Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mocilla

torebka listonoszka

Polecane posty

Gość mocilla

Jak wam się podoba taka torebka listonoszka jak na http://www.sklep-torebki.pl/wloska-skorzana-torebka-listonoszka-z-zamkiem-camel-1753.html ? Właśnie coś takiego zamierzam kupić. Według mnie bardzo ładnie wygląda i kolor naturalnej skóry też bardzo lubię. Ale czy któraś z was ma dokładnie taką samą torebkę? Zastanawiam się czy jej wymiary 20cm x 21 cm będą odpowiednie. Czy w takiej torebce zmieści się wszystko co potrzeba? Czy nie będzie za mała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może za duża? Kolor naturalnej skóry lol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czepiasz się, przecież skórzane torebki mogą też być czerwone lub niebieskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HankaAnka
Za duża ta torebka nie jest. Ale rzeczywiście prezentuje się bardzo dobrze, wygląda naprawdę gustownie i elegancko. Co prawda formatu A-4 tam nie włożysz, ale przecież nie każdemu potrzebna jest taka wielka torba-worek. Spokojnie więc klucze, dokumenty, portfel i parę kosmetyków na pewno się zmieści. Mnie się bardzo podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej,ja kupiłam rok temu mojej mamie torebkę właśnie z tego sklepu.Ja kupiłam troszkę mniejszą.Ogólnie torebka bardzo ładna,skóra fajna,ale po niedługim czasie podszwka się popruła,tzn.oderwała się od samej torebki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rika23
Fajne torebki różnego rodzaju znajdziesz na pewno w sklepie internetowym na: http://www.brytyjka.pl/ . Mają tam wiele ciekawych dodatków różnego rodzaju zwłaszcza dodatków. Każdy znajdzie dla siebie coś fajnego i modnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lubię taki fason torebek. Jakiś czas temu kupiłam skórzaną listonoszkę w sklepie E-Baron. Jestem zadowolona z jej jakości, ona nadal wygląda jak nowa, chociaż ciągam jej codziennie (bardzo wygodna). Nadal zaglądam na ich stronę. Może i ty coś najdziesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×