Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

stomatolog1975

VM24 MARKET

Polecane posty

Uwaga na fałszywy sklep online VM24 MARKET są to zwykli naciągacze, nie otrzymasz towaru za który zapłaciłeś, nie masz też co liczyć na zwrot wpłaconych pieniędzy, właściciel tej firmy widnieje w ewidencji dłużników: http://foxberg.pl/dluznik,478-F-19348-0248-2014,Handel-Hurtowy-i-Detaliczny-Andrzej-Anzorge.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jerzyyyy
Zgadzam się z przedmówcą, ten sklep internetowy to jedna wielka fikcja!!! oszustwo, byłem dziś na policji zgłosić sprawę, firma jest policji dobrze znana, naciągnęli masę osób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aania4
także zostałam oszukana przez ten sklep, zastanawiam się czy podać to na policję, czy Jerzy na pewno zgłosił?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ŁukaszG
Też robiłem zakupy o dziwo towar otrzymałem dość szybko, lecz miałem problemy z uzyskaniem paragonu. Sprawa zostałam zgłoszona od Europejskiego Centrum Konsumenckiego, wczoraj otrzymałem maila z centrum że spawa jest w toku w Niemczech i w Polsce. A dzisiaj otrzymałem paragon za zamówione produkty. W razie problemów polecam. Z reszta są jedną instytucja mogącą zająć się tą sprawą ponieważ firma ma siedzibę w Niemczech.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×