Odpowiedz na ten temat

Twojebuty.net . E markowi To oszuści ,nic nie kupujcie

• gość 2017.05.19 [10:45]
    Ja otrzymałam buty po 40 dniach, niestety jedna parę a zamówiłam dwie. Oszuści.
  • gość 2017.05.19 [12:40]
    Mam jeszcze pytanie, czy wszyscy zamawiający płaciliście cło? I czy jeśli udało Wam się zwrócić buty i dostać pieniądze od e-markowi to czy oddali Wam też za opłaty celne? Z góry dziękuję za wszelkie odpowiedzi. Pozdrawiam
  • gość 2017.05.19 [14:16]
    Ja dziś otrzymałam jedną parę butów z dwóch zamówionych par. Cła nie płaciłam. Będę walczyć o zwrot pieniędzy za tą drugą parę czyli 239,99zł. Mam nadzieję że skutecznie. Zobaczymy
  • gość 2017.05.19 [15:54]
    Moje buciki doszły po miesiącu.... raczej to nie jest oryginał a na pewno nie jest to oryginał na Europę
  • gość17 2017.05.19 [17:22]
    Ja dostałam pismo z urzędu celnego, wysłałam odpowiednie dokumenty i czekałam na przesyłkę. Po jakimś czasie Wybrałam się także bezpośrednio do urzędu celnego, bo nie wiedziałam co się dzieje z przesyłką i dowiedziałam się, że e-markowi są tu bardzo znani, ale z racji, że są zameldowani w Wielkiej Brytanii to ciężko ich ukarać. Oraz, że buty od nich to podróby i Adidas jeszcze zezwolił na dawanie klientom pary podróbek a Nike każe wszystkie zniszczyć. Ja miałam Nike, także miły Pan poradził bym napisała maila do nich z prośbą o odesłanie do Chin z powrotem,(bezpłatnie) i ubieganie się o zwrot pieniędzy, ale nie wie czy zdążę, bo jak otworzyli już paczkę i zobaczyli, że są podróby to za OFICJALNE NISZCZENIE ich bedę jeszce musiała zapłacić. usmiech.gif śmieje się już tej sytuacji, bo początkowo się bardzo wk****** ale szkoda życia i zdrowia na takie nerwy - lekcje by być bardziej uważną mam na całe życie. Dostałam dzisiaj pismo kolejne z urzędu celnego, że buty to podróby i mam do wyboru zniszczyć je lub się odwoływać.Jestem tylko ciekawa, czy uda mi się jeszcze odesłać i uzyskać zwrot pieniędzy, bowiem mogę się odwoływać od pisma. A jeśli nie to co na to e-markowi? Przecież mam dowód, ze podróby mi przysłali z Chin, czyżby w regulaminie nie doczytałam się o tym? oczko.gif
  • gość 2017.05.19 [17:50]
    Polecam nowości filmowe i zapowiedzi na stronie https://mhtm.pl/
  • gość 2017.05.19 [21:04]
    Jeśli otrzymam przesyłkę to ją odsyłam do nich. Czy ten krakowski adres podany wcześniej na forum jest nadal aktualny? bo do Chin nie będę nic odsyłać.
  • gość 2017.05.20 [12:50]
    Witam niedawno zamówiłem buty na e-markowi.pl niestety nie sprawdzając forum na temat tego sklepu zamówiłem buty w okazyjnej cenie. Buty nie przyszły zbierałem na nie pół roku i czy jest możliwość że odzyskam swoje pieniądze.
  • gość 2017.05.21 [15:27]
    Buty doszły, tyle że po 2 wyjściach są już w koszu, podróbka podróby
  • gośćWiNi 2017.05.21 [22:03]
    W końcu buty przyszły po 38 dniach od zamówienia. Córka zadowolona. Cła nie musiałam płacić na szczęście. Nawet certyfikat dostałam z jakimś hologramem, tzn. taką srebrną naklejką, oczywiście po chińsku wszystko. Zamawiam buty adidas superstar tylko ze świecącą podeszwą, mam w domu oryginały i po porównaniu nawet dużo nie różnią się od oryginału kupionego w Polsce. Jedynie co mogę się przyczepić to te świecące podeszwy jedna z nich przestaje świecić i słabo się ładuje. Ale ogólnie ok. Nie zamierzam reklamować, bo już się boję że ani pieniędzy ani butów bym nie miała. Także u mnie wszystko ok, ale po tych nerwach i długim czekaniu, raczej już nie zamówię na ich stronie.
  • edi1234 2017.05.22 [10:37]
    e-markowi masakra nic nie kupujcie, miesiąc paczka z Chin idzie buty śmierdzą jak cholera szkoda kasy na takie g****o!!!! Kontakt z firmą -BRAK!!! Masakra jakas!!!
  • gość8 2017.05.22 [15:24]
    Nie polecam, kontakt ze sprzedających praktycznie żaden, na buty czekałam 26 dni roboczych, pudełko całe pogniecione, do tego są to oczywiście podróbki z Chin. Opis się zgadzał z towarem na szczęście
  • marysia x 2017.05.22 [16:43]
    czy ktos zamawiajacy na shop- style otrzymal buty ??? zamowilam kilka dni temu i czytajac komentarze jestem zalamana bo raczej nie mam co liczyc na to ze buty dojda.. czy komus udalo sie do nich zadzwonic bo na emaile nie odpowiadaja a jesli komus odpisali to na jaki pisal ???
  • CoffeeLover8 2017.05.22 [17:54]
    dobrze wiedzieć na przyszłość.. bo jedna strona nadal istnieje.
  • gość 2017.05.22 [18:20]
    shop-style to e-markowi ?
  • gość 2017.05.22 [18:22]
    obje strony istnieja,,, ta sama grafika,ten sam wlasciciel,,, itd...

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...