Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość łomatkło

w jakim sklepie internetowym kupie ORYGINALNE PERFUMY Dior?

Polecane posty

Gość łomatkło

Witajcie, chciałabym kupic facetowi perfumy, w sklepach u mnie w miescie ceny kosmiczne a w internetowych sporo niższe. Czy znacie / kupowalyscie perfumy w sklepach internetowych? bardzo prosze o opinie bo nie chce sie naciąć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łomatkło
a prawdziwy mezczyzna pachnie potem i łyski :D ... tak, wiem o tym ale powaznie pytam, nie kupujecie perfum w internecie? jest taki sklep perumeria.pl, maja badzo dobre ceny ale nie wiem czy moge im ufac....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapomnij........
od LADACO nie uzyskasz odpowiedzi jedynie wyszydzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A patrzyłaś może do drogerii Lemonnet? Widziałam, że jest polecana w babskich pismach (Elle choćby), więc jak sądzę, mają już wyrobioną markę... No i Diora w ich ofercie widziałam, także a nuż ustrzelisz coś nieco taniej niż w normalnych perfumeriach... Sama myślę by mamie jakiś fajny zestawik kosmetyków sprezentować, a zupełnie nie mam czasu wyskoczyć na zakupy :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cube
wiem, że kokai.pl mają spory wybór perfum Diora, a ostatnio jak tam wchodziłam to widziałam nawet parę promocji perfum tego producenta, ja w tej perfumerii kupuje już od jakiegoś czasu, także mogę Cię zapewnić, że jest ona wiarygodna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Selena_G
Od pewnego czasu kupuję trochę większe ilośc***erfum nalewanych ze strony www.laneperfumy.pl i później je z zyskiem sprzedaję jeszcze. Bo jak na nalewane perfumy to oni mają wyjątkowo tanio, także można jeszcze je z zyskiem później puścić w obieg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
www.MartynaG.pl - blog dla mam i nie tylko-tam znajdziecie wpis o internetowych drogeriach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja cały czas kupuję perfumy przez internet bo są dużo tańsze :) oryginalne można kupić na cozacena.pl - http://www.cozacena.pl/, to fajna porównywarka cen wielu różnych sklepów internetowych, można tam znaleźć ciekawe rzeczy w fajnych cenach, polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×