Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Iwona_Tor

Zabawki, pluszaki, lalki gry edukacyjne

Polecane posty

Gość Iwona_Tor

Hejka dziewczyny, Prosta sprawa zbliża się koniec roku wiec trzeba zacząć robić zakupy na ... prezenty, a bardziej zacząć się rozglądać za prezentami, jakie macie pomysły? Myślicie już coś o tym? Podzielcie się swoimi pomysłami!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już ambitnie myślę, zresztą ja mam tak, że od września pomału zbieram prezenty, żeby póżniej nie zbankrutować. Mam 5 latka i 2,5 latka, więc rozrzut duży, choć ostatnio bawią się razem, ale jednak zainteresowania inne. Starszak uwielbia się uczyć czegoś nowego, myślę o kupnie globusa podświetlanego, kocha Gwiezdne Wojny więc może jakieś klocki lego w tym stylu, no i jakieś gry edukacyjne, pod względem nauki czytania albo liczenia. Dla młodszego myślę o kupnie hulajnogi, pewnie jakieś puzzle, może jakieś auto sterowane, bo ostatnio u bawił się u swojego kolegi takim Fiatem z Chicco, na kierownice, i był mega podekscytowany zresztą nawet starszak był, więc myślę że może to. Pomysłów wiele pewnie, w zależności od wieku dziecka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MilaKl
Wybór jest ogromy, teraz w dobie internetu to można kupić normalnie wszystko. Ja jednak jestem za tym, aby kupować w sposób staroświecki, tup, tup do sklepu. Żeby nie było, zacofana nie jestem, podpatruje sobie internety w celu recenzji i pomysłów. Ostatnio wpadłam na lalki Llorens na faceboooku i jestem mega oczarowana. Szukam teraz sklepu, żeby móc kupić taką lale;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monisia223
poszukaj sobie gdzieś na stronie sferisu, moja siostra ostatnio tam znalazła zabawki znacznie tańsze niż np w tesco, mimo, że ten sam producent

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trudno coś doradzać bo nie wiemy co masz, a czego nie. Jeśli nie masz pluszaków to kup pluszaki, a jak masz mało klocków to klocki. Myślę, że pewnym wyjściem są np instrumenty dla dzieci. Z tego co widzę po rodzinie i znajomych i u siebie to w większości taki prezent się sprawdza. Prosta gitara lub tamburyn to fajna sprawa. Kolejki też się dobrze sprawdzają i są fajne dla obu płci, tu ostatnio znalazłam takie http://babydeco.eu/pl/c/Kolejki/188 i już zamówiłam ten duży zestaw. Mam 2 dzieci więc spokojnie sobie razem poradzą z zabawą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja szukam prezentu dla dwulatka, który zabawek ma "potąd" :/ Właściwie, czego nie wybrałam w sieci, to okazuje się, że dziecko ma już coś podobnego i nie warto tego kupować. Ale zmieniłam trochę tok myślenia i zaczęłam szukać czegoś mniej materialnego. Na http://www.dubi.com.pl można zamówić mp3 lub płytę CD, z piosenkami, w którym pojawia się imię dziecka. Piosenki są o tańcach, gimnastyce, sprzątaniu, czy 3 najważniejszych słowach. Czyli idealne do zabawy i nauki jednocześnie. Zamówiłam już płytę, która nawet na "okładce" ma nadrukowane imię dziecka i kolorowe pluszaki. Do tego kupię pudełko i kokardę i myślę, że prezent będzie trafiony w 100% :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tymoteusz1
Ciekawe pomysły. Część z nich sam wykorzystam w swoim domu :) Ja mogę Wam podpowiedzieć, że jesli Wasze dzieci już poznały rozrywkę przy pomocy komputera, to dobrym pomysłem będzie zainteresowanie ich grami Akademii Umysłu. W http://www.akademia-umyslu.pl/sklep/kategoria/dla-dzieci macie różne tytuły. To bardzo dobry pomysł dla dzieci, które jeszcze nie potrafią czytać. Za pomocą obrazków i słów gra stymuluje pamięć maluchów i poprawia ich koncentrację. Warto zastanowić się nad wykorzystaniem jej przy swoich pociechach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×