Odpowiedz na ten temat

Twojebuty.net . E markowi To oszuści ,nic nie kupujcie

• gość 2017.05.19 [14:16]
    Ja dziś otrzymałam jedną parę butów z dwóch zamówionych par. Cła nie płaciłam. Będę walczyć o zwrot pieniędzy za tą drugą parę czyli 239,99zł. Mam nadzieję że skutecznie. Zobaczymy
  • gość 2017.05.19 [15:54]
    Moje buciki doszły po miesiącu.... raczej to nie jest oryginał a na pewno nie jest to oryginał na Europę
  • gość17 2017.05.19 [17:22]
    Ja dostałam pismo z urzędu celnego, wysłałam odpowiednie dokumenty i czekałam na przesyłkę. Po jakimś czasie Wybrałam się także bezpośrednio do urzędu celnego, bo nie wiedziałam co się dzieje z przesyłką i dowiedziałam się, że e-markowi są tu bardzo znani, ale z racji, że są zameldowani w Wielkiej Brytanii to ciężko ich ukarać. Oraz, że buty od nich to podróby i Adidas jeszcze zezwolił na dawanie klientom pary podróbek a Nike każe wszystkie zniszczyć. Ja miałam Nike, także miły Pan poradził bym napisała maila do nich z prośbą o odesłanie do Chin z powrotem,(bezpłatnie) i ubieganie się o zwrot pieniędzy, ale nie wie czy zdążę, bo jak otworzyli już paczkę i zobaczyli, że są podróby to za OFICJALNE NISZCZENIE ich bedę jeszce musiała zapłacić. usmiech.gif śmieje się już tej sytuacji, bo początkowo się bardzo wk****** ale szkoda życia i zdrowia na takie nerwy - lekcje by być bardziej uważną mam na całe życie. Dostałam dzisiaj pismo kolejne z urzędu celnego, że buty to podróby i mam do wyboru zniszczyć je lub się odwoływać.Jestem tylko ciekawa, czy uda mi się jeszcze odesłać i uzyskać zwrot pieniędzy, bowiem mogę się odwoływać od pisma. A jeśli nie to co na to e-markowi? Przecież mam dowód, ze podróby mi przysłali z Chin, czyżby w regulaminie nie doczytałam się o tym? oczko.gif
  • gość 2017.05.19 [17:50]
    Polecam nowości filmowe i zapowiedzi na stronie https://mhtm.pl/
  • gość 2017.05.19 [21:04]
    Jeśli otrzymam przesyłkę to ją odsyłam do nich. Czy ten krakowski adres podany wcześniej na forum jest nadal aktualny? bo do Chin nie będę nic odsyłać.
  • gość 2017.05.20 [12:50]
    Witam niedawno zamówiłem buty na e-markowi.pl niestety nie sprawdzając forum na temat tego sklepu zamówiłem buty w okazyjnej cenie. Buty nie przyszły zbierałem na nie pół roku i czy jest możliwość że odzyskam swoje pieniądze.
  • gość 2017.05.21 [15:27]
    Buty doszły, tyle że po 2 wyjściach są już w koszu, podróbka podróby
  • gośćWiNi 2017.05.21 [22:03]
    W końcu buty przyszły po 38 dniach od zamówienia. Córka zadowolona. Cła nie musiałam płacić na szczęście. Nawet certyfikat dostałam z jakimś hologramem, tzn. taką srebrną naklejką, oczywiście po chińsku wszystko. Zamawiam buty adidas superstar tylko ze świecącą podeszwą, mam w domu oryginały i po porównaniu nawet dużo nie różnią się od oryginału kupionego w Polsce. Jedynie co mogę się przyczepić to te świecące podeszwy jedna z nich przestaje świecić i słabo się ładuje. Ale ogólnie ok. Nie zamierzam reklamować, bo już się boję że ani pieniędzy ani butów bym nie miała. Także u mnie wszystko ok, ale po tych nerwach i długim czekaniu, raczej już nie zamówię na ich stronie.
  • edi1234 2017.05.22 [10:37]
    e-markowi masakra nic nie kupujcie, miesiąc paczka z Chin idzie buty śmierdzą jak cholera szkoda kasy na takie g****o!!!! Kontakt z firmą -BRAK!!! Masakra jakas!!!
