Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Zabawki dla dzieci

Polecane posty

Gość gość

Witajcie, szukam zabawek dla dzieci, chodzi o takie, które oprócz frajdy przy zabawie nastawione będą także na edukacje. Gdzie na terenie Poznania takie znajdę? Podobno marka Hocki Klocki w GH Malta proponuje wiele ciekawych rozwiązań. Znacie jeszcze inne sklepy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zależy w jakim wieku dziecko. w empiku były puzzle 30% taniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak dla starszych dzieci to polecam zajrzeć do sklepu Tiger. Tam mają naprawdę fajne gry dla dzieci ( zręcznościowe, karciane , planszowe) czy puzzle. Ceny jak na zabawki nie są wysokie. Marka ma niespełna 5 lat i sklepów jest niewiele. W Poznaniu znajduje się tylko jeden taki sklep w Galerii Malta. Warto do niego zajrzeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój chłopak miał kupić dla mojego chrześniaka jakiś prezent i oczywiście zapomniał. Poszłam do sklepu Hocki Klocki w Malcie i od razu zdecydowałam się na grę edukacyjną, a już myślałam , że spędzę godziny na poszukiwanie prezentu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzień dobry wszystkim Kobietkom!  Jestem studentką Psychologii i prowadzę badania dotyczące obrazu siebie i funkcjonowania zawodowego kobiet. Wszystkie kobiety, które NIE mają dzieci i są aktywne zawodowo proszę o pomoc. https://docs.google.com/forms/d/1Y3fohcOGcHLCP8ZPQMBK6Unl75JsBdGM7gIIIjPNyxg/viewform?c=0&w=1 Każda uzupełniona ankieta jest dla mnie na wagę złota. Z góry dziękuję! :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak chce kupić zabawki swoim dzieciom to chodzę do Malty po świętach, kiedy wszystko jest tańsze no i ludzi mniej. Ta galeria przyciąga tysiące osób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A zamawiacie też odzież czy obuwie dla dzieci przez internet? Bo ja mogę polecić stronkę Buty-Dla-Dzieci.com.pl gdzie wybór jest naprawdę szeroki,do tego miła obsługa ::)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u nas ost popularne stało się zamawianie na electro.pl zabawek i sprzetu. nawet na świeta dla syna i dzieci męza kupiliśmy tam zabawki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja córka lubi puzzle i gry edukacyjne wiec głownie w matrasie się zaopatruję często. Możesz nawet tanią kolorowankę dobrać na promocji. Takich zabawek nie znam :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam ten sklep. www.gajg.pl Sprzedażą internetową zajmujemy się profesjonalnie, dlatego wszystkie zamówione przez Państwa przedmioty dotrą na wskazany adres na czas. Wszystkie oferowane przez nas produkty możecie Państwo nabyć w atrakcyjnych i korzystnych cenach. Posiadamy bardzo szeroki asortyment. Zaopatrzysz się u nas w bieliznę zarówno damską, jak i męską. Dostępne są: biustonosze, stringi, koszulki nocne, nocne komplety oraz wiele innych produktów. Zajmujemy się również sprzedażą odzieży damskiej. W naszym asortymencie dostępne są: koszule, spódnice, spodnie, czapki, swetry, żakiety, kurtki i płaszcze. Kupicie u nas Państwo także zabawki i akcesoria dla dzieci. Oferujemy zabawki edukacyjne, AGD, lalki, samoloty, samochody, rowery i pojazdy, instrumenty oraz wiele innych atrakcyjnych zabawek. Państwa maluch będzie na pewno zadowolony i szczęśliwy. Nie ma nic cenniejszego na świecie niż uśmiech dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zabawki kupuję w Bavio ten sklep mają na przykład w Galerii Malta w Poznaniu. Można tam kupić lalki, pluszaki i inne rzeczy. Są bardzo starannie robione, produkowane w różnych zakątkach świata. To ulubione zabawki moich dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co do fajnych i ciekawych sklepów z artykułami dla dzieci,to polecam też Buty-Dla-Dzieci.com.pl zamawialiśmy u nich obuwie na zimę i wszystko w porządku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marinta
Takie czasy, że dzieci głównie interesują się grą na komputerach. Ja na http://bobibobi.pl/ znalazłam bardzo fajne gry edukacyjne dla dzieci. Uważam, że możecie załączyć tę stronę dziecku, jest ona bezpieczna i można znaleźć tutaj naprawdę fajne gry dla dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam ten sklep. www.gajg.pl Sprzedażą internetową zajmujemy się profesjonalnie, dlatego wszystkie zamówione przez Państwa przedmioty dotrą na wskazany adres na czas. Wszystkie oferowane przez nas produkty możecie Państwo nabyć w atrakcyjnych i korzystnych cenach. Posiadamy bardzo szeroki asortyment. Zaopatrzysz się u nas w bieliznę zarówno damską, jak i męską. Dostępne są: biustonosze, stringi, koszulki nocne, nocne komplety oraz wiele innych produktów. Zajmujemy się również sprzedażą odzieży damskiej. W naszym asortymencie dostępne są: koszule, spódnice, spodnie, czapki, swetry, żakiety, kurtki i płaszcze. Kupicie u nas Państwo także zabawki i akcesoria dla dzieci. Oferujemy