręce - zażyczyła sobie mojego starego telefonu w prezencie! To znak, że dziadkowie szukają i cieszą sie z takich gadżetów. Zresztą to też przydatny gadżet - mniej zmartwień, gdy dziadkowie gdzieś wyjdą sami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aiiron
ja pod choinkę kupiłem swoim dziadkom myPhony i naprawdę są mega zadowoleni - klawisze duże, menu przejrzyste, jakoscbardzo dobra. Coz chciec wiecej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panic
bardzo fajny pomysł..w końcu ktoś pomyślał o starszych osobach, mam nadzieję, że niedługo zostaną też bardziej rozpowszechnione klawiatury komputerowe z większymi klawiszami. bo jak narazie komputery niestety są tylko przystosowane dla młodszych użytkowników

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie zgodze się ze Nokia lepsza.. mimo ze sama od 6 lat mam tylko Nokie :) Telefon dla seniora ma z tyłu taki przycisk - serduszko, po naciśnięciu ktorego tel sam dzwoni do 3-5 ostatnio wybieranych numerow - w nagłej sytuacji gdy np. taka Babcia traci przytomność najprostsza Nokia nie pomoze.. i dla Seniora - moja Babcia ma 85 lat..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie. takie telefony są bezsprzecznie najlepsze dla seniorów. model myphone chairo 1170- polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiedzmazpolski
najlepiej jakbyście się zapytali babć i dziadków czy chcieli by posiadać taki telefon łatwy w obsłudze- czy potrzebują itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panic
moim zdaniem, to bardzo fajny pomysł, w końcu osoba starsza nie musi żyć poza nowszą technologią...znalazłam ostatnio na wasserman.pl idealny telefon dla mojej babci: http://www.wasserman.pl/index.php?products=product&prod_id=1164 jest łatwy w obsłudze, klawiatura jest dużo i wyraźna no i cena też tragiczna nie jest, także ta propzycja spodobała się najbardziej, ze wszystkich tych dostępnych na rynku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość komfortowa83
Emporia - to jest prawdziwy telefon dla seniorów. Czytelny wyświetlacz, duże, miękkie klawisze i słuchawka przyjazna dla aparatów słuchowych. Wcale nie jest drogi: http://www.wasserman.pl/index.php?products=product&prod_id=1164 Kupiłam dziadkom taki telefon i kartę, bo coraz rzadziej jestem w domu, więc łapią mnie na komórkę, a nie chcę, żeby bulili dzwoniąc ze stacjonarnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiedzmazpolski
"Emporia - to jest prawdziwy telefon dla seniorów." jest zdecydowanie za droga. zdecydowanie. pół emerytury na telefon i to taki niemal sam jak myphone'y za połowe taniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hibasot
a więc ja uważam, że telefony dla seniorów są bardzo potrzebne. to jest świetny pomysł. starsi ludzie mogą w końcu korzystać z komórek- w wielu sytuacjach alarmowych może to niejednokrotnie uratować życie lub zdrowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hibasot
a co do konkretnych modeli to najwięcej dobrego słyszałam o myphone 1050 simply i o podobnych modalach. są ponoć jakieś nowe już ale trochę droższe od tego za 200zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hibasot
a co do konkretnych modeli to najwięcej słyszałem o myphone o 1050 simply. i tym podobnym modelach. są ponoć jeszcze inne dobre ale nieco droższe niż 200zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×