Odpowiedz na ten temat

Temat związany z recenzjami kosmetyków na kafeterii

• *Ya* 2007.08.19 [20:23]
    Kopiowanie opisów to pójście na łatwiznę. Nie rozumiem, po co w ogóle recenzować kosmetyk, jeśli nie ma się zdania o nim. Zawsze mnie to denerwuje - chcę przeczytać, co ktoś napisał o interesującym mnie kosmetyku i co widzę? Opis producenta, albo rzecz o wyglądzie opakowania. Myślę, że w ogóle w DT powinny być bardziej surowe warunki, jakiś regulamin. I to ułatwiłoby Ci pracę. Wtedy wysyłałabyś szablonowego mail'a: "Przykro nam, ale Twoja recenzja nie może zostać autoryzowana z powodu niezgodności z punktem X regulaminu".

O ileż byłoby prościej.
  • kolorowankakolorowa 2007.08.19 [20:36]
    Ja baaardzo lubie recenzje Uriko, ale zdjecia przez Nia zrobione bardzo mi sie nie podobaja.usmiech.gif Sorry!
  • Alabama_Girl 2007.08.20 [15:46]
    Ojej... gdybym była faceem chyba zakochałabym się w Uriko... uwielbiam Twoje recenze i szczerze podziwiam... sama nie wiem za co... chyba za całokształtusmiech.gif Jesteś moim guru! Tak trzymajusmiech.gif Buźka

• uriko 2007.08.20 [18:51]
    Rumienię się. Dzięki. Jakby co, nie szukam faceta, mam męża oczko.gif .

Co do zdjęć - cóż nie muszą się podobać. Mają już swoje lata. Teraz pstrykam co innego, na innym sprzęcie. Kurcze, w ogóle przydałoby się zaktualizować co nieco w tym portfolio, tylko czasu brak... :/

Ale, to nie topik o mnie. Mówcie co tam u was słychać, dziewczyny.

Sometimes truth is stranger than fiction.
  • Leanne 2007.08.21 [14:53]
    Ja lubię właśnie recenzje uriko, moni_kb, witchblade, beaty,iwony,kaczki...
    Nie cierpię recenzji w stylu \"opis producenta\", jedno zdanie od siebie i koniec...

http://remik-i-lola.blogspot.com/ http://www.szipszop.pl/tickers/19366.gif
  • Ducky Duck 2007.08.21 [23:43]
    Ja lubię recenzje pisane od serca, z wyobraźnią. Recenzje, w których rzetelny opis produktu, jego działania jest uzupełniony o jakieś refleksje autorki, ewentualne porady - takie urozmaicenie to dla mnie duża zaleta.

"And we saved the world together for a while, and that was lovely."
  • tranqil babe 2007.08.22 [12:51]
    mam pytanie
    jak mozna zostac recenzentka kosmetykow?
    nie tylko na kafe ale generalnie
    bardzo mnie to interesuje anie moge nigdzie znalezc informacji na ten temat :/
    pozdrawiamusmiech.gif
  • Leanne 2007.08.22 [12:52]
    Na kafeterii wystarczy sie zarejestrowac i juz mozesz pisacusmiech.gif

http://remik-i-lola.blogspot.com/ http://www.szipszop.pl/tickers/19366.gif
  • uriko 2007.08.22 [19:40]
    tranqil babe - ale uprzedzam, że recenzje bez polskich znaków i pisane ultra-niedbale od razu wyrzucam. Jestem za stara, bolą mnie oczy i nie zamierzam poprawiać leniwców!

