Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Wasz ulubiony kosmetyk

Polecane posty

Gość gość

Czyli jakie macie ulubione marki : Szamponu do wlosow Odzywki do wlosow Balsam do ciała Krem do twarzy Pasta do zebow Bardzo was proszę o pomoc. Planuje otwarcie małej Drogerii i mam problem z do krem kosmetykow które bedą dobrze się sprzedawać mam problem głownie z szamponami do wlosow. Z góry dziękuje za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Własny biznes
Kobiety moje drogie pomóżcie proszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szampon: płyn do hig. int. Facelle albo Babydream Odżywka: aloesowa NaturVital, Kallos latte, Organique, Anti - Age Balsam: Joanna z Apteczki Babuni Krem: Sylveco brzozowy, Avene Ystheal, Roc Retinox Pasta do zębów: Biocalcium, ApaCare A jak masz problem z kosmetykami do włosów to zacznij od przeczytania np. tego wpisu: www.anwen.pl/2013/02/wosowe-must-try.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Własny biznes
Maseczkę latte sama kiedyś używałam i jest naprawdę super. Zamierzam mieć ja w sklepie, szampony Radical z farmony tez są super. Joanna napewno bo przystępne ceny a jakość naprawdę dobra, zwłaszcza seria profesjonalna. Moze znajdzie się ktoś , kto pomoże bo jak patrzę po sklepach to Polki pełne Garnier, loreal i inne, a tu po blogu okazuje się ze jednak polskie niedeogie kosmetyki wiodą prym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość150
Szamponu do wlosow - Sante kosos&pomarańcza Odzywki do wlosow - maska stapiz sleek line Balsam do ciała - żel żurawinowy sulphur Krem do twarzy - olejek khadi + żel hialuronowy Pasta do zebow - często zmieniam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bogata pani
Ja używam tylko 2 kosmetyki,drogie ale rewelacyjne Estee Lauder idealist serum buzia gładka i krem Chanel kosztują ok 1 tyś i starcza mi to na 2 miesiące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość150
czemu ja napisalam żurawinowy?! borowinowy oczywiście :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bogata pani, i na zdrowie, efekt placebo za 1000 zł to jest to, tr0lu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Własny biznes
Kobiety naprawdę nie macie ulubionych kosmetykow? Nie chodzi kino chwalenie się tylko zwykła pomoc w doborze asortymentu w sklepie. Z góry dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od jakiegoś czasu moimi ulubiony kosmetykami są te mineralne,ekologiczne. Przekonałam się do nich kiedy zaczęłam widzieć efekty,naprawde warto,a zamawiam na www.e-Fontanna.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam bzika na punkcie kosmetyków, ale wole sprawdzone kosmetyki, nie lubie kombinowac z nowymi, zwlaszcza jesli chodzi o kosmetyki kolorowe- podklady, pudry, bo wiadomo moga zapchac i pojawiaja sie wypryski. ale ostatnio kupilam krem na zaczerwienienia 10 w 1 z bielendy i nie zaluje :) wystarczy mala warstewka i skora ma jednolity koloryt, wyglada swiezo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm rozumiem, tez sugeruje sie opiniami na kwc, przed tym kremem uzywalam puder mineralny z Loreala True Match z pędzlem i byl naprawde swietny, potrafil pokryc wszystko, nie musialam uzywac zadnego korektora ani poprawiac makijazu co pare godzin ale niestety wycofali go ze sklepow- nie wiem czemu :( ale wiem ze maja w ofercie takie pudry w kamieniu, chyba sa dosc podobne jesli chodzi o pozostale kosmetyki o ktore pytasz: szampon- uzywam zwyklego zielonego Garniera odzywka do wlosow- nie uzywam, kiedys jednak uzywalam z Gliss Kura z pompką, mialy ladny zapach balsam do ciala- obecnie uzywam Dove intensive nourishment czy cos takiego, z czerwonym emblematem krem do twarzy- pisalam juz. poza nim na co dzien kiedy zostaje w domu uzywam krem wodny It's skin pasta do zębow- zwykla blendamed

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szampon- bardzo lubię serię Aussie, ale Loreal też ujdzie odżywki- mam bzika na ich punkcie, mam ich mnóstwo. Ostatnio kupiłam loreal intense repair balsam- kocham kakaowe masło do ciała Ziaja, wcześniej używałam przez długi czas garniera z hydro urea krem do twarzy- na zaczerwienienia mixa, nawilżam w sumie różnymi, przeważnie nivea, na zmarszczki mam lagrend pasta- sensodyne mam nadzieję, że pomogłam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szamponu do wlosow - mrs potter, zielony garnier Odzywki do wlosow - używam olejku marionu Balsam do ciała- bielanda ujędrniający Krem do twarzy- nivea care Pasta do zebow- colgate

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szamponu do wlosow: alterra z rossmana i oleoplex tahe Odzywki do wlosow: jw Balsam do ciała: moje tegoroczne odkrycie palmers z masłem shea - kocham go Krem do twarzy: seria naczynkowa Bandi Pasta do zebow: elmex

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szampon do włosów: Radical odżywka: Revitacell kuracja do skóry głowy i włosów balsam: palmers krem do twarzy: revitacel na dzień i na noc pasta: elmex

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aktualnie to cienie do powiek Alilla, bo to pierwsze cienie które mnie nie uczulają, mają super skład no i są bardzo trwałe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdzie te cienie kupowałas? bo pierwszy raz o takich słyszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na ich stronie internetowej :) powinnaś bez problemu znaleźć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LadyMaya
Akurat z tych kosmetyków do pielęgnacji jakie wymieniłaś mam wszystkie z Bioselect. Mają naturalny skład, delikatny dla cery, pięknie o nią dbają, nadają miękkości i przyjemnie pachną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annna

Bardzo fajną produktem do kąpieli jest żel do kąpieli 7 ziół marki Hildegard Braukmann.  w składzie ma same rośliny lecznicze żadnej chemii, sama natura. Moim zdaniem właśnie takie powinny być kosmetyki bo bezsensem je stosować coś co jest sztuczne,  jak mamy stosować samą chemię to tak naprawdę lepiej umyć się w samej wodzie. tak uważam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×