  • gość8 2017.05.22 [15:24]
    Nie polecam, kontakt ze sprzedających praktycznie żaden, na buty czekałam 26 dni roboczych, pudełko całe pogniecione, do tego są to oczywiście podróbki z Chin. Opis się zgadzał z towarem na szczęście
  • marysia x 2017.05.22 [16:43]
    czy ktos zamawiajacy na shop- style otrzymal buty ??? zamowilam kilka dni temu i czytajac komentarze jestem zalamana bo raczej nie mam co liczyc na to ze buty dojda.. czy komus udalo sie do nich zadzwonic bo na emaile nie odpowiadaja a jesli komus odpisali to na jaki pisal ???
  • CoffeeLover8 2017.05.22 [17:54]
    dobrze wiedzieć na przyszłość.. bo jedna strona nadal istnieje.
  • gość 2017.05.22 [18:20]
    shop-style to e-markowi ?
  • gość 2017.05.22 [18:22]
    obje strony istnieja,,, ta sama grafika,ten sam wlasciciel,,, itd...
  • Olga Stępień 2017.05.24 [08:38]
    ja kupiłam buty na stronie e-markowi.pl buty przyszły po 30 dniach roboczych bo oczywiście informacja że buty idą aż z Azji jest całkiem niezłe ukryta na stronie, kontakt z ludźmi z portalu jest utrudniony, na maila odpisują po tygodniu. w końcu buty przyszły , w pogniecionym pudełku śmierdzące pozaginane, gdy wysłałam Pani Karolinie zdjęcia powiedziała ze ona nie widzi problemu i według niej buty wyglądają okej a zwrot 65 zł. myślę sobie, dobra w sumie i tak to tylko buty, no i zaczęłam używać, niby wszystko pięknie ładnie ale po miesiącu buty rozje&^%* się na szwach ;/ napisałam maila wysłałam zdjęcia jak to wygląda i na razie zero odzewu. teoretycznie okres gwarancyjny to rok, według ich regulaminu, zobaczymy. czekam na odpowiedz
  • szynad 2017.05.25 [10:02]
    Niestety nie przeczytałem wcześniej opinii na temat tej "firmy".
    Zamawiałem szare NB, po miesiącu otrzymałem czarne..
    Wymięte pudełko z chińskimi napisami.. Oszuści.
  • gość 2017.05.27 [08:52]
    po odbiorze dodatkowo sie placi 50 zl
  • Pewpewpies 2017.05.27 [09:13]
    Przelew zrobiłam im 6 kwietnia bo niestety nie było opcji za pobraniem. Po tygodniu napisałam na email o numer przesyłki bo numeru telefonu nie mają. Dostałam numer i wchodzę na monitoring. Patrzę,ze wysłali 19 kwietnia myślę sobie okej może mi dojdą. 21 kwietnia przekazali do linii lotniczych i tak 27 kwietnia dotarła do WER Warszawa. Dziś mija dokładnie MIESIĄC odkąd tam leżą. Ani kroku dalej. Poprostu cisza. Każdemu kto zamierza tam kupować jakiekolwiek buty NIE ROBCIE TEGO!!! ich siedziba znajduje się w Londynie a wysyłają te buty z Chin. Nie wiem czy kiedykolwiek zobaczę je zobaczę. Napisałam do nich email z sytuacją jaka jest i jeżeli tak będzie dalej kieruje sprawę na policje. Odpowiedzieli mi "jeżeli policja zainteresuje się tym to proszę bardzo". Oszuści i chamy jakich mało. Pieniędzy pewnie też nie odzyskam. Pisałam już reklamacje oraz skargę poczcie polskiej ale też muszę czekać na odpowiedz. Ludzie,nie popelniajcie tego samego błędu chociaż cena takich butów może was skusić. Jest ryzyko. Albo dojdą albo nie. A jak dojdą to na pewno po ponad miesiącu czy nawet dwóch.
  • gość 2017.05.31 [08:11]
    Zamówiłam synowi buty adidas superstar buty dostałam po 2 miesiącach dodatkowo musiałam płacić opłaty celne, więc buty wyniosły mnie dużo więcej zamiast 190 zł zapłaciłam 260 kpina po całości. Buty zostawiłam bo nie chciałam się już bawić ze zwracaniem a i tak wiedziałam że jak im zwrócę to nikt mi nie zwróci za cło i pewnie za same buty. Jak narazie wszystko jest ok ale buty to ewidentnie podróby bo sprawdzałam ze zdjęciami w necie. Dobrze że dziecku w tym wieku trzeba często zmieniać buty więc pochodzi w nich najwyżej rok. Banda oszustów i tyle. Ludzie czytajcie regulamin ja tego nie zrobiłam akurat w tym przypadku i mi wy szło stratą pieniędzy, czasu i nerwów.
