Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Anadiya

Użyteczne aplikacje mobilne?

Polecane posty

Hej! Znacie jakieś może fajne i przydatne aplikacje mobilne na smartphony, najlepiej te z androidem :)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zoffffia
Aplikacja Mbank, endemondo, facebook, allegro, jakdojade to tak na bierząco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Suzzii
Mi ostatnio do gustu przypadła aplikacja wypuszczona przez PKT, mobilni.pkt.pl. Bardzo się przydaje zwłaszcza w większych miastach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja używam m.in. aplikacji Endomondo, mojego baku, ulubionych sklepów. Ogólnie jeżeli masz androida i wejdziesz sobie na stronę z aplikacjami na niego, na Twoim telefonie pod nazwą Play, znajdziesz tam wiele ciekawych propozycji. Sporo firm korzysta z usług takich, jakie oferuje chociażby http://mohi.to/ i tworzy własne aplikacje, żeby wyjść naprzeciw potrzebom swoich klientów, mamy więc naprawdę spory wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adelllll
można ściągnąć sporo ciekawych aplikacji, oprócz podstawowych jak fb, snapchat, endomondo, instagram, messanger ostatnio ściągnęłam aplikację eFood, jest to aplikacja mobilna, która umożliwia weryfikowanie składu produktów spożywczych, po to by użytkownik wiedział jakie niekorzystne składniki znajdują się w danym produkcie oraz jak wpływają na jego zdrowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariczka472
apka dla kierowców, także motovylki, icoyote jest bardzo praktyczny bo pokazuje gdzie sa fotoradary wypatki kontrole korki itd. darmowa, do sciagniecia ze sklepu play na ios, andka ,wp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baletnica66
To zależy od tego co robisz na co dzień i jakich ułatwień potrzebujesz, teraz co rusz wychodzą nowe praktyczne aplikacje np. ostatnio znalazłam aplikację mpotwór http://mpotwor.pl/ która umożliwia szybkie doładowania telefonu prepaid, super sprawa jak masz dzieci z telefonami na kartę i chcesz by ta czynność zajęła Ci makysmalnie mało czasu :) Apka działa na Andoridzie, ios i windowsphone :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tego co wiem, dużo firm oferuje sprzedaż aplikacji mobilnych. Różnią się one jednak dość znacznie, zwłaszcza cenowo. Sam zawsze wybieram te ze środkowego przedziału cenowego – trochę zaoszczędzę i liczę na coś lepszego od najtańszego. Polecam firmę netvestmentsmedia.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Racja, dla klientów firm wygodne są te różne aplikacje mobilne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"aplikacja biznesowa" :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mona Lisaisa
Aplikacje mobilne są pewnego rodzaju udogodnieniem dla klientów. W każdej chwili można z nich korzystać ze swojego smartfona i nie trzeba specjalnie włączać komputera. Po prostu jest wygodniej. I dlatego coraz więcej firm zleca aplikacje mobilne które wykonywane są na przykład przez Algpro http://algpro.pl/aplikacje-mobilne/ Coraz częściej również sklepy internetowe mają swoje aplikacje mobilne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja najczęściej z bankowych aplikacji korzystam. Ale na allegro też fajnie się zagląda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wygoda przede wszystkim, zawsze pod ręką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinalas
Aplikacje mobilne mają coraz większe zastosowanie . Zarówno w życiu codziennym, jak i w biznesie. Zesztą wystaczy zobaczyć na ofetę firmy Far and Wide. Coraz wiecej firm decyduje sie na reklame poprzez aplikacje jak i na zarządanie swoim biznesem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam apke myshop, dzięki temu mogę upolować jakieś rtvki i agd w niskich cenach w sferisie:D no i oczywiście aplikacja z kuponami do mc xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@monte22 jak działa ta aplikacja myshop? i tam są zniżki tylko do sferisu czy do euro itp. też?:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie super apką jest Taxi 800 400 400. Dużo korzystam z taksówek z uwagi na charakter mojej pracy, jeżdżę dużo po Wawie, Łodzi, Kielcach i innych miastach. Z pociągu przesiadam się w taksówkę, potem znów taksówka, jakiś hotel, dworzec i tak dalej. Apka umożliwia mi łatwe i wygodne zamówienie taksówki, nie muszę dzwonić, wszystko załatwiam w smartfonie. Lubię się czuć niezależna pod tym względem, że nie muszę czekać na połączenie z dyspozytorem, po prostu klikam i taksówka jedzie. Dodatkowo zależy mi na punktualności, bo muszę dotrzeć na spotkanie z Klientem, a ten czekać nie może. Apki tego rodzaju naprawdę bardzo ułatwiają życie i różne jego aspekty, w tym przypadku akurat logistykę :) Polecam, apkę można ściągnąć z Google Play i App Store, oczywiście za darmo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yanosik. Pokazuje nie tylko trasę ale i zakazy, nakazy, kontrole. Mi się bardzo podoba. Zrobiliśmy z moim facetem na tej aplikacji tysiące km (jesteśmy samozwańczymi podróżnikami) www.100club.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matheooo
na pewno nawigacja bezapelacyjnie, dodatkowo apka mojego banku +myshop, ostatnio kupiłem taniej tableta w sferisie dzięki niej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ameks78
Aplikacje, to głównie w pracy używam. Testuje i sprawdzam nowości. Ostatnio okazała się dobra https://meetingapplication.com/ Sprawdza się przy planowaniu wydarzeń, zapraszaniu ludzi itp. Jest dobra dla pracowników, gości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam SokoleOko Wyszukiwarka Sportu jest i na androida i na iOS. Aplikacja pozwala wyszukać wszystkie obiekty sportowe w Polsce oraz wszelkie informacje na ich temat. Zawiera możliwość wyszukiwania na mapie oraz po kategoriach. Działa bardzo płynnie i przydaje się jak ktoś ma kartę sportową. Jest super przydatna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×