Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Paese Cosmetics

Wszystko o PAESE COSMETICS

Polecane posty

Gość Paese Cosmetics

Witam, znalazłam na forum liczne wątki o Avonie i Oriflame, a nie znalazłam o Paese. Dlatego postanowiłam go założyć. Mam nadzieję, że uda się tu znaleźć chociaż kilka osób do wymiany poglądów nt firmy i kosmetyków. Może na początek kilka słów o firmie: Paese jest nową firmą kosmetyczną działającą na rynku sprzedaży bezpośredniej. Niewygórowana cena oraz doskonała jakość kosmetyków do makijażu są głównym atutem naszej firmy. Mimo niedawnego startu na rynku nasza marka odnosi ogromne sukcesy m.in. zdobyła nagrodę Twojego Stylu w kategorii „Doskonałość Roku 2010. Dlaczego warto współpracować z Paese? Ponieważ nic nie ryzykujesz. Nie wnosisz żadnej opłaty startowej jak to bywa w innych firmach. Nie masz określonego minimum by móc złożyć zamówienie. Twoje zarobki zależą wyłącznie od Ciebie. Pracujesz ile chcesz i kiedy chcesz. Zapraszam na stronę www.paese-cosmetics.pl znajdziecie tam sporo informacji oraz aktualny katalog ! W razie pytań mój adres mailowy to info@paese-cosmetics.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość :))))))))))))))))))))))
podbijam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Potrzebujesz kosmetyków? Potrzebujesz fajnego prezentu na święta? Jeśli tak to zapraszam do skorzystania z oferty firmy MARIZA, zapisz się do klubu i kupuj kosmetyki białe, kolorowe, pielęgnacyjne, zestawy na prezenty z rabatem 30%. Kosmetyki w cenie od 4 do 50 złotych (od tych kwot otrzymasz rabat), bez wpisowego, po rejestracji otrzymasz darmowe katalogi. Możesz zrezygnować z dowolnym momencie bez konsekwencji. Szczegóły - mariza@onet.pl - tłumaczę, wyjaśniam, rejestruje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anusia-kawusia....
a po co mam sie z tym bawic na dworcu centralnym w warszawie jest drogeria tam sa te kosmetyki, fakt sa niedrogie i powiedzialabym calkiem calkiem ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulkajot
pierwsze co testowałam to podkład, który dorwałam w promocji na topdrogeria.pl,miał byc super kryjący więc się skusiłam i nie zawiodłam - krył naprawdę rewelacyjnie :) potem zamawiałam jeszcze cienie z których byłam również zadowolona :) polecam tą markę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość giosutica1987msyed
Witam, znalazłam na forum liczne wątki o Avonie i Oriflame, a nie znalazłam o Paese. Dlatego postanowiłam go założyć. Mam nadzieję, że uda się tu znaleźć chociaż kilka osób do wymiany poglądów nt firmy i kosmetyków. Może na początek kilka słów o firmie: Paese jest nową firmą kosmetyczną działającą na rynku sprzedaży bezpośredniej. Niewygórowana cena oraz doskonała jakość kosmetyków do makijażu są głównym atutem naszej firmy. Mimo niedawnego startu na rynku nasza marka odnosi ogromne sukcesy m.in. zdobyła nagrodę Twojego Stylu w kategorii „Doskonałość Roku 2010. Dlaczego warto współpracować z Paese? Ponieważ nic nie ryzykujesz. Nie wnosisz żadnej opłaty startowej jak to bywa w innych firmach. Nie masz określonego minimum by móc złożyć zamówienie. Twoje zarobki zależą wyłącznie od Ciebie. Pracujesz ile chcesz i kiedy chcesz. Zapraszam na stronęwww.paese-cosmetics.pl znajdziecie tam sporo informacji oraz aktualny katalog ! W razie pytań mój adres mailowy to info@paese-cosmetics.pl Jasne http://s.haza.fr/w

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny ! Zapraszam do grupy na facebook' u dotyczącej kosmetyków firmy PAESE :) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×