  • gość 2017.05.31 [17:24]
    Moje buciki przyszły po miesiącu usmiech.gif dokładnie jak na zdj i w 100% oryginalne usmiech.gif
  • Łukasz Wieliczka 2017.06.01 [08:06]
    Witam wszystkich zamówiłem buty dla syna w e-markowi i po upływie miesiąca, po przeczytaniu komentarzy na tej stroni już nie oczekiwałem że zapłacone buty otrzymam, na szczęście buty dostałem, oryginalne! Jedyny problem jest taki że dostałem inny kolor. Więc nie uważam że ta firma jest oszukańcza ale ciężko jest skomunikować chińczyków by wysyłali właściwy towar usmiech.gif Pozdrawiam Wszystkich i życzę Wam otrzymania zamówionego obuwia.
  • gość 2017.06.01 [14:22]
    +++++++ Moje buty zamówiłem pod koniec października 2016 roku, godzinę temu dostałem awizo, ciekawe co na mnie czeka.. opowiem wam o 19:00 dziś. Czekałem 7 miesięcy żeby móc je odebrać ponoć nie ponosząc dodatkowych kosztów, które na początku wyniosły więcej niż wart jest towar. (charakterystyczne oznaczenie moich wpisów ++++++)
  • gość 2017.06.01 [17:31]
    ++++++++ Buty dostałem bez żadnych dopłat za cło. Nie są najwygodniejsze i to czym się różnią to materiał wykonania, (oryginał miał fakturę a tu jest nadruk). Nie polecam współpracy z tą "firmą". Ale polecam współpracę ze mną. Bo ja dopiąłem swego. I może moje rady zaoszczędzą wam biegania i czekania na odpowiedzi... (o ile z każdym klientem postępują tak samo) bartek.rychlewski@y ahoo.pl
  • gość 2017.06.03 [12:16]
    Czy ktos skierował sprawę na policję? Od czego zależy opłata za cło? Czy można jej uniknąć? wysłałam odstąpienie od umowowy w dzień w którym wysłałam pieniądze- bezskutecznie. Za kilka dni mja 14 dni roboczych od zamówienia. Sprawę kieruję na policję. Gdyby ktoś chciał się dołączyć to zapraszam. Są w stanie zweryfikować osobę na którą jest konto ( adres krakowski to adres placówki ING, a nie ich ) Nawet jeżeli konto jest fikcyjne tzw. na słupa to mogą je zablokować i e-markowi nie zobaczą już wpłat.
  • gość 2017.06.06 [17:52]
    Ta pseudo firma to kpina. Zamowilam buty od nich nie dość ze szły 1.5 miesiąca to jeszcze przyszły calkiem inne niż zamawiakam porażka to mało powiedziene !!!!!
  • gość 2017.06.06 [18:45]
    Oszukali mnie. Zamówiłam buty, mój status zmienił się na wysłane. No i czekam usmiech.gif ! I tak czekam i czekam! W końcu dostałam jakąś kartkę z "Ble ble ble ble ble" smiech.gif Czyli coś czego nie rozumiem... NIE POLECAM
  • gość 2017.06.06 [18:52]
    Oszukali mnie. Zamówiłam buty, mój status zmienił się na wysłane. No i czekam usmiech.gif ! I tak czekam i czekam! W końcu dostałam jakąś kartkę z "Ble ble ble ble ble" smiech.gif Czyli coś czego nie rozumiem... NIE POLECAM
  • gość 2017.06.14 [11:21]
    Shop-style.pl to prawdopodobnie to samo co e-markowi.pl !!! Strony wyglądają identycznie, posiadają podobne zdjęcia i ofertę.
    Proszę o info czy ktoś otrzymał produkty zamówione?
    Tydzień temu zamówiłam buty i tylko mail, że wysyłka się opóźni do 30 dni... coś ciężko mi w to uwierzyć.
    Ktoś już zgłaszał? Co mówi policja? Jak zablokować te strony by inni nie zostali oszukani???
  • Eczko 2017.06.14 [12:28]
    Buty dotarly po 28 dniach , podrabiane zamowilem nb model 996. Przyszly mi 574, nie polecam zamiawiac z tej strony
  • gość 2017.06.15 [07:52]
    wysyłają chińskie g****a za przeproszeniem zamówiłem buty które dotarły po 2 miesiącach nie ten kolor inny rozmiar totalna podruba wysyłam do nich emeile i jest zero odzewu w sumie w plecy 330zł

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...