Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kiedywyprzedaze

Ulubione sklepy internetowe

Polecane posty

Gość kiedywyprzedaze

Cześć! Tworzymy stronę internetową kiedywyprzedaze.pl na której przedstawiamy aktualne oferty rabatowe, wyprzedaże i przeceny na ubrania, buty i dodatki. Chcemy tam zbudować społeczność pasjonatów mody, którzy cenią sobie oszczędność. Będziemy bardzo wdzięczni za informacje co byś zmieniła u nas na stronie oraz w jakich sklepach najczęściej kupujecie? Które sklepy internetowe należą do Twoich ulubionych oraz jakich marek najczęściej szukasz na wyprzedażach? Każda opinia będzie dla nas niezwykle istotna, z góry dziękujemy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja uwielbiam sklep Via Della Spiga, mają w nim markowe ubrania, obuwie, samych największych projektantów. A ja uwielbiam włoskie , oryginalne obuwie https://viadellaspiga.pl/buty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olllka88
Z goodlookin ja już nie raz zamawiałam więc to sprawdzony sklep.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sprawdzałam kiedys ciuchy w tym goodlookin i były całkiem niezłe. Muszę tam znowu zajrzeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcia8736
Ja polecam sklep www.Lagenko.pl gdzie często zamawiam kosmetyki oparte na bazie naturalnego kolagenu. Miła obsługa i szybka przesyłka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja kupuje na creestyle.pl, nowy sklep ale ciuszki całkiem niezłe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leniwa na patencie
jako, że jestem patentowanym leniem, a wyjście na zakupy przekracza moje możliwości. już od dłuższego czasu po dodatki, torebki, ubrania, buty itp. zaglądam na e-kaja.pl jeszcze nigdy mnie nie zawiedli, a jak się wyczeka to mają promocje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
goodlookin, szybkie wysyłki jakość też fajna, kurtka po sezonie zimowym ładna, nie zbiła się po praniu ani nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie słyszałam o tym sklepie goodlookin, wysyłki z polski?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim ulubionym sklepem internetowym jest konsoleigry.pl Zawsze tam kupuję najfajniejsze gry,. często np. coś na prezent dla kogoś na urodziny, imieniny albo upominek na swięta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też polecam swój sprawdzony sklep jakim jest www.Lagenko.pl gdzie znajdziecie szeroki wybór naturalnych kosmetyków opartych na bazie kolagenu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×