Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Friend

w jakiej piżamce śpicie ??

Polecane posty

coś bardziej dziecinnego( jakieś t-shirty z myszką miki :P) czy kobiecego (jedwabne koszule noce:P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nfmg
spie bez pizamki, zwazajac na upaly i na to, ze mieszkam na poddaszu, gdzie jest niemilosiernie goraco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość j.w.
:P:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blablaakabaa
w "dziecinnych" typu bokserki i jakas koszulka na ramiaczkach ale mieszkam jeszcze z rodzicami to wiesz :P jak bede mieszkala na wlasnym i z facetem to napewnmo cos ladnego. nie koniecznie wyzywajacego i krzyczacego "bierz mnie!" ale ladne:) mam to w oczach ale nie potrafie opisac (w h&m byla taka pizamka :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość śpię w luźnm lekkim
bawelnianym podkoszulku a krótkim rękawkiem;-)Lub w jakiejś koszulce n ramiaczkach i majteczkach;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fgjglgl
nieznany, spadaj zboczencu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fnmknmgf
no wlasnie.. a to, co robisz znimi potem jest zboczeniem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w takiej koszulce można powiedzieć przezroczystej do pupy długość:) z delikatniutkiej siateczki, trochę koronkowej(wykonczenia)no i do tego w komplecie stringi.a i tak gorąco niemiłosiernie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śpię w krótkich spodenkach i czarnym topie na ramiączkach. Na zimę mam zarezerwowaną grubą, bawełnianą piżamę w misie;) Nie lubię sexownych, satynowych koszul nocnych. Źle się czuję w koszuli nocnej, dlatego zawsze wybieram wygodną piżamę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwnne to
Nieznany----> nie jesteś zboczeńcem, nie masz ze sobą problemów. W takim razie po co Ci zużyte koszule, piżamy?? Nie masz w czym spać??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
śpię w majtkach i koszulce już chyba od zawsze, nigdy nie lubiłam piżam a co dopiero koszul nocnych, z które mi sie ciągle podwijały :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiapisia
Nieznany przyslalabym ci cos, ale co, skoro sypiam nago??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do nieznany
Tak mam ale ja takze jestem zbieraczka zurzytych pijam :) Wiec nie moge ci je dac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do nieznany
normalnie. Te swoje jesli sa juz zniszcone. albo moich kumpli. Stare i nowe.Ale oczywiscie czyste :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do nieznany
dziewczyna. ale moze moje hobby wyglada nieco inaczej niz twoje.Bo gdziekowiek jestem na wycieczce kupuje pijamy. po to by w specialne noce w nich spac a potem odlozyc do szafy :) Nie oddaja tylko kupuja mi na rozne okazje. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do nieznany
sa naprawde przerozne. sa i satynowe zarozno jak i te z bohaterami kreskowek. Jako hobby mnie to pociaga a wiec i podnieca. ale niemam jakis chorych imaginacji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do nieznany
tak wiadomo ze sa lekko podniszczone sila czasu. np starte napisy, wzory, przez czeste pranie i spanie. zalezy od nastroju jaki mam to wtakiej spie.np teraz na wakacje mam specjalna kolorowa krotka pijamke z palmami z napisem Live in California :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do nieznany
No te pijamki ktore mam sa z bardzo dobrych materialow wykonane. Z roznych zakatkow polski i swiata. I te zniszczenia sa niewielkie i nawet dodaja im uroku ,a jemu to tez sie podoba tyle ze mowi mi ze mam swira na punkcie pijam. ale co tam nigdy nie wie co bedzie nastepnej nocy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do nieznany
z trudnoscia wyrzucam czy oddaje odziez a pijamy to juz wogole nie wyrzucam. nawet mam spiochy ktore takze trzymam :) Ale jak wiem ze ktos cos potrzebuje to wole mu dac na nowe albo kupic niz moje dac. taki sentyment jjuz mam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do nieznany
a ty zbierasz takze inne rzeczy oprocz pijam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hihihi ja śpię nago
a jak mam okres to w piżamie w kotki, kiedyś facet wpadł niespodziewanie i mnie w niej przyłapał, myślę sobie - oo jaaa ale obciach - a on mówi : jakie masz śliczne BARANKI :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hihihi ja śpię nago
no obciach, że w kotki, bo ja już jestem stara, a nie piżamka :D mam inne, ale ją lubię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do nieznany
no raczej ode mnie to nie mozesz liczyc ze cos dostaniesz , najwyzej gratulacje ze tez zbierasz pijamki. A propos bielizny to kto ci ja daje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hihihi ja śpię nago
no tej w kotki to nie, mam sentyment :) myślałam, że czegoś bardziej podniecającego szukasz niz kotków?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hihihi ja śpię nago
a wiesz, że chyba bym coś znalazła dla Ciebie ciekawszego niż kotki :P schudłam i trochę za duże, i tak pójdzie na śmietnik, jak Cię to kręci to baw się dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do nieznany
oczywiscie mam rzeczy ktore nie darze zadnym sentymentem bo nie nosilam zpowodu ze sa za duze albo za male, ale zawsze ktos chetny sie najdzie wokol mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×