Odpowiedz na ten temat

Uwaga na raty 0 w sklepach Euro RTV AGD

• gośćmedi 2017.05.01 [12:07]
    Mi w media expert chcieli wciskac ubezpieczenie przedluzonej gwarancji i jak kobita widziala ze nie przejdzie to od utraty pracy pfu a bralamsprzet na 8 rat koszt urzadzenia 2200pln a do splaty wyszlo by o 1200pln wiecej:/ pani wielce nie zadowolona ze trudny iwiedzacy czego chce iznajacy sie na rzeczy nie da wcisnac sobie kitu i co prawda po 40minutach wyszlam ze sklepu z ratami 0% i do splaty mialam 2200 takze media expert odeadzam ceny wyzsze niz w onnych tego typu sklepach
  • gość 2017.06.06 [22:06]
    znacie triki jak producenci AGD robią nas w balona?
    poczytajcie, zrobicie wielkie oczy ze zdziwienia:
    http://mlodzinadorobku.pl/metody-na-zepsute-a gd/
  • gość 2017.07.04 [23:02]
    Raty 0%to zwykły marketing. Każdy by chciał za darmo, ale co sklep lub bank zyskuje rozkładając ci równo cenę towaru w ratach? Poza tym - zaczniesz się wykłócać to nic ci nie przejdzie lub dostaniesz kredyt standardowy z odsetkami prowizja i oprocentowaniem
  • tamak 2017.07.09 [10:46]
    ja jak brałam w sferisie laptopa na raty 0% to faktycznie nie dopłacałam ani złotówki, zaproponowali mi ubezpieczenie kredytu, z którego zrezygnowałam i tak naprawdę niczego nie wciskali na chama
  • gość 2017.07.10 [09:02]
    Ale nie wszędzie tak jest. I tyle. Mi jak nie pasuje oferta ratalna w euro to idę gdzieś indziej. Skąd w ludziach myśli, ze jak widza 0% to nic nie zapłacą? Hello! A jak widzicie tabletki dzięki którym schudnięcie 10kg w 2 tygodnie to tez w to wierzycie? Bo była reklama w tv...
  • gość 2017.07.17 [11:37]
    0% - radze wtedy sprawdzić cenę produktu, z reguły wyższa o kwotę, która równa jest odsetkom rat rat i tak sprzęt za 3500 % na 0 % u konkurnecji 3099 zł za gótówkę. 401 zł taniej akurat na pokrycie rat.

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...