Odpowiedz na ten temat

Twojebuty.net . E markowi To oszuści ,nic nie kupujcie

• gość 2016.08.29 [13:24]
    Nie kupujcie butów że strony e-markowi, twoj**uty.net. To oszuści, buty to podróby. Kontakt z tą firmą jest żaden. Nie odpisują na maile, nie podają adresu do zwrotu obuwia. Nie ma adresu ani telefonu, na maile odpowiadają wybranym. Nie ma możliwości śledzenia przesyłki. Jeśli już ktoś podaje nr przesyłki to jest to nieistniejący numer. Zachęcam do czytania również opinii na FB. Co kilka tygodni zmieniają nazwę firmy, wcześniej było e-stylowi, na stronie też jest e-markowi, oraz twoj**uty.net. Nie zamawiajcie tam butów.
  • gość 2016.09.03 [20:41]
    Podróby, podróbami, ale czy w ogole zamówiony towar przychodzi?
  • gość 2016.09.06 [11:33]
    Niestety i ja tam zamowilam .... narazie czekam 4 dni oczywiscie zaplacilam odrazu!!... niby na towar czeka sie 5 dni roboczych ale pozniej doczytalam ze towar wysylaja z azji i czeka sie od 10 do 30 ale raczej wcale nie przyjdzie .oszusci !!!!!
  • gość 2016.09.06 [12:24]
    Poczytaj na fb na oszukani przez E-stylowi e-markowi twoj**uty.net
  • gość 2016.09.09 [10:40]
    jakis link?
  • gość 2016.09.13 [07:15]
    Ja zamówiłam buty synowi na e-markowi 29 sierpnia. 5 września status zmienił się na wysłane więc cierpliwie czekam. W tamtym tygodniu pisałam do nich maila z prośbą o nr przesyłki ale na razie nic mi nie odpisali. Często sprawdzam sklepy w których zamawiam a tego nie sprawdziłam wcześniej. Oby tylko byty doszły i nadawały się do chodzeniausmiech.gif
  • komornik40 2016.09.14 [05:39]
    Mnie też oszukali ! , nie odpisują na email , od daty wpłaty minęły ponad dwa tygodnie towaru BRAK, zgłaszam sprawę do prokuratury.
  • gość 2016.09.14 [06:46]
    Powyżej masz link na FB, jest tam grupa oszukanych. Nie daruj draniowi, nie rezygnuj!
  • gość 2016.09.14 [13:35]
    Ja również przez ten sklep zamówiłam buty córce. Niestety nie mam możliwości śledzenia przesyłki, mimo licznych wiadomości wysłanych do sprzedającego. Buty zostały wysłane 22 sierpnia, ale już przestałam się łudzić . Lecz jednak jak jakimś cudem dostanę w czasie te obuwie, to mimo wszystko bede starała się o zwrot pieniędzy. Ludzie niech dla Was to będzie przestroga, zanim zamówicie coś u tego sprzedawcy. Długi czas oczekiwania i na dodatek nie oryginalne, nie idą w parę. Nie wspomnę o kasie jaką zbijają na ludziach. Człowiek połasił sie na obuwie pare zł taniej i ponosi tego konsekfencje.
  • gość 2016.09.14 [21:28]
    Czytajcie też opinie o tych oszustach na forum
    Link do opinii poniżej
    http://f.kafeteria.pl/temat/f11/e-stylowi-pl- oszusci-p_6523046/4
  • gość 2016.09.16 [09:50]
    Chce wszystkich ostrzec przed firma e-markowi, e-stylowi, twoj**uty.net. To Oszuści!
    W regulaminie nie znajdziecie adresu do zwrotu, nie ma numeru telefonu, przeczytajcie bardzo dokładnie regulamin. Naprawdę szkoda pieniędzy, zdrowia i czasu. Buty to chińskie sklejki. Gdybyście chcieli odesłać nie ma adresu do zwrotu, na maile nie odpisują. Jest bardzo dużo ludzi oszukanych przez te firmy. Pod nimi kryje się ten sam człowiek niejaki Pan Paweł. To ten sam Oszust. !. Na FB jest założona grupa przez nich oszukanych. Możecie poczytać na kafeteorii, jak wpiszcie e-stylowi, e-markowi i, twoj**uty.net to jest cała masa komentarzy.
  • gość 2016.09.19 [13:30]
    Oszuści, oszuści jeszcze raz oszuści.
    Po pierwsze na stronie brak numeru telefonu i adresu do zwrotu. Oczywiście grupa oszukanych na FB dotarła do nr telefonu i adresu w Krakowie. Ale niestety unikają odbierania przesyłek. Masakra!
    Brak adresu do zwrotu, brak załącznika.
    Kontakt tylko mailowy na który nie odpisują
    Podają albo i nie numer przesyłki który nie istnieje.
    Buty przychodzą, przeważnie chińskie sklejki.
    Gdybyście chcieli odesłać nie podają adresu do zwrotu.
