Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość brk

Tester perfum na prezent.

Polecane posty

Gość brk

Chodzi o prezent urodzinowy dla dziewczyny. Wiem że będzie zadowolona z zapachu (kenzo flower) Perfumy i tak planuje zapakować oddzielnie, w bombonierce. i teraz pytanie. Czy to będzie eleganckie z mojej strony, jeżeli obok zegareczka, kolczyków, pierscionka położe tester perfum? Czy może lepiej zamiast większego 50ml testera podarować 25ml nowego flakonika z perfumerii? dziękuje za odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mkjhug
Nie wypada dawać testera. Lepiej mały flakonik, ale "normalny".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość offerma banned
jesli to prezent na jakąś "okazję" to kup mniejszy ale produkt :) chyba, ze be zokazji to moze sz dać tester

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brk
Jak najbardziej na okazję, dzięki za odpowiedzi. A co Panie wolałyby dostać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ula której ukradli nick
ja bym wolała tester bo są o niebo trwalsze ,ale fakt że nieelegancko więc kup normalny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiekszej wiochy nie widzialam
Zdecydowanie nie. To niekulturalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mkjhug
No ja bym wolała na pewno takie normalne perfumy, tester jako prezent jest nieelegancki. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość djdjskjhfvksdnvn
Nie wypada dawać testera na prezent, jeśli już to takie kupuję sobie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym się ucieszyła z perfum bez względu na flakonik. Dostałam ostatnio od siostry perfumy z zapachowiec.pl bo tam kupujemy od dawna i są to świetne perfumy. Flakonik wiadomo nie jest wygląda jak oryginalne ale perfumy tak właśnie pachną, więc jestem bardzo zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Warto sobie kupić pięć opakowań perfum jednorazowo w testerownia24h.pl, bo masz od razu bezpłatną przesyłkę i zero kombinowania. Osobiście używam .testerownia24h.pl/pl/p/GIVENCHY-GENTLEMEN-100ML-EDT/1403, bardzo mocne i wiele dziewczyn chwaliło. Akurat przy testerach nie potrzebuje całego opakowania i otoczki marketingowej. Liczy się zapach przede wszystkim i oszczędność.


 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×