zabawki edukacyjne, AGD, lalki, samoloty, samochody, rowery i pojazdy, instrumenty oraz wiele innych atrakcyjnych zabawek. Państwa maluch będzie na pewno zadowolony i szczęśliwy. Nie ma nic cenniejszego na świecie niż uśmiech dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam ten sklep. www.gajg.pl Sprzedażą internetową zajmujemy się profesjonalnie, dlatego wszystkie zamówione przez Państwa przedmioty dotrą na wskazany adres na czas. Wszystkie oferowane przez nas produkty możecie Państwo nabyć w atrakcyjnych i korzystnych cenach. Posiadamy bardzo szeroki asortyment. Zaopatrzysz się u nas w bieliznę zarówno damską, jak i męską. Dostępne są: biustonosze, stringi, koszulki nocne, nocne komplety oraz wiele innych produktów. Zajmujemy się również sprzedażą odzieży damskiej. W naszym asortymencie dostępne są: koszule, spódnice, spodnie, czapki, swetry, żakiety, kurtki i płaszcze. Kupicie u nas Państwo także zabawki i akcesoria dla dzieci. Oferujemy zabawki edukacyjne, AGD, lalki, samoloty, samochody, rowery i pojazdy, instrumenty oraz wiele innych atrakcyjnych zabawek. Państwa maluch będzie na pewno zadowolony i szczęśliwy. Nie ma nic cenniejszego na świecie niż uśmiech dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elwirka87
W Poznaniu na Obornickiej masz avans.pl przecież. wejdz na strone zobacz jakie mają fajne ceny i jakie zabawki. Nie to co w smyku gdzie za pluszaka zwyklego musisz dać 200zł. A teraz widzę że do tego mają jakieś promocje na zabawki. Ja moim dzieciom osobiście tam kupowałam i nie żałuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli szukasz fajnych zabawek, które łączą funkcje zabawy i edukacji, to sprawdź ofertę sklepu http://kidstown.pl Ja tam kilka razy zamawiałam zabawki dla swojego chrześniaka - maluch zawsze był zadowolony z zakupu, podobnie jak jego rodzice :) Bardzo fajny asortyment, atrakcyjne ceny i dostawa zawsze na czas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elefuntea
Zapraszam do nas :) czyli do outletu kreatywnej zabawy i bezpiecznych rzeczy :) Sami mamy 3 córki więc znajdziesz u nas masę ciekawych i rozwojowych zabawek dla Dzieci. Zajrzyj :) http://elefuntea.pl Pozdrawiam Rafał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulik20
Chyba najważniejsze, żeby dobrać zabawkę odpowidnią dla wieku, ja kilka miesięcy temu dla swojego siostrzeńca kupiłam stolik edukacyjny, a tak naprawdę dopiero teraz zaczyna się nim interesować. Zobacz sobie gdzieś na stronie sferisu, moja siostra mówiła, że tam mają jakiś tani dział z zabawkami i też na pewno prowadzą wysyłkę kurierem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo ciekawe, unikatowe zabawki oraz elektronikę znajdziesz na RC-motion.pl gdzie teraz dodatkowo mają atrakcyjne promocje i rabaty, warto zerknąć i wybrać coś na święta jako prezent.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kitanis
Księgarnia http://mabit-ksiazki.pl/ sprzedaje tanio różne zabawki i gry dla dzieci :) również te kreatywne. Ja rok kupiłam tą grę "Dzieci kontra rodzice" http://mabit-ksiazki.pl/?5460,gra_dzieci_kontra_rodzice i świetnie się przy niej zawsze bawimy z mężem i córkami :) gra tania a spędza się przy niej mnóstwo czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joanna877
Ja z http://mabit-ksiazki.pl/ często właśnie przed świętami coś zamawiam dla dzieci, mają tam naprawdę fajne zabawki i gry i jest krótki czas realizacji zamówień i dobre, bezpieczne opakowanie towaru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O tak mabit uwielbiam, świetne gry dla dzieci tam w zeszłym roku zamawiałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabawki edukacyjne to fajna sprawa, tylko faktycznie trzeba dobrać odpowiednio do wieku i muszą być markowe, bo inaczej to robią się brzydkie, rozlatują się itp - bez sensu bo to się szybko wyrzuca i jest to nieopłacalne. Fajne są instrumenty dla dzieci http://babydeco.eu/pl/c/Zabawki-edukacyjne-i-rozwojowe/116/1/full/1/36 ale też klocki czy gry planszowe (to akurat dla starszych a i potrzeba do tego zazwyczaj rodziców chociaż to duża zaleta). Już się nauczyłam, że kupowanie jakichś chińskich plastikowych wyrobów często jest złym posunięciem, lepiej mniej i rzadziej a wyższej jakości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Selens
Kupiłam na mikołajki dla dzieci niedrogo świetne zabawki stąd http://mabit-ksiazki.pl/?zabawki,65 siostra mówiła, że często stamtąd zamawia coś dla dzieciaków i się skusiłam. Mam nadzieję, że się im spodobają, mikołajki tusz tusz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justa89
W http://mabit-ksiazki.pl/ są świetne puzzle i zabawki, popieram poprzedniczkę :) z gier takich typowo rodzinnych bardzo podoba mi się "dzieci kontra rodzice" , kupowałam tą grę w zeszłym roku u nich, a do tej pory co jakiś czas gramy wspólnie z mężem i dziećmi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×