    Lekceważą maile, smsy, wszystko opiera się na straszeniu policją , niektórzy już zgłosili. Poczytajcie na FB. Jest trochę o tych oszustach. Niech Was nie skusi cena.
  • gość 2016.09.20 [22:10]
    Grupa na fb oszukanych przez e-markowi już nie istnieje!. Należałam do niej, bo zamówiłam u nich buty pod koniec sierpnia, ale na razie nie dostałam. Próbowałam wejść w link u góry na fb ale go już nie ma, nie wiem o co chodzi. Tam ludzie pisali ciekawe informacje odnośnie tych oszustów.
  • gość 2016.09.21 [07:31]
    Faktycznie ktoś zablokował dostęp do opinii. A było ich całe mnóstwo. Niestety ja jestem ofiarą tych oszustwów. Nigdy Więcej! NIE KUPUJCIE TYCH BUTÓW. KOMUŚ BARDZO ZALEŻAŁO BY ZABLOKOWAC STRONĘ.
  • gość 2016.09.22 [13:33]
    Też zostałam oszukana. Buty przyszly mi przedwczoraj, napisałam 2 maile - zero odpowiedzi. Nie wiem dlaczego nie ma już grupy na facebooku. Był tam adres i numer telefonu, którego nie zapisałam. Może ma ktoś numer do tego oszusta? Lub adres do zwrotu? Buty kupiłam na stronie twoj**uty.net
  • gość 2016.09.22 [17:23]
    Podaj maila. To sięSkontaktuję z Tobą
  • gość 2016.09.22 [22:44]
  • gość 2016.09.22 [22:51]
    Bardzo proszę o kontakt na tego maila. Uratuje mnie Pani/Pan
  • gość 2016.09.24 [13:16]
    Ja też czekam na buty już miesiąc i wciąż nie dotarły! Mimo licznych maili, które im wysłałam nie dostałam żadnej odpowiedzi.
  • kruminska 2016.09.24 [13:48]
    Witam ,
    takze zostalam oszukana pzrez strone e-markowi.pl ...Ile juz osob musieli oszukac?! Kiedy pisalam na maila do pana Pawla z zapytaniem kiedy beda buty , odpisal , ze dostawa bedzie od 10-30 dni roboczych , ale minelo 15 dni roboczych i mysle ,ze buty nie przyjda...
    kara.ruminska@gmail.co m
  • kruminska 2016.09.24 [13:51]
    Widze ,ze oszukanych ludzi jest coraz wiecej ... Tej sprawy nie mozna tak zostawic...
    kara.ruminska@gmail.co m
  • gość 2016.09.24 [17:39]
    Buty pewnie przyjdą w wygniecionym do granic chińskim pudełku, tylko nie wiadomo jakiej jakości będą. Problem zaczyna się kiedy chcecie je odesłać. Okazuje się się brak adresu do zwrotu, brak odpowiedzi na maile, brak telefonu. Lekceważenie Pana Piotra przechodzi granice. Ja buty odesłałałam dzięki grupie która była na FB, niestety ktoś bardzo się postarał by jej nie było, a było ludzi sporo ponad 120 oszukanych i miała druk. Buty odesłałam, 3 razy gość nie odebrał, buty wróciły. Po wielu mailach, smsach, i straszeniu policją przysłał kuriera na swój koszt. Buty odebrał, czekam na zwrot kasy.
  • Emil2 2016.09.25 [14:29]
    Zamówiłem buty ponad miesiąc temu, zero odzewu, teraz już wiem, że to oszuści. Jeżeli również mogę prosić o kontakt/informację/grupę od pozostałych oszukanych na emial: emil.rejman@gmail.com
    pozdrawiam Emil
  • gość 2016.09.26 [22:00]
    Mój chłopak również został oszukany.. jak walczyć z ta śmieszna firma by odzyskać pieniądze? O ile to w ogóle możliwe? Pisałam e jego imieniu maile. Straszylam policja i rzecznikiem praw konsumenta. Przecież mam dowody wpłaty. Muszę odzyskać pieniądze. ..
  • gość 2016.09.27 [17:19]
    Jeśli ktoś chce info o tej pożal się Boże firmie to podajcie maila.
  • gość 2016.09.27 [19:49]
  • gość 2016.09.27 [21:27]
    podaje @ rdziedzic1@op.pl , ja czekam aż buty dotrą zostało bodajże jeszcze 7 dni jak nie składam zawiadomienie na policję -pisałem ostatnio do tego palanta po adres do zwrotu - napisał będzie podany na paczce. k**wa mać nigdy więcej takich transakcji kupiłem dwie pary za ponad 500zł
  • gość 2016.09.28 [21:22]
    Poproszę informacje na maila paulinalewkowicz.0603@gmail. com
    Dziękuję i pozdrawiam wszystkich oszukanych! oczko.gif
  • gość 2016.09.29 [14:54]
    poproszę również na maila: ikusia@op.pl
  • gość 2016.09.29 [16:03]
    hej ja też zostałam oszukana czy ktoś może napisać mi jakieś info odnośnie tej sprawy na juliakapicaaa@gmail.co m. z góry dziękuje

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...