Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

UrWiSeK

WIBO??

Polecane posty

Dziewczyny mam do Was pytanko,slyszalam ze jest firma Wibo produkujaca kosmetyki...niedrogie i bardzo dobre...czy ktoras z was uzywala moze tego rodzaju kosmetykow i co moze o nich napisac...bardzo mi zalezy na waszych opiniach gdyz wczoraj odwiedzilam rossmana ale nie zdecydowalam sie na zakup ze wzgledu na swoja niepewnosc..nie znam tej firmy pomimo iz wiele osob mowilo iz niektore kosmetyki sa naprawde super...????Co warto kupic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam.....
np.cienie rozswietlajace i roz moze nie sa to zbyt trwale kosmetyki (ale zalerzy to raczej od cery)ale bardzo fajne, jak dla mnie wywalanie 30 zl na cien to strata kasy bo wole zainwestowac w drozszy podklad...a cienie kosztuja z 4 zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmhma
cienie za 4 zl hehe ladny badziew ja kupuje wszystko loreala super firma i tania nie kupuje zadnych podkladow bo nie lubie kupuje roz bourjois super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdecydowanie odradzam z Wibo lakiery do paznokci (zwykłe i do zdobienia) - zasychają w kilka dni i robią sie z nich jakies takie ...kluski:-O poza tym odradzam błyszczyki w kulce (to raczej zapachowy olej) oraz tusze do rzęs - też zasychają w tydzień...nie sposób umalowac sie takim mazidłem. Moze cienie sa w porzadku - nie wiem i w sumie juz nie chce nic wiecej od nich testować :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam.....
napisalam ze wole zainwestowac w drozszy podklad....a nie widze potrzeby inwestowania duzej kasy w cienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie lakiery starczaja na dluzszy czas,tusze tak samo,a co do blyszczykow to zalezy jakie.... sa bardziej lub mniej geste... jak za taka cene sa spoko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewidoma
kobiety zwracajcie uwage na to co kupujecie z WIBO czy LOVELY, kiedyś kupiłam cień do powiek z tyłu była metka "ważne do 2006 roku" a pod tą metką "ważne do 2004 roku. także uważajcie żeby od takiego przeterminowanego cienia wam oczu nie wypaliło !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a tobie chyba mózg wypaliło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×