Odpowiedz na ten temat

Uwaga na allegro sklepimex sprzedaje podróby

• gość 2016.08.02 [10:29]
    Podróbki telefonów sprzedaje, dostałem S5 z mrugającym ekranem, chińczyk nieoryginalny
  • gość 2016.08.02 [10:41]
    Pewnie dostawa 30 dni z jakiegos hong kongu, singapuru itp ?
  • gość 2016.08.20 [11:00]
    mruganie ekranu w s5 to ewidentnie wada fabryczna z taką usterka wystarczy reklamacja produktu i w czasie od 30-60 dni dostajesz dzialajacy telefon.
  • yaroslav 2016.11.23 [15:05]
    też kupiłem u tego pana i również zorientowałem się, że telefon jest podróbką jak się zepsuł po 3 tygodniach i nikt go nie chciał naprawić. sprzedawca udaje, że prowadzi sklep, nawet niema działalności. nie dostaniecie faktury vat ani paragonu. obiecał zwrot ale kazał czekać 14 dni. mija miesiąc i nic. po ponownym wezwaniu dalej obiecuje zwrot i każe czekać kolejne 14 dni.
    polecam zgłosić to na policję. nie może być tak, że facet sprzedaje chińskie podróbki, reklamuje jak oryginalne i za nic nie ponosi odpowiedzialności. obserwując jego komentarze na allegro niezdowolnych jest więcej..
  • gość 2017.03.20 [14:15]
    Potwierdzam ostrzeżenie! Uwaga na sklepimex, Telefon S4 przyszedł uszkodzony. Wysłany do reklamacji ponownie przyszedł zepsuty. Potem obiecano, że otrzymam zwrot pieniędzy. Ale ten zwrot trwa już 3 miesiące i otrzymuję kolejne e-maile, które są jedynie zwodzeniem. Proszę ostrzegać każdego kto ma zamiar robić u nich zakupy.

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...