Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mikka24***

Tusz do rzęs- ale jaki??

Polecane posty

Gość mikka24***

hej. chcialabym kupic jakis w miare dobty tusz pogrubiajacy i wydluzajacy rzesy. do tej pory uzywalam MF 2000 calorie ale ten tusz robi sie coraz drozszy. mozecie polecic cos tanszego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikka24***
?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maliniak
dobry est Lash Lift max factor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorry, zaraz bedzie dyskusja ze post nie na temat, ale te topici zaczynają mnie już wkurzać ileż można, jest już milion topiców o tym który tusz jest najlepszy ogólnie, z tysiąc topiców który jest najlepszy pod wzgledem : pogrubiającym, wydłużającym, podkręcającym, itd itp... wyszukiwarka... warto zajrzeć... warto poszukać na pewno znajdziesz tam dużo wiecej informacji bo ludziom juz na pewno nie chce sie ciągle pisać tego samego nawet jesli znaleźli juz swoj ideał tuszów... a jak jest topic nieużywany to podciągnij... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczka
A tam gadasz.. jesli Ci to przeszkadza to nie piszz... Czasami ciezko cos jest znalesc:P Albo to lenistwo :P Naprawde drozeje 2000 MF? No, nie to lece kupić:) Jak dotąd nie znalazłam lepszego:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lamilla
do papai>>>>>>>>>>> jeżeli tak przeszkadza tobie poruszony przez koleżankę wielokrotnie temat, to Po CO tu w ogóle wchodziłaś?????? Bardzo dziwna jesteś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wazka bez skrzydel
a ile kosztuje ten tusz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2000 kalorii MF bez porównania!!! Kupiłam ostatnio XXXL z odżywką ( chyba Meybeline) ale sypał mi się z rzęs.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Minimort
a Papaja to nie jest ta upier.dliwa pierda która zadręcza wszystkich wokól jakie perfumy sobie kupić z FM?? :s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×