Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jonaszek

Ubranka dla dzieci

Polecane posty

Gość jonaszek

Jeżeli szukacie czegoś dla dzieci , czegoś taniego i dobrego jakościowo to zobaczcie w sklepie nicomag.pl Polska odzież i tania , a w Łodzi dowożą gratis, można wymienić towar gdyby była za mały czy woleli byśmy inni kolor .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ktoś mi linki dziwne tu powklejał. sklep to www.nicomag.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A do tego buciki od korneckiego:) Kornecki robi naprawde porzadne buty dzieciece. Sprawdzaja sie w kazdych warunkach, a do tego sa w przystepnej cenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a do tego buciki od korneckiego. Kornecki robi naprawde porzadne buciki dla dzieci. Jakosc jest ok, a do tego przystepna cena. Sprawdzaja sie w kazdych warunkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malgosza85
Ja buciki dla swoich dzieci zamawiam ze strony http://www.mivokids.pl/firm-pol-1266943683-GEOX.html , według mnie to najlpesza strona dla dzieci. Często tam robię zakupy ubrań, butów, itd. dla swoich pociech. Dziś właśnie zamówiłam buty geox, które będą odpowiednia dla mojej córki na wakacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stokrotka7
Ja jestem za polskimi markami. Lubię to co polskie i dobrej jakości. Dla moich dzieciaczków staram się kupować zawsze to co podoba się mi i im gdyż to one będą to nosić. Ja jednak patrzę na jakość :) Ostatnio odkryłam bardzo fajny polski sklep Kolalik, zamówiłam od nich kilka bluzeczek i jestem bardzo zadowolona. Ktoś z was też od nich kupuje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toska2
Przy zakupie ubranek dla dzieci stawiamy głównie na jakość. Nie chcemy kupować dzieciom ubranek, które nie będą przepuszczały powietrza i będą źle uszyte. Generalnie wszystkie ubranka w szafie dzieci pochodzą od nich: http://www.piccolino-sklep.pl/kategoria/231,Nowosci Dobry materiał, dobre szycie i przyzwoita cena.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli chodzi o jakość to świetnie się trzymają ciuszki 5,10,15 moje dzieci chodzą w nich już drugi rok i nic się nie dzieje :) za jednym razem jak już się uda wyjechać do Silesi CC (bo jak już idziemy na wspólne zakupy to trzeba wykorzystać) to kupuję też buciki w Bartku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulciaa9
ja ostatnio robiąc przegląd szafy mojej córki stwierdziłam że połowa letnich ubrań jest już za mała.... No i szykują się nam zakupy. Gdzieś czytałam, że na kolalik.pl mają dobre jakościowo ubrania dla dzieci i że to są polskie ciuszki. Ktoś z Was tam kupował? Chętnie poczytam opinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaMalutka
Ja poluję na angielkę Mayorala ale jakieś te ceny takie trochę przywysokie wszędzie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja polecam sklep interetowy Kolalik. Polska firma szyjąca super ubranka zarówno pod względem ceny jak i jakości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kupiłam super tunikę dla swojej córki.. taka na koszulkę białą.. bo komunia synka mi sie zbliża..koszule tez w tym sklepie kupiłam.. .Ubranka były następnego dnia u mnie (kurier) Polecam sklepie nicomag.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kmilkaa
Ja polecam zakupy w sklepie internetowym Kolalik.pl. Zaopatrywałam się tam w ubranka już w przeszłości, a ostatnio znów tam wróciłam ze względu na oszczędność czasu i pieniędzy. Ubranka są super jakości. Jestem bardzo zadowolona z zakupów. Polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alkaalka
Tam ktoś u góry wymieniał już, ja kurteczki wprawdzie mam po siostrzenicy ale już drobniejsze rzeczy to właśnie w www.makowapanienka.pl kupuję. Siostra mi po dziecku oddać nie mogła bo powyrzucała, ja planuję kupować tam, to przynajmniej się uchowa ładnie, to nie trzeba będzie wyrzucać tylko też komuś będę mogła oddać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo Modna– http://www.bardzomodna.pl - to serwis ponad 70 renomowanych sklepów internetowych. Sklepy mody, perfumerie, drogerie ,sklepy dziecięce, obuwnicze. Dział dom, ogród i AGD z wyposażeniem wnętrz od igły po zestawy meblowe, księgarnie, sklepy z markowymi zegarkami, bronią. Dział finansowy z wyszukiwarkami finansowymi załatwią każdą sprawę bankową, szybkie pożyczki, strony informacji gospodarczej, usługi kurierskie. Dosłownie wszystko w jednym miejscu. Proponujemy również funkcjonalne wyszukiwarki bankowe z ponad 250 propozycjami finansowymi i dogodnymi kalkulatorami który obliczy każdy kredyt. www.e-bankowe.pl http://www.wyszukiwarka-bankowa.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gośkaka
Polecam sklep internetowy http://kolalik.pl bardzo dobra jakość super cena :) szybka wysyłka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aagnieszka25
Ubranka z Kolalika są super! bardzo dobrej jakości i są na prawdę śliczne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A gdzie można ja kupić? Ja polecam takze fajną stronkę z zabawkami dla dzieci,a konkretnie KrolZabawek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gajg pl
Polecam ten sklep. www.gajg.pl Sprzedażą internetową zajmujemy się profesjonalnie, dlatego wszystkie zamówione przez Państwa przedmioty dotrą na wskazany adres na czas. Wszystkie oferowane przez nas produkty możecie Państwo nabyć w atrakcyjnych i korzystnych cenach. Posiadamy bardzo szeroki asortyment. Zaopatrzysz się u nas w bieliznę zarówno damską, jak i męską. Dostępne są: biustonosze, stringi, koszulki nocne, nocne komplety oraz wiele innych produktów. Zajmujemy się również sprzedażą odzieży damskiej. W naszym asortymencie dostępne są: koszule, spódnice, spodnie, czapki, swetry, żakiety, kurtki i płaszcze. Kupicie u nas Państwo także zabawki i akcesoria dla dzieci. Oferujemy zabawki edukacyjne, AGD, lalki, samoloty, samochody, rowery i pojazdy, instrumenty oraz wiele innych atrakcyjnych zabawek. Państwa maluch będzie na pewno zadowolony i szczęśliwy. Nie ma nic cenniejszego na świecie niż uśmiech dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ada_K
Bardzo łądne ubrania mają na Kolalik.pl !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orzewu
ja kupuję tylko od Naszych Polskich producentów!!! nie warto wspierać chińskie sieciówki!! mają słąbą jakość, a kosztują dużo!!! Moim ulubionym sklepem szyjącym Polskie ubrania jest sklep internetowy Kolalik.pl bardzo dobra jakość!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja ostatnio zamawiałam na stronie CacuszkaMaluszka.pl i mogę ich polecić,bo jakość jest naprawdę wysoka w przystępnej cenie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×