• mnie denerwują 2007.08.22 [21:29]
    komentarze w stylu "zamierzam kupić to wam opiszę" albo "właśnie kupiłam, ale jeszcze nie wypróbowałam" ... tylko miejsce zajmują
  • ja nie znoszę... 2007.08.23 [12:03]
    nie cierpię wręcz pytań nastolatek, albo czasem nastoletnich dzieci (bo co można rzecz o 13 czy 14-latkach) o wszystko. To jest portal opinni a nie sto pytań do. Takie powinny być banowane a komentarze usuwane. Takie dzieci powinny sie bawić lalkami Barbie, a nie rzucać na kosmetyki. Stąd w naszym pięknym kraju kwitnie młodzieżowa prostytucja, gwałty itp bo dzieci w podstawówkach chodzą wymalowane jak stare lafiryndy.
  • necctar 2007.08.23 [16:09]
    a ja osobiście znam Pania Anię G.
    gdyby nawet uzyła wszystkich razem kosmetyków, których recenzje do tej pory napisała nic by jej urodzie (a właściwie jej braku) nie pomogło
    poza tym snobka, brak urody stara się wynagradzać pseudointelektualym stosunkiem do wszystkiego wokół i hiper zarozumialstwem
    love A.G

• Uhuhu 2007.08.23 [16:22]
    Necctar smiech.gifsmiech.gifsmiech.gifkwiatek.gif
  • uriko 2007.08.23 [16:26]
    Bo piękne kobiety, albo przynajmniej te, które się takie czują, nie muszą używać kosmetyków. Ja się pod tym podpisuję obiema łapkami. Gdybym nie miała dni, w których powybijałabym najchętniej wszystkie lustra, pewnie nie pocieszałabym się w Rossmannie oczko.gif .

• necctar 2007.08.23 [16:45]
    a ja myśłałam, że piękna kobieta, to ta również zadbana
    poza tym nie komentowałam urody Uriko, bo zasadniczo nie mi oceniać czyjąś urodę z nielicznymi oczywiscie wyjatkami super paszczurów (czytaj powyżej)
    i nie pisałabym tego gdyby była to moja subiektywna obserwacja, bo przeciez rózne sa gusta, to nietety równiez zdanie wiekszości panów .....

• No cóż ... 2007.08.24 [17:48]
    o gustach się nie dyskutuje smiech.gif
  • higher 2007.09.17 [20:32]
    up
  • upppppppppp 2007.10.04 [20:17]

• hh high heels 2008.09.15 [18:19]
    trudno lepiej podsumowac starą Gidyńską niz to tu przeczytałam usmiech.gif szkoda, że to taka "nieudolna snobka".

Zastanawiałam się co mi w niej nie pasuje, bo naprawdę szkoda, że DT reprezentuje ktoś tak antypatyczny. To chyba kwestia, że ona traktuje DT jako trampolinę dalej i strasznie, strasznie chce się wybić.

I nie wychodzi, a im bardziej nie wychodzi, tym bardziej jest nerwowa, i jeszcze ta jej porażka z niby dowcipnymi felietonami o tym jak zdobyć faceta. No akurat ona piszaca o tym jak zdobyć faceta to jest duże nieporozumienie, za duże zeby je nazwac zartem...
  • JUŻ NIE MOGĘ 2009.01.21 [21:45]
    Fajny temat, szkoda, że umarł.
    Jestem uzależniona od damskiej torebki już od lat, a tu w tym temacie jak zobaczyłam, że odzywają się Uriko, Leanne czy Hight Heels (itd) to poczułam się jak prawie oko w oko z celebrity... usmiech.gif Pozdrawiam wszystkie ww w tym temacie recenzentki, jestem wierną fanką!

• podnoszka 2009.01.24 [15:55]
    up
  • gość 2017.10.12 [18:57]
    Mi się podoba Nturalnie z Pudełka - box kosmetyczny. Co miesiąc dostaje się kilka ciekawych, naturalnych kosmetyków po pielęgnacji, ale i kolorowych
    http://mlodzinadorobku.pl/naturalnie-z-pudelk a-opinie/
  • gość 2017.10.12 [22:09]
    Tu powstaje fajne forum http://kobiece-forum.phorum.pl
    możecie się tam wypowiadac na tematy kosmetyków i je recenzować usmiech.gif

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...