Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość malaa__14

z jakiej strony sciagnac the sims2

Polecane posty

Gość malaa__14

blagam powiedzcie pytalamsie oto juz kupe razy i niktmi nigdy nic nie powiedzial. na oryginal mnie nie stac i zrszta nie moge ryzykowac bo mam slaby komputer i mogloby nie pojsc. zwykle simy zawsze kupuywalam dotad nielegalne ale byly wielkie problemy z ich wgrywaniem i wtedy przychodzil do mnie kolega i to wgrywal a teraz on studiuje daleko i juz mi nie pomoze:(. sama przeszukalam neta przez wyszukiwarki potem przez kazae i przez program nazywajacy sie ares galaxy i tak szukalam juz z tydzien przez te programy i nic. blagam pomozcie ja w zamian moge sie odwdzieczyc czyms np jakas rada kosmetyczna. jak podacie to bede baaardzo wdzieczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a.d.
1. tak czy siak jest to kradziejstwo - ale coz, nie mozna sie dziwic przy sredniej wyplat u nas. 2. sciagnij program DC++ - dcplusplus.sourceforge.net o ile sie nie myle, tam znajdziesz na pewno, chociaz nie koniecznie po polsku - ale w koncu do sprawdzenia czy pojdzie na komputerze wystarczy:) 3. udaj sie na jakakolwiek gielde komputerowa. 4. Poczekaj pol roku - cena spadnie do rozsadnego pulapu. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga1313131313131313131313
Zawsze możesz kupić pirata albo ściągnąć na emule

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja właśnie ściągam
The Sims 2 :) Już ci wszystko mówię. Ściągnij sobie program Bittorrent Experimental (wpisz w google i ściągnij z pierwszej lepszej strony jaka się wyświetli, oczywiście jest to darmowe), zainstaluj go i wejdź na stronę www.suprnova.org (bądź cierpliwa bo dość wolno działa). Kliknij na search i wpisz tam Sims 2. Jak ci się wyświetlą wyniki to kliknij lewym na gre i zapisz na kompie. Potem kliknij 2 razy lewym na pliczek zapisany na komputrze. Pokaże ci się okienko, w którym masz zaznaczyć gdzie dokładnie chcesz ściągać tą grę. I zacznie się ściągać. W każdej chwili możesz przerwać ściąganie a potem je kontynuować. Nie musisz tez czekać w kolejkach jak to bywa przy niektórych programach do ściągania. Bittorrenta używa wielu moich znajomych i darowali sobie już inne programy bo ten jest The Best:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja właśnie ściągam The Sims 2 :) Już ci wszystko mówię. Ściągnij sobie program Bittorrent Experimental (wpisz w google i ściągnij z pierwszej lepszej strony jaka się wyświetli, oczywiście jest to darmowe), zainstaluj go i wejdź na stronę www.suprnova.org (bądź cierpliwa bo dość wolno działa). Kliknij na search i wpisz tam Sims 2. Jak ci się wyświetlą wyniki to kliknij lewym na gre i zapisz na kompie. Potem kliknij 2 razy lewym na pliczek zapisany na komputrze. Pokaże ci się okienko, w którym masz zaznaczyć gdzie dokładnie chcesz ściągać tą grę. I zacznie się ściągać. W każdej chwili możesz przerwać ściąganie a potem je kontynuować. Nie musisz tez czekać w kolejkach jak to bywa przy niektórych programach do ściągania. Bittorrenta używa wielu moich znajomych i darowali sobie już inne programy bo ten jest The Best:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i oczywiście zwróć uwagę, żebyś ściągała wersję na kompa a nie na playstation:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malaa__14
dziekuje martunia jestes naprawde cudowna:DD ale sie kurcze ciesze normalnie ze az nie moge (hehe podnietke lapnelam:)). moze jakbys cos tam chciala wiedziec czy sie spytac to moge ci zawsze cos doradzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddddddddddssssssssaaaaaaaa
Pomóżcie mnie teraz... Chciałam ściągnąć tą grę, zainstalowałam ten program o którym pisałyście, zainstalował się, weszła na stronę www.supernova.org. Wyszukałam grę do tej pory wszytsko ok. Ale gdy chce ja zainstalować pokazuje się: problem getting response info. No such file or directory. Co ja mam teraz zrobić z tym? Ten napis pokazuje sie w momencie gdy otwiera sie okienko BitTorrent gdy chce sciagac gre. Pomocy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdarzają się takie błędy. Jeśli pojawia się na samym początku to poczekaj trochę mimo wszystko, jeśli nie zacznie się ściągać to spróbuj to samo zrobic z inną wersją. Ja ściągam dokładnie \"The_Sims_2.1\". Jeśłi wyskakuje ci błąd No such file or directory to bardzo prawdopodobne, że musisz zacząć ściągać inny pliczek. Czasami podczas ściągania się pojawiają błędy i np kawałek gry zaczyna się ściągać od początku. U mnie w tej chwili nie ma ale już parę raz wyskakiwały błędy ale nie zwracałam na nie uwagi:) już mam prawie 40% gry:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dddddddddddddddsssssssaaaaa
Nie ważne który plik chcę ściągnąć i tak wyskakują mi błędy :( :( Ja nie wiem czy ja to dobrze robię, weszlam na strone Suprnova, kliknęłam na search, tam wpisalam dokładnie "sims 2" i oto co się pojawiło, podam pięć pierwszych: The sims 2 Clone-CloneCD, Nude Female Skins for the sims 2, Los sims 2-4CDs, The sims (4CD)-TO WŁAŚNIE CHCIAŁAM ŚCIĄGNĄĆ ALE SIĘ NIESTETY NIE UDAŁO, The sims 2 DVD. Powiedź czy ja to w ogole dobrze robię, bo to co napsałaś tzn to co Ty sciagasz ja nie moge znaleźć. Pierwszy raz chcialam ściągnąć grę i kompletnie nie wiem jak to zrobić :0 !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malaa_14
kurcze dopiero teraz to pisze ale u mnie jest taki maly problem... bo jak to juz sciaga to potem na oknie tego programu wyskakuje czerwonymi literami taki napis ERROR(TUTAJ GODZINA NP 11:52) rejected by tracker- Client Version is banned Check with with the tracker administrator. i jeszcze jak np pisze downlad rate : 0kb/s downladed 0.00MiB share rating 0.00 :-{ upload rate 0kb/s uploaded 0. 00MiB i do tego napis share rating 0.00 :-{ jest czerwonymi literami i co to moze byc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddddddddsssssssssssaaaaaaaa
Mała, u mnie jest to samo! Otwiera się okienko tego programu i potem wyskakuje ten blad!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie sie wydaje,ze jak sie sciagnie gre i beda pojawiac sie bledy to gra moze zle chodzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakies glupie bledy sa od niedawna. Zrobcie tak: jak znadziecie na suprnovie to co chcecie sciagac to kliknijcie na ten plik koniecznie lewym przyciskiem myszy, od razu zacznie sie sciagac tylko najpierw sie pokaze okienko do zapisania, gdzie ma sie sciagac. Wlasnie to probuje z jednym filmem i dziala. Bo zwykle zapisywalam prawym-zapisz jako ale teraz cos sie zepsulo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakies glupie bledy sa od niedawna. Zrobcie tak: jak znadziecie na suprnovie to co chcecie sciagac to kliknijcie na ten plik koniecznie lewym przyciskiem myszy, od razu zacznie sie sciagac tylko najpierw sie pokaze okienko do zapisania, gdzie ma sie sciagac. Wlasnie to probuje z jednym filmem i dziala. Bo zwykle zapisywalam prawym-zapisz jako ale teraz cos sie zepsulo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betkaaaaa
no wlasnie, mam ten sam komunikat na czerwono co Wy......i co dalej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja właśnie wczoraj ściągnęłam The Sims2 z DC++.Na 4 płytkach.:) Ściągnęłam po lanie z prędkością 2.5MB/s :) Zajęlo mi to z 20 minut. Polecam DC++!!!!!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam napisane
no slots available w dc++ co to jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malaa_14
xiaou ale ty orygionalne simsy z plytak instalowalas czy sciagalas z netu? jak to zrobilas?? napisz wlasnie jak mowila free willy jak blondynce. a ten dc++ to dziala tak samo jak Bittorrent Experimental ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dddddddddddddddddsssssssssssaa
E tam, klikam lewym i tak wyskakuja błędy :( !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ściągaj, nie warto płacić. Wlasnie patrze na suprnove i nie ma tego pliku, ktory ja sciagam. Probowalam teraz kilka pliczkow i udalo mi sie z The.Sims.2..[WwW.LiMiTeDiVx... wiec moze tym razem wam sie uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malaa_14
mnie nie wynioslo ale nie wiem kto mi pomoze bo nie dam rady zainstalowac simsow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malaa_14
mnie nie wynioslo ale nie wiem kto mi pomoze bo nie dam rady zainstalowac simsow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala goha
Właśnie ściągam ten plik The.Sims.2..[WwW.LiMiTeDiVx... i ściąga mi się już ponad pół godziny a mam dopiero 0.1% wykonane. To będzie mi się tak długo ściągało? Proszę was bardzo a szczególnie ciebie martunia o odpowiedz bo ty napisałaś że ci się udało ściągnąć z tego właśnie pliku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala goha
Właśnie ściągam ten plik The.Sims.2..[WwW.LiMiTeDiVx... i ściąga mi się już ponad pół godziny a mam dopiero 0.1% wykonane. To będzie mi się tak długo ściągało? Proszę was bardzo a szczególnie ciebie martunia o odpowiedz bo ty napisałaś że ci się udało ściągnąć z tego właśnie pliku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala goha
Właśnie ściągam ten plik The.Sims.2..[WwW.LiMiTeDiVx... i ściąga mi się już ponad pół godziny a mam dopiero 0.1% wykonane. To będzie mi się tak długo ściągało? Proszę was bardzo a szczególnie ciebie martunia o odpowiedz bo ty napisałaś że ci się udało ściągnąć z tego właśnie pliku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala goha
Właśnie ściągam ten plik The.Sims.2..[WwW.LiMiTeDiVx... i ściąga mi się już ponad pół godziny a mam dopiero 0.1% wykonane. To będzie mi się tak długo ściągało? Proszę was bardzo a szczególnie ciebie martunia o odpowiedz bo ty napisałaś że ci się udało ściągnąć z tego właśnie pliku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala goha
Właśnie ściągam ten plik The.Sims.2..[WwW.LiMiTeDiVx... i ściąga mi się już ponad pół godziny a mam dopiero 0.1% wykonane. To będzie mi się tak długo ściągało? Proszę was bardzo a szczególnie ciebie martunia o odpowiedz bo ty napisałaś że ci się udało ściągnąć z tego właśnie pliku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala goha
Właśnie ściągam ten plik The.Sims.2..[WwW.LiMiTeDiVx... i ściąga mi się już ponad pół godziny a mam dopiero 0.1% wykonane. To będzie mi się tak długo ściągało? Proszę was bardzo a szczególnie ciebie martunia o odpowiedz bo ty napisałaś że ci się udało ściągnąć z tego właśnie pliku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala goha
Właśnie ściągam ten plik The.Sims.2..[WwW.LiMiTeDiVx... i ściąga mi się już ponad pół godziny a mam dopiero 0.1% wykonane. To będzie mi się tak długo ściągało? Proszę was bardzo a szczególnie ciebie martunia o odpowiedz bo ty napisałaś że ci się udało ściągnąć z tego właśnie pliku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×