Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MoniaPYK

Uniqueyou Opinie o sklepie Internetowym

Polecane posty

Gość MoniaPYK

Cześć wszystkim, słyszał ktoś kiedyś jakieś opinie internetowym sklepie Uniqueyou, no i czy robiliście tam kiedyś zakupy, jak jest ze zwrotami? Pytam bo chce sobie kupić tam bieliznę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aleksndra
Kupowałam tam płaszcz Warmii, szybka obsługa i eleganckie produkty. Nie wiem jak z bielizną, w ofercie znane marki więc powinno być ok...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żaneta111
Dobry solidny sklep, można polecić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety nie moge polecic tego sklepu poniewaz termin oczekiwania na paczke jest czesto wydluzony nizeli opis na stronie. Dwa razy zlozylam zakupy na bielizne i niestety przez pierwsze 5 dni nikt sie nie odzywal, po czym sama napisalam w 8 dniu zlozenia zamowienia co sie stalo z moim zamowieniem i na odpowiedz sklepu czekalam kolejne 3 dni i to z pretensjami ze mam do nich pretensje. Po raz kolejny zlozylam po roku czasu zamowienie, dostalam maila w niedziele ze zamowienie zostalo wyslane pocztexem express 24h a we wtorek musialam sama znowu kontaktowac sie ze sklepem bo niestety pocztex nie mial mojej przesylki ktora miala dojsc wlasnie we wtorek i znowu pretensje Pana przez sluchawke "no bo tylko Pani narzeka.. inni "grzecznie" czekaja".. Niestety nie polecam z uwagi na nieprofesjonalna obsluge klienta.. Chyba ze ktos lubi czekac okolo 2-3 tyg na dostawe..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcin 2977

Potwierdzam. Dluga dostawa, nikt nie odpowiada na emaile. Brak profesjonalizmu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Witam nie polecam tego sklepu ponieważ nie udało mi się odzyskać moich należności za zwrot płaszcza mimo że minął miesiąc.Ostatni telefon który wykonałam odebrał  przemiły pan (w wcześniejszych rozmowach była pani) i poinformował mnie że to nie ten sklep .Nie myślę się poddać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Erni

Syf, czekam już 3 tygodnie i bez żadnego odzewu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×