Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jak15

Zakup nowej pralki

Polecane posty

Gość jak15

Pomóżcie , musimy zakupić nową pralkę , bo stara powiedziała pa pa. Pralka musi być ładowana od góry i oczywiście jak najlepsza. Cenowo chciałbym zamknąć się w 1200 zł . Proszę o jakieś podpowiedzi i sugestie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Te obie ze sferisu fajne tylko,że ta która ja znalazłam pojemość 7 kg i 1000 obrotów ale droższa a ta druga 6 kg ,obroty 1200 no i tańsza więc może jednak Zanussi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelka002
A sprawdzałaś pralki od Candy? Ja jestem w podobnej sytuacji jak Ty i jak na razie podoba mi się http://www.candy.pl/pl/produkty/pranie-suszenie/pralki-ladowane-od-frontu/-/catalog/10809401/gvs44-138dwc3-s - nie jestem tylko pewna do końca jak to cenowo wychodzi, ale na pewno chciałabym coś tego pokroju. Wie ktoś tylko jak to jest z tym NFC i aplikacjami? o co z tym chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość himero
ewelka - z tego co wiem, to po prostu aplikacja na telefonie na której ustawiasz sobie program itp i pralka chodzi wg tego. można też np. opóźniać starty czy sprawdzać kiedy ostatnio prałaś i ile średnio zajmuje jedno pranie. fajna sprawa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 1200 zł to na electro.pl kupisz na spokojnie i jeszcze na dostawie zaoszczędzisz. Ja właśnie tak kupowałam swoją 2 miesiące temu i wszystko przebiegło ok. Jak czegoś nie wiesz to spokojnie możesz do nich zadzwonić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paolo33
Ja teraz muszę zmienić swoją starą pralkę bo chodzi już jakby chciała mi wyjść z łazienki. Może właśnie Candy byłaby dobrym wyborem... Do 1200 na bank coś się znajdzie, pytanie czy klasy A+++ bo na takiej mi zależy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość syon
Do 1200 na pewno znajdziesz A++ ale czy A+++? Wiem, że za 1450 jest Candy A+++ w Media Markcie chyba. Mi zależy na http://www.candy.pl/pl/smart-touch#extra_warranty więc pewnie będę musiała dopłacić więcej za Smart Touch. U koleżanki "bawiłam" się aplikacją i uznałam, że koniecznie takiej potrzebuje u siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meriolka
Fajny patent z tą przedłużoną gwarancją. Nie brałam pod uwagę Candy ale teraz coś niecoś posprawdzałam i rzeczywiście fajne produkty mają. Ten Smart Touch przede wszystkim to fajna sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo polecam pralko - suszarki. niestety mam małe meiszkanko to tak słabo sobie zawalić pół domu suszarką. no i electrolux ma bardzo fajne rzeczy, nieźle poszli z technologią ostatnio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gorgi2
syon a możesz coś więcej napisać o tym systemie? Nie ukrywam, że już kilku znajomych mi ostatnio polecało właśnie sprzęt z CANDY no i teraz rozpoczeliśmy już szukanie dokładnego modelu. Podoba mi się też design tych